PİLOT İL

HaberlerPİLOT İL HABERPİLOT İL HABER
Şehit pilotun ismi okula verildi
Ordu'nun Fatsa ilçesinde, Merkez Ortaokulunun isminin 'Şehit Binbaşı Ümit Karamustafa Ortaokulu' olarak değiştirilmesiyle ilgili tören düzenlendi.
PİLOT İL HABER 12.04.2018
Şehit pilotun adı memleketi Çorlu'da bir okula verildi
11 Nisan 2006 tarihinde içerisinde bulunduğu helikopterin İzmit'te düşmesi sonucu şehit olan Pilot Yüzbaşı Ulaş Türk'ün adı memleketi Çorlu'da bir okula verildi.
PİLOT İL HABER 10.04.2018
İkici pilot sarhoş olunca uçuş iptal edildi
Almanya'da sivil havacılık tarihide ender rastlanan bir olay yaşandı. Stuttgart havaalanından Portekiz'in başkenti Lizbon'a gidecek uçağın ikinci pilotunun sarhoş olmasından dolayı uçuş iptal edildi. 106 yolcu otellere yerleştirildi.
PİLOT İL HABER 24.03.2018
(Özel Haber) Onlar Formula 1 pilotu değil Türk jandarması
Jandarma Özel Asayiş Komutanlığı (JÖAK) nefes kesen anti terör sürüş teknikleri ile her türlü tehdit ve saldırılara karşı mücadele ediyor.
PİLOT İL HABER 16.03.2018
Pilot Melike Kuvvet'in cenazesi Konya'ya getirildi
İran'da düşen Başaran Holding'e ait uçakta hayatını kaybeden kaptan pilot Melike Kuvvet'in cenazesi memleketi Konya'ya getirildi.
PİLOT İL HABER 15.03.2018
Ege Üniversitesi, uluslararasılaşma kapsamında pilot üniversite seçildi
Ege Üniversitesi, Yükseköğretim Kurulu tarafından uluslararasılaşma stratejisi kapsamında seçilen pilot üniversitelerden birisi oldu.
PİLOT İL HABER 2.03.2018
Şehit Pilot Mut için yemek verildi
Zeytin Dalı Harekâtı'nda görevli ATAK helikopterinin kırıma uğraması sonucu şehit olan Üsteğmen Erdem Mut için yemek verildi.
PİLOT İL HABER 17.02.2018
Şehit pilotun eşine acı haber verildi
Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) ile birlikte yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'nda bugün düşen ATAK helikopterinde şehit olan Kara Pilot Üsteğmen Erdem Mut'un (32) Malatya'da oturan eşine acı haber verildi.
PİLOT İL HABER 10.02.2018
Mağdur kadın ve çocuklar için özel odanın kapıları açılıyor
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın talimatıyla hazırlanan Adli Görüşme Odaları Yönetmeliği 24 Şubat 2017 tarihinde yürürlüğe girdi. Bu kapsamda, Ankara, suç mağduru çocuklar ile şiddet mağduru kadınların ifade ve beyanlarının alınmasında kendilerini daha rahat hissetmeleri için 23 il 26 adliyede 30 Adli Görüşme Odası'nın kapıları yarın açılıyor.
PİLOT İL HABER 2.04.2017