SAADET PARTİSİ HABERLERİ

HaberlerSAADET PARTİSİSAADET PARTİSİ
Saadet Partisi liderinden 23 Haziran açıklaması: Endişeliyiz
Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu 23 Haziran seçimiyle ilgili, 'Halkımızın bu konuda vereceği karara itibara hazırız. Tek endişemiz bu seçimler yapılırken herhangi bir müdahalenin, hilenin olmasıdır.' dedi.
SAADET PARTİSİ 16.06.2019
Temel Armutçu: 'Tüm siyasiler safları sık tutmalı'
Saadet Partisi Samsun İl Başkanlığı tarafından Ramazan Bayramı nedeniyle bayramlaşma programı düzenlendi. Bayramlaşmanın ardından konuşan İl Başkanı Temel Armutçu, 'Türkiye emperyal devletler tarafından kuşatılmaya devam ediliyor. Tüm siyasiler farklılıklarına rağmen safları sık tutmalı' dedi
SAADET PARTİSİ 6.06.2019
Saadet'ten ekonomi yorumu: 'Varlık kuyrukları her şeyi anlatıyor'
Ülkenin ekonomisinin kötüye gittiğini ifade eden Saadet Partisi İl Başkan Yardımcısı Necati Yusufoğlu, 'Çarşamba ve Bafra ovalarının ortasındaki Samsun ilinde kurulan ve varlık kuyruğu diye ifade edilen domates, patates ve soğan kuyruğu aslında her şeyi anlatmaktadır' dedi
SAADET PARTİSİ 23.05.2019
Saadet Partisinden '23 Haziran' açıklaması
Saadet Partisi'nden 23 Haziran'daki İstanbul seçimine ilişkin yapılan açıklamada, 'Partimizin seçimlere girmesi; sadece ülkemizin menfaatlerini gözetip kollamak, huzuru ve refahı hakim kılmak içindir. Hiçbir çıkar grubunun yanında yer almadığımız gibi kimseye karşı kin ve nefret duygusu da taşımamaktayız.' ifadelerine yer verildi.
SAADET PARTİSİ 17.05.2019
CHP'den flaş Saadet Partisi kararı
CHP, 23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi için çalışmalara başladı. İstanbul kampanyasını yönetecek ekibi de belirleyen CHP'nin, Saadet Partisi'ne adayını çekmesi konusunda ısrarcı olmayacağı iddia edildi.
SAADET PARTİSİ 14.05.2019
Saadet ve DSP'yi iknaya çalışıyorlar
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin yenilenmesi kararının ardından gözler ittifak dışı partilerin 23 Haziran'da nasıl bir yol izleyeceklerine çevrildi.
SAADET PARTİSİ 9.05.2019
Belediye başkanına silahlı saldırı! 3 yaralı
Diyarbakır'ın Çüngüş ilçesinde resmi olmayan sonuçlara göre belediye başkanı seçilen Saadet Partili Ali Suat Akmeşe'ye bir grup tarafından saldırı düzenlendi. Saldırı sonucunda Akmeşe dahil 3 kişi yaralandı.
SAADET PARTİSİ 2.04.2019
Saadet Partisi'nin seçim bürosuna saldırı
Saadet Partisi'nin seçim bürosuna saldırı
Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde Saadet Partisi'nin seçim bürosunun camları kırıldı.
SAADET PARTİSİ 27.03.2019
Şenol Tunçay, 'Havza'ya hizmete hazırım'
Saadet Partisi Havza Belediye Başkan Adayı Şenol Tunçay, 'Hemşehrilerimiz teveccüh ederse, başkanlık görevini yerine getirecek özgeçmiş, donanım, milli ve manevi değerlerine bağlı kişiliğimiz ve birikimimiz ile Havza'ya hizmete hazırım' dedi
SAADET PARTİSİ 25.03.2019
Saadet partisi üyesine silahlı saldırı!
Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde, Rahim K., iddiaya göre tartıştığı Saadet Partili Mustafa Aslan'ı bacağından yaraladıktan sonra piyade tüfeği ile Saadet Partisi seçim bürosu önünde rast gele ateş açtı.
SAADET PARTİSİ 24.03.2019
Saadet Partisi adayı Aslan kadınların güvenini kazanıyor
Saadet Partisi Karaköprü Belediye Başkan Adayı Essum Aslan seçim çalışmaları kapsamında, kadınlara yönelik projeleri kadın seçmenler destek veriyor.
SAADET PARTİSİ 11.03.2019
Saadet Partisi adayı Aslan dünyaca ünlü şeflerle araya geldi
Saadet Partisi Karaköprü Belediye Başkan adayı Essum Aslan, dünyaca iki şef ile bir araya gelerek, Şanlıurfa'da turizme ve istihdama katkı sağlayacak sürdürülebilir projeler hakkında bilgi alışverişinde bulundu.
SAADET PARTİSİ 9.03.2019
HDP Saadet Partisi'nin adayını desteklemek için adaylarını geri çekti
ŞANLIURFA (İHA) – Halkların Demokratik Partisi (HDP) Şanlıurfa'da Saadet Partisinin (SP) merkez ilçe ve büyükşehir adaylarını destekleme kararı alarak adaylarını geri çekti.
SAADET PARTİSİ 25.02.2019
Salih Şen: 'Bedel ödemeye hazır kişileriz'
Haber Medya Grubu'nu ziyaret eden Saadet Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Salih Şen, 'Bizler, memleketini, vatanını seven, her defasından onun için bedel ödemeye hazır olan kişileriz' dedi
SAADET PARTİSİ 23.02.2019
Saadet Partisinden 22 kişi istifa etti, 11'i AK Parti'ye geçti
Bingöl'ün Genç ilçesinde Saadet Partili 22 kişi istifa ederken, Genç İlçe Başkanı dahil 11 kişi ise AK Parti'ye geçiş yaptı.
SAADET PARTİSİ 21.02.2019
İşte Saadet Partisi'nin Terme listesi
İşte Saadet Partisi'nin Terme listesi
Saadet Partisi'nin Terme Belediye Meclis Üyesi adayları belli oldu.
SAADET PARTİSİ 19.02.2019
CHP, Adıyaman'da Saadet Partisi'nin adayını destekleyecek
CHP Adıyaman İl Başkanı Deniz Çakmak, Adıyaman il merkezi, Kahta, Gerger, Çelikhan, Samsat, Sincik ilçelerinde Saadet Partisi'nin adayını destekleyeceklerini açıkladı.
SAADET PARTİSİ 11.02.2019
(Düzeltme) Saadet Partisi İl Başkanın oğlunun da olduğu araç kaza yaptı: 1 ölü,
Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu'nun oğlunun da içinde olduğu araç kaza yaptı, 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.
SAADET PARTİSİ 8.02.2019
Saadet Partisi İl Başkanının oğlu kazada hayatını kaybetti
Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu'nun oğlu Sivas'ta meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybetti.
SAADET PARTİSİ 8.02.2019
Saadet Partisi'nin Samsun Büyükşehir adayı belli oldu
Saadet Partisi'nin Samsun Büyükşehir adayı belli oldu
Saadet Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi Salih Şen oldu.
SAADET PARTİSİ 5.02.2019
Seçim 2019 canlı izle: Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Cihangir İslam
Haberaks TV ekranlarında yayınlanan Seçim 2019 programında, gündeme dair her şey konuşuluyor. Seçim 2019 programının bu akşamki konuğu Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Cihangir İslam.
SAADET PARTİSİ 18.01.2019
Saadet Partisi Belediye başkan adayları ne zaman açıklanacak?
Haberaks TV'de ekranlara gelen 'Seçim 2019' programına konuk olan Saadet Partisi Genel Başkan Başdanışmanı Mehmet Karaman; 'Adaylarımızın tamamı 27 Ocak tarihine kadar ilan edilmiş olacak.' dedi.
SAADET PARTİSİ 7.01.2019
Demokratik değil
Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Temel Armutçu, AK Parti ve MHP kanadında yaşananların demokratik kurallarla bağdaşmadığını ifade ederek, 'Görevden alınmalarının siyasetin geleceği açısından doğru olduğu söylenemez' dedi
SAADET PARTİSİ 5.01.2019
Son temayül yapıldı
Yerel seçim çalışmalarına devam eden Saadet Partisi Samsun İl Başkanlığı, son temayül yoklamasını da ilçe başkanları ve yönetimlerin katılımıyla tamamladı
SAADET PARTİSİ 26.12.2018
Saadet Partisi Genişletilmiş İl Divan Toplantısı yapıldı
Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Genişletilmiş İl Divan Toplantısında konuşan İl Başkanı Mahmut Arıkan; 'Bir dokunuşla her şeyi düzelteceğimizi iddia etmiyoruz. Ama en fazla 3 yıl içerisinde ekonomisi güçlü, halkı müreffeh barış ve kardeşlik yurdu bir Kayseri'yi inşa edeceğiz' dedi.
SAADET PARTİSİ 25.12.2018
Saadet Partisi Genişletilmiş İl Divan Toplantısı yapıldı
Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Genişletilmiş İl Divan Toplantısında konuşan İl Başkanı Mahmut Arıkan; 'Bir dokunuşla her şeyi düzelteceğimizi iddia etmiyoruz. Ama en fazla 3 yıl içerisinde ekonomisi güçlü, halkı müreffeh barış ve kardeşlik yurdu bir Kayseri'yi inşa edeceğiz' dedi.
SAADET PARTİSİ 25.12.2018
Saadet Partisinden Rektör Çalış ve Karamustafa'ya Ziyaret
Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Mahmut Arıkan ve yönetim kurulu üyeleri, Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış ve Kayseri Üniversitesi Rektörü Kurtuluş Karamustafa'yı ziyaret etti.
SAADET PARTİSİ 28.11.2018
Saadet Partisi İl Divan Toplantısı yapıldı
Saadet Partisi İl Divan Toplantısı yapıldı
Kayseri'de Saadet Partisi'nin Genişletişmiş İl Divan Toplantısı İl Kültür Merkezin de yapıldı.
SAADET PARTİSİ 27.11.2018
Görüşmede ittifak çıkmadı!
Görüşmede ittifak çıkmadı!
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile görüştü.
SAADET PARTİSİ 26.11.2018
Siyasette ittifak hareketliliği
CHP, İYİ Parti ve Saadet Partisi'nde 'ittifak hareketliliği' başladı. Siyasi parti temsilcileri ittifak ihtimallerini değerlendirirken, ittifağa olumlu baktıklarını ifade etti
SAADET PARTİSİ 22.11.2018
CHP Genel Başkan Yardımcısı Salıcı: 'Saadet Partisi'yle de ilgili olarak önümüzd
CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, 'Saadet Partisi ile de ilgili olarak önümüzdeki günlerde görüşmeler yapılacak' şeklinde konuştu.
SAADET PARTİSİ 21.11.2018
Saadet Partisi İl Gençlik Kolları Başkanı Selçuk Onat:
Saadet Partisi İl Gençlik Kolları Başkanı Selçuk Onat, düzenlenen basın açıklamasında zulme çanak tutan ülkelerle derhal ilişkilerin kesilmesi gerektiğini söyledi.
SAADET PARTİSİ 17.11.2018
Cepteki para yok oluyor
Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Temel Armutçu, 'Enflasyon canavarı yüzünden milletin cebindeki paranın yarısı yok oluyor' dedi
SAADET PARTİSİ 16.11.2018
Sosyal barış acil ve elzem
Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Temel Armutçu, 'Ayrıştırıcı, ötekileştirici üslupların terkedilmesi, sosyal barışın yeniden tesis edilmesi acil ve elzemdir' dedi
SAADET PARTİSİ 14.11.2018
Üretmeden tüketiyoruz
Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın, mevcut ekonomik politikaları eleştirerek, 16 yıldır üretim yerine tüketim ekonomisinin tercih edildiğini söyledi
SAADET PARTİSİ 11.11.2018
Başkan Arıkan: 'Başkan adayı açıklandığında tüm dikkatler Saadet Partisi'nin üze
Saadet Partisi İl Başkanı Mahmut Arıkan yaklaşan yerel seçimlerle ilgili açıklamasında, 'Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı açıkladığımızda tüm seçmenin dikkati emin olun Saadet Partisinin üzerinde toplanacak' dedi.
SAADET PARTİSİ 7.11.2018
Gelecek için çare var
'Samsun'un geleceği için çare var!' konseptiyle çalışacaklarını belirten Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Temel Armutçu, 'Her sahada en aktif çalışmayı biz yapacağız. Her kapıya gideceğiz. Her eli tutacağız. 81 milyonu kucaklayacağız' dedi
SAADET PARTİSİ 7.11.2018
Saadet Partisi'nde Tomarza'da Güçlü Aday İçin Hazırlıklar Başladı
Saadet Partisi'nde Tomarza'da Güçlü Aday İçin Hazırlıklar Başladı
Saadet Partisi Kayseri İl Teşkilatı merkez ve taşra ilçelerde seçim hazırlıklarına başladı.
SAADET PARTİSİ 3.11.2018
Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Temel Armutçu: Bu bir hikaye
Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Temel Armutçu: Bu bir hikaye
Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Temel Armutçu, 'Rahip Brunson'un tutukluluğu da tahliyesi de hikaye' dedi
SAADET PARTİSİ 14.10.2018
Saadet Partisi'nden Fetih Müzesi'ne ziyaret
Saadet Partisi Bursa İl Teşkilatı, Osmangazi Belediyesi'nin vizyon projelerinden Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi'ni ziyaret etti.
SAADET PARTİSİ 13.10.2018
Tarım ve hayvancılık ölüyor
Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Temel Armutçu, tarım ve hayvancılık politikalarının yanlış uygulandığın belirterek, 'Eti ve samanı dışardan ithal etmenin bize faydasından çok zararı var. Bir gün tarım ve hayvancılık tamamen ölecek' dedi
SAADET PARTİSİ 9.10.2018
Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Temel Armutçu: Yüzde 40 fakirleştik
Ekonomik krizin yaşandığını ifade eden Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Temel Armutçu, toplumun en alt tabakasından, en üst esnafına kadar yaklaşık yüzde 40 fakirleştiğini belirtti
SAADET PARTİSİ 3.10.2018
Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Arıkan, 'Birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var
Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Arıkan, 'Birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var
Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) Kayseri İl Başkanı ve yönetimi, Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığını ziyaret etti.
SAADET PARTİSİ 19.09.2018
İthal cenneti olduk
Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Temel Armutcu, 'İthal cenneti haline gelen, iflasın eşiğinde bir ülke haline geldik' dedi
SAADET PARTİSİ 17.09.2018
Arıkan: 'Saadet Partisi oylarını yüzde 100 artıran tek partidir'
24 Haziran seçimlerinde Saadet Partisi'nden milletvekili aday adayı olmak için görevinden ayrılan Mahmut Arıkan, tekrar il başkanı olarak görevine başladı. Gündeme dair açıklamalarda bulunan Arıkan, Saadet Partisi'nin oylarını yüzde 100 artıran tek parti olduğunu söyledi.
SAADET PARTİSİ 28.08.2018
Kin yerine kardeşlik dili
Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Temel Armutçu, 'Kutuplaşma ve kin yerine, kardeşlik dilinin hâkim olduğu bir dünya dileği ile kurbanınız kabul, bayramınız kutlu olsun' dedi
SAADET PARTİSİ 24.08.2018
Saadet Partisi'ni yasa boğan ölüm haberi!
Sivas'ta meydana gelen trafik kazasında Saadet Partisi Hafik İlçe Başkanı Turan Aydoğan hayatını kaybetti, 2 kişi yaralandı.
SAADET PARTİSİ 2.08.2018
Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu oyunu Çankaya'da kullandı
Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu oyunu Çankaya'da kullandı
Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu, oyunu Ankara'da kullandı.
SAADET PARTİSİ 24.06.2018
Akkiraz Haber'de
Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Adayı İsmail Hakkı Akkiraz, Haber Medya Grubu'nu ziyaret etti.
SAADET PARTİSİ 22.06.2018
Saadet Partisinden AK Parti'ye katılım
Saadet Partisi Mardin Artuklu İlçe Kadın Kolları Başkanı Sultan Erbek ve yönetim kurulu üyeleri Saadet Partisinin Millet İttifakı'na tepki olarak Ak Parti'ye katıldı.
SAADET PARTİSİ 19.06.2018
Saadet Partisi'nde büyük çatlak
Saadet Partisi'nde büyük çatlak
Saadet Partisi (SP) 1. sıra Milletvekili adayı Sezgin Yıldız, partisinden istifa ederek AK Parti saflarına katıldı.
SAADET PARTİSİ 18.06.2018
Saadet Partisi Kadirli ilçe Başkanı istifa ederek Ak Parti'ye geçti
Saadet Partisi Kadirli ilçe Başkanı istifa ederek Ak Parti'ye geçti
Saadet Partisi Kadirli ilçe Başkanı istifa ederek Ak Parti'ye geçti
SAADET PARTİSİ 12.06.2018
Saadet Partisi'nden çevre yolunda iftar
Saadet Partisi (SP) Van İl Başkanlığı yapımı tamamlanmayan çevre yoluna dikkat çekmek amacıyla yol üzerinde bir iftar programı düzenledi.
SAADET PARTİSİ 8.06.2018
Samsun'a istihdam yatırımı yok
Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Akkiraz, hükümetin Türkiye ve Samsun'da çok modern binalar yapma konusunda başarılı olduğunu belirterek, 'Ancak Samsun'da bir tek istihdam alanı meydana getirecek yatırımları yok' dedi.
SAADET PARTİSİ 3.06.2018
Çebi, 'İnsanlar Saadet Partisi'ne güveniyor'
24 Haziranda yapılacak olan seçimler için çalışmalarını sürdüren Saadet Partisi Karabük Milletvekili Adayları Muhsin Çebi, H. Latif Alper ve İsmail Kirenli Eskipazar ilçesindeki vatandaşları ziyaret etti.
SAADET PARTİSİ 1.06.2018
Saadet adayları sahada
Saadet Partisi Samsun Milletvekili Adayları, seçim çalışmaları kapsamında Gazi ve İstiklal caddelerinde vatandaşlarla bir araya gelerek, gül dağıttı.
SAADET PARTİSİ 30.05.2018
SP'li adaylar Ankara'da
SP'nin milletvekili aday tanıtım toplantısına katılan Genel Başkan Temel Karamollaoğlu, SP Samsun milletvekili adaylarını tanıttı.
SAADET PARTİSİ 29.05.2018
Başkanlar listelerine güveniyor
AK Parti, CHP, MHP, İYİ Parti, Saadet Partisi ve Vatan Partisi il başkanları milletvekili aday listeleri hakkında değerlendirme yaptı. Listelerine güvendiklerini söyleyen parti temsilcileri, Samsun'da en fazla milletvekili çıkarmak için çalışacaklarını kaydetti
SAADET PARTİSİ 22.05.2018
Saadet Partisi Samsun milletvekilli adayları açıklandı
Saadet Partisi Samsun milletvekilli adayları açıklandı
24 Haziran seçimleri öncesi Saadet Partisi'nin Samsun milletvekili adayları açıklandı.
SAADET PARTİSİ 21.05.2018
Saadet Partisi'nde 'Liste krizi'
Diyarbakır'da Saadet Partisi'nin 1. sıra adayı olacağına dair söz aldığını ama son dakikada bilinmeyen bir sebeple 2. sıraya alındığını iddia eden Diyarbakır'ın önde gelen isimlerinden Sebğatullah Seydaoğlu, 'Bu bana büyük bir ihanet oldu, böylece benim bağımsızlığımı engellediler. Siyasi bir kumpastır bu' dedi.
SAADET PARTİSİ 21.05.2018
Demokrasi talebi bir araya getirdi
CHP, İYİ Parti, DP ve SP arasında imzalanan protokolle resmiyete kavuşan Millet İttifakı'nı değerlendiren il başkanları, ülke yönetiminde ihtiyaç duyulan demokrasi ve adaletin sağlanması için 4 partinin bir araya geldiğini ifade etti
SAADET PARTİSİ 9.05.2018
Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Saadet Partisi'nde
Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Saadet Partisi'nde
Cumhurbaşkanı adayı ve Cumhuriyet Halk Partisi Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Saadet Partisi'ni ziyaret etti.
SAADET PARTİSİ 7.05.2018
Saadet Partisi İl Başkanı Arıkan milletvekili aday adaylığını açıkladı
Saadet Partisi İl Başkanı Arıkan milletvekili aday adaylığını açıkladı
Saadet Partisi İl Başkanı Mahmut Arıkan, 24 Haziran seçimlerinde milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.
SAADET PARTİSİ 4.05.2018
Saadet Partisinde ilk 2 saatte 30 bin imza toplandı
24 Haziran seçimlerinde milletvekili aday adayı olduğunu açıklayan Saadet Partisi İl Başkanı Mahmut Arıkan, cumhurbaşkanlığı imza verme işleminin başladığı ilk 2 saatte Saadet Partisinin cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu için 30 bin imzanın toplandığını söyledi.
SAADET PARTİSİ 4.05.2018
Saadet Partisi Genel Başkanı'ndan 'İttifak' açıklaması
Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 'İttifakla ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Bir iki güne açıklama yapılacak' dedi.
SAADET PARTİSİ 2.05.2018
CHP, İYİ Parti, SP ve DP ittifakta anlaştı
CHP, İYİ Parti, SP ve DP ittifakta anlaştı
CHP, İYİ Parti, SP, ve DP ittifak konusunda anlaştı. Resmi açıklamanın ise perşembe günü yapılması bekleniyor.
SAADET PARTİSİ 2.05.2018
Saadet Partisi'nde Erdoğan'a destek istifası
Adıyaman'ın Kahta ilçesinde Saadet Partisi (SP) İlçe Başkanı Ramazan Akbalık, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek vermek için partisinden istifa etti.
SAADET PARTİSİ 1.05.2018
Bahçeli'den Karamollaoğlu değerlendirmesi!
Bahçeli'den Saadet Partisi'nin Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu hakkında konuştu. Bahçeli Karamollaoğlu için 'Hayırlı olsun son yılların en popüler siyasetçisi' dedi.
SAADET PARTİSİ 1.05.2018
Saadet Partisi'nin Cumhurbaşkanı adayı partinin Genel Başkanı Temel Karamollaoğl
Saadet Partisi'nin Cumhurbaşkanı adayı partinin Genel Başkanı Temel Karamollaoğl
Saadet Partisi'nin Cumhurbaşkanı adayı partinin Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu oldu.
SAADET PARTİSİ 1.05.2018
Saadet Partisi'nin Cumhurbaşkanı adayı belli oldu
Saadet Partisi'nin Cumhurbaşkanı adayı belli oldu
Saadet Partisi Cumhurbaşkanı adayını açıkladı.
SAADET PARTİSİ 1.05.2018
Saadet Partisi'nden son dakika aday açıklaması
Saadet Partisi'nden son dakika aday açıklaması
Saadet Partisi yarın saat 10'da Cumhurbaşkanı adayını açıklayacak.
SAADET PARTİSİ 30.04.2018
Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Armutçu: Bizim için sürpriz bir karar olmadı
Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Temel Armutçu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın erken seçim tarihini duyurmasının ardından açıklama yaptı.
SAADET PARTİSİ 18.04.2018
AK Parti'den Saadet Partisine iadeyi ziyaret
AK Parti'den Saadet Partisine iadeyi ziyaret
AK Parti Adıyaman Teşkilatı, Saadet Partisi Adıyaman İl Başkanlığına iadeyi ziyarette bulundu.
SAADET PARTİSİ 5.04.2018
Talasemi ve Lösemililer Derneği Saadet Partisi'ne ziyaret etti
Kayseri Talasemi ve Lösemililer Derneği Başkanı Faruk Başdemir ve yönetim kurulu üyelerinden bir ekiple Saadet Partisi İl Başkanı Mahmut Arıkan'ı makamında ziyaret etti.
SAADET PARTİSİ 20.03.2018
Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Duran Soyuğur:
Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Duran Soyuğur, bazı şeker fabrikalarının özelleştirilmesine ilişkin, 'Şeker fabrikaları özelleştirilmemeli aksine kapasitesi artırılmalıdır' dedi.
SAADET PARTİSİ 15.03.2018
Saadet Partisi yönetimi Erdoğan ile bir araya geldi
Saadet Partisi Adıyaman İl Başkanı Haşim Asnuk ve beraberindeki heyet, AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Erdoğan'ı makamında ziyaret etti.
SAADET PARTİSİ 14.03.2018
Saadet Partisi'nden MHP'ye ziyaret
Saadet Partisi Kayseri İl Başkanu Mahmut Arıkan ve beraberindekiler, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Baki Ersoy'u ziyaret etti.
SAADET PARTİSİ 28.02.2018
SP Genel Başkan Yardımcısı Doğan: 'Saadet Partisi Cumhurbaşkanlığı için tek başı
Saadet Partisi (SP) Genel Başkan Yardımcısı Mesut Doğan, Saadet Partisi olarak 2019 yılında yapılacak Cumhurbaşkanlığı için tek başlarına aday çıkartacaklarını söyledi.
SAADET PARTİSİ 28.02.2018
Saadet Partisi İl Başkanı Faik Çalık'ın Ak Parti ve MHP ziyareti
Saadet Partisi İl Başkanı Faik Çalık, AK Parti İl Başkanı M.Emin Öz ve MHP İl Başkanı Naim Karataş'ı ziyaret ederek partisinin uyum yasaları konusundaki görüşlerini anlattı.
SAADET PARTİSİ 14.02.2018
Saadet Partisi'nden AK Parti'ye ziyaret
Saadet Partisi'nden AK Parti'ye ziyaret
Saadet Partisi Erzurum İl Başkanı Faik Çalık, AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz'e nezaket ziyaretinde bulundu.
SAADET PARTİSİ 14.02.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Saadet Partisi Genel Başkanını kabul etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nu AK Parti Genel Merkezi'nde kabul etti.
SAADET PARTİSİ 9.02.2018
Saadet Partisi'nden AK Parti'ye ziyaret
Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Teşkilat Başkanı Abdulkadir Karaduman önderliğindeki heyet, AK Parti Adıyaman İl Başkanlığına nezaket ziyaretinde bulundu.
SAADET PARTİSİ 9.02.2018
Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Armutçu: Terörü, hatalar büyüttü
Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Temel Armutçu, 'Yıllardır stratejik hatalarımız neticesinde büyüyen terör örgütlerine, tümden savaş açtığımız Zeytin Dalı Operasyonu, barış harekatı oldu' dedi
SAADET PARTİSİ 29.01.2018
SP Samsun İl Başkanı Armutçu: 'Savruk siyasetin göstergesi'
Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Temel Armutçu, Büyükşehir Belediyesi'nin borcunun her yıl artmasının endişe verici olduğunu belirterek, 'Hizmet ve çevre düzenleme adına 220 milyon TL daha borçlanma talebi savruk ve içi boş siyasetin göstergesi' dedi.
SAADET PARTİSİ 14.01.2018
Samsun avantajlı şehir
Saadet Partisi İl Başkan Yardımcısı Ahmet Köseoğlu, 'Samsun kara, deniz, hava ve tren yolu ulaşımı açık durumda. Bunun için Samsun'un bazı illere göre çok avantajı var' dedi.
SAADET PARTİSİ 3.12.2017
Ülke insanını düşünen yok
Saadet Partisi Ekonomiden Sorumlu Samsun İl Başkan Yardımcısı Necati Yusufoğlu, 'Çalışan, emekli, asgari ücretli ile diplomalı işsizleri, esnafı, sanayiciyi, ülke insanını düşünen yok' dedi.
SAADET PARTİSİ 17.11.2017
Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu: 'Biz yatırımları delilerle yapacağız
Saadet Parti Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 'Her yere gideceğiz burada deli var mı diyeceğiz. Bize işinin delisi olan adam lazım' dedi.
SAADET PARTİSİ 12.11.2017
Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, Rize İl Kongresinde konuştu
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, AK Parti'nin Türkiye'de Cumhuriyet tarihinin en uzun iktidar dönemini yaşadığını belirterek, 'Tayyip Bey'in etrafında kimse kalmadı' dedi.
SAADET PARTİSİ 11.11.2017
SP Samsun İl Başkanı Armutçu: 'Kandırıldığımız yetmedi mi?'
SP Samsun İl Başkanı Temel Armutçu, 'Bu milletin düşmanlarla ve işbirlikçi hainlerle sınavı binlerce yıldır sürüyor. Yetmedi mi kandırıldığımız?' dedi
SAADET PARTİSİ 6.11.2017
Saadet Partisinden 'Doğubayazıt Yolu' çağrısı
Saadet Partisi Çaldıran İlçe Başkanı Alattin Avcı, yaklaşık 4 aydır kapalı olan Çaldıran-Doğubayazıt yolunun açılmasını istedi.
SAADET PARTİSİ 17.10.2017
Saadet Partisi ulaşıma gelen zamlar için fikir duvarı standı açtı
Saadet Partisi Gençlik Kolları, ulaşıma gelen zamlarını protesto etmek için ulaşım hizmetleri fikir duvarı adlı bir stant açtı.
SAADET PARTİSİ 15.10.2017
Saadet Partisi Melikgazi İlçe Başkanı Sinan Aktaş
Saadet Partisi Melikgazi İlçe Başkanı Sinan Aktaş, kentteki otopark sorunu ve toplu taşıma ücretlerine gelen zammı eleştirdi.
SAADET PARTİSİ 5.10.2017
SP İlkadım'da kongre heyecanı! Okutan güven tazeledi
SP İlkadım İlçe Başkanı Ali Okutan, olağan kongrede tekrar seçilerek güven tazeledi. Okutan, 'Bu milletin milli iradesinin mayasını Saadet Partisi teşkil eder. Meclis'ten ekmek çıkmamasının sebebi bizim olmamamızdır' dedi
SAADET PARTİSİ 1.10.2017
Saadet Partisi Giresun'da fındık çıkartması yaptı
Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'na, Giresun'da Fındık Borsası ve Fındık Araştırma Enstitüsü'nün varlığı hakkında bilgi verilmeyince konuşmasında bunların olması gerektiğine değinerek 'Giresun'da Fındık Enstitüsü olsa daha güzel olmaz mı? Giresun'a bir fındık borsası kurulmalı' ifadesini kullandı.
SAADET PARTİSİ 28.09.2017
Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu: 'Kuzey Irak'ta bir devletin kurulmas
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Kuzey Irak'ta bir devletin kurulmasının değil kim tarafından kurdurulduğunun önemli olduğunu belirterek, 'Kuzey Irak'ta devlet kurulmasını kim istiyor, İsrail. İsrail'in ipiyle kuyuya inilmez' dedi.
SAADET PARTİSİ 24.09.2017
Saadet Partisi Kocasinan İlçe Başkanı Av. Mükremin Çuhadar: 'Adil olarak bir sın
Saadet Partisi Kocasinan İlçe Başkanı Av. Mükremin Çuhadar yaptığı açıklamada, 'Öğrenciler arasında kayırmacılığa neden olmayacak, adil olarak bir sınıflandırma yapacak sistemin getirilmesini önemsiyoruz' dedi.
SAADET PARTİSİ 22.09.2017
Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Fatih Aydın:
Saadet Partisi (SP) İl Başkanlığı tarafından düzenlenen bayramlaşma programında konuşan Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Aydın, 'Kabe'nin etrafında bir araya geldiğimiz gibi Aksa'nın etrafında da bir araya gelebilirsek, işte o zaman ne Arakan'da ne Gazze de ve dünyanın hiçbir yerinde kan akmayacaktır' dedi.
SAADET PARTİSİ 3.09.2017
Samsunspor'da yabancılar form tutuyor
Samsunspor'un büyük umutlar ile transfer ettiği yabancı isimler Davy Angan, John Chibuike, Georgios Samaras, adeta form tutuyor.
SAADET PARTİSİ 22.08.2017
SP Samsun İl Başkanı Armutçu: 'Baskın seçime hazırız'
SP Samsun İl Başkanı Temel Armutçu, SP Lideri Temel Karamollaoğlu'nun baskın seçim uyarısıyla ilgili aylar önce çalışmaya başladıklarını söyleyerek, ''Samsun'da 17 ilçemizde seçime hazırız. Adaylar bile belli. Türkiye'de en hazır teşkilat biziz'' dedi
SAADET PARTİSİ 22.08.2017
Saadet Partisin'den Büyük Kudüs Mitingine davet
Saadet Partisi Balıkesir İl Başkanı Ahmet Balaban düzenlediği basın toplantısında İsrail'in Mescid-i Aksa merkezli olarak Filistin'de gerçekleştirdiği zulümleri kınadıklarını ifade etti. Başkan Balaban tüm Balıkesirlileri 30 Temmuz Pazar günü saat 17.00'de İstanbul Yenikapı'da düzenlenecek olan Büyük Kudüs Mitingine davet etti.
SAADET PARTİSİ 27.07.2017
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu Artvin'de
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Saadet Partisi Artvin İl Teşkilatının Artvin Şelale Düğün salonunda düzenlediği 6. Olağan Genel Kongresi'nin ardından iftar programında partililere seslendi.
SAADET PARTİSİ 12.06.2017
 Mollaoğlu: 'Alan razı veren razı'
Mollaoğlu: 'Alan razı veren razı'
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Mollaoğlu, referandum değerlendirmesinde bulundu.
SAADET PARTİSİ 28.05.2017
Kılıçdaroğlu'ndan Saadet Partisi'ne ziyaret
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile görüşmesinde 'ortak aday'ın gündeme gelip gelmediğine ilişkin, 'Sadece bir nezaket ziyaretidir. Ama Türkiye'nin geleceği konusundaki karşılıklı endişelerimizi paylaştık. 2019 şöyle şu başkan olacak, bu konular hiç görüşülmedi' dedi.
SAADET PARTİSİ 12.05.2017
Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu: 'Refah için üretim şart'
Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu: 'Refah için üretim şart'
Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 'Refah olması için üretimin olması şart' dedi.
SAADET PARTİSİ 7.05.2017
Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Temel Armutçu: 'Yüzde 49 önemli başarı'
Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Temel Armutçu, referandumdan çıkan yüzde 49'luk oy oranının önemli bir başarı olduğunu belirterek, ''Yüzde 51'in havalara uçması, zafer çığlıkları atması ve yüzde 49'un da hezimete uğramış gibi moral bozukluğuna düşmesi yanlış'' dedi
SAADET PARTİSİ 20.04.2017
Samsun Haber: SP Samsun'da yeni dönem
Samsun Haber: Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Hasan Bayram Var, Genel Başkan Temel Karamollaoğlu'nun makam odasında gerçekleşen tören ile görevi Temel Armutçu'ya devretti
SAADET PARTİSİ 3.04.2017
Saadet Partisi'nde 'hayır' istifası
Besni Belediyesinin Saadet Partili meclis üyesi Ömer Aydıngüzel, referandumda partisinin 'hayır' oyu verme kararı alması sonrasında partisinden istifa ettiğini açıkladı.
SAADET PARTİSİ 26.01.2017
Saadet Partisi Gelen Başkanı Temel Karamollaoğlu:
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 'Çetele tutarak terörizm dünyanın hiçbir yerinde önlenememiş. Elbette elinde silah olan teröriste karşı askerimiz de, polisimiz de silah kullanacak. Ama devlet olarak sadece silahla bunu önleriz zannedersek hata yaparız' dedi.
SAADET PARTİSİ 23.01.2017
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu:
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, prensipte başkanlık sistemine karşı olmadıklarını, eksiklerin giderilmesi neticesinde onaylayacaklarını söyledi.
SAADET PARTİSİ 23.01.2017
Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu Konya'da
Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu Konya'da
Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Amerika'nın Türkiye'nin kalkınmasını istemediğini söyledi.
SAADET PARTİSİ 21.01.2017
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Kahraman:
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Kahraman, 'Terörün arkasında bu bölgelerde kendi emellerini yerine getirmek isteyen güçler var' dedi.
SAADET PARTİSİ 11.12.2016
Saadet Partisi İlkadım İlçe Başkanı Okutan: KHK'lar istismar edilmemeli
Saadet Partisi İlkadım İlçe Başkanı Ali Okutan, AK Parti'nin hızlı biçimde yasa çıkarabilecek gücü olmasına rağmen KHK yolunu kullanmasının düşündürücü olduğunu ifade ederek, ''KHK'ların çok fazla istismar edilmemesi gerekli. Böyle bir sistem var diye parlamento tamamen dışlanıyor'' dedi
SAADET PARTİSİ 24.11.2016
Saadet Partisi Genel Başkanını seçti
Saadet Partisi Genel Başkanını seçti
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu oldu.
SAADET PARTİSİ 30.10.2016
Saadet Partisi İl Başkanı: Darbe girişimi dış güçlerden
Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Hasan Bayram Var, 15 Temmuz'da yaşanan darbe girişiminin ardında dış güçlerin olduğunu ifade ederek, ''Bu olay bir darbe girişiminden öte akıl almaz bir terörist faaliyeti olarak akıllarda kalacak'' dedi.
SAADET PARTİSİ 18.07.2016
Hükümet gündem değiştiriyor
Haber Medya'yı ziyaret eden Saadet Partisi İl Başkanı Hasan Bayram Var, '7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerinden sonra siyaset mekanizması işletilmek istenmiyor. Seçimler arası dönemdeki kaos ortamı hala yaşatılıyor' dedi
SAADET PARTİSİ 27.04.2016
SP Samsun'dan hamle toplantısı
Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Hasan Var, adil bir dünya düzeni için Milli Görüş'e ihtiyaç olduğunu belirterek, 'Bunun için teşkilatlarımızı gözden geçirdem için hamle toplantıları düzenliyoruz' dedi
SAADET PARTİSİ 22.04.2016
Samsun'da 'Erbakan' Fotoğraf Sergisi
Saadet Partisi Samsun İl Gençlik ve Kadın Kolları, 'Necmettin Erbakan'ı anmak ve anlamak' konulu fotoğraf sergisi düzenledi.
SAADET PARTİSİ 29.02.2016
Müslümanlar kolay lokma yapılmak isteniyor
Saadet Partisi Samsun Gençlik Kolları İl Başkanı Abdulvahap Bilen, Müslümanların kolay lokma haline getirilerek Büyük İsrail'in kurulmasının amaçlandığını ileri sürdü
SAADET PARTİSİ 26.01.2016