SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ HABERLERİ

HaberlerSAMSUN ATAKUM BELEDİYESİSAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ
Samsun'da Cumhurbaşkanı'na kenevirden gömlek dokundu
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'nın, Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hediye olarak gönderdiği kenevirden yapılan gömlekler, Atakum Feretiko Kursu'ndaki tezgahlarda dokundu.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 7.02.2019
Samsun'da vatandaşa ücretsiz bez çanta dağıtılacak
Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi, kadın kursiyerler tarafından üretilen 3 bin bez çantayı vatandaşlara ücretsiz olarak dağıtacak.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 17.01.2019
Atakum yardıma doymuyor
Başkan İshak Taşçı, Hayır Çarşısı projesiyle bugüne kadar 8 ilçe, 3 il ve 3 ülkede yaklaşık 80 bin kişiye, 1 buçuk milyon parçaya yakın gıda ve kıyafet yardımı gerçekleştirdiklerini söyledi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 28.12.2018
Atakum, çocuk dostu bir kent
Atakum ilçesinin çocuk dostu bir kent olması yolunda önemli hizmetlere imza attıklarını kaydeden Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Atakum, en çok çocukların kenti. 4,5 yılda 65 kapsamlı ve güvenli çocuk parkını çocuklarımızın kullanımına sunduk' dedi
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 21.12.2018
Atakum, çocuk dostu bir kent
Atakum ilçesinin çocuk dostu bir kent olması yolunda önemli hizmetlere imza attıklarını kaydeden Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Atakum, en çok çocukların kenti. 4,5 yılda 65 kapsamlı ve güvenli çocuk parkını çocuklarımızın kullanımına sunduk' dedi
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 21.12.2018
Atakum'da turizme dev yatırım... Şehirde yayla havası
Atakum Belediyesi, hayata geçirdiği Yayla Konaklama Tesisleriyle, Karadeniz turizminin önemli merkezlerinden birini daha Samsun turizmine kazandırıyor. Başkan İshak Taşçı, doğal ahşaptan inşa edilen dev tesisle, Karadeniz turizmine önemli bir merkez kazandırdıklarını söyledi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 17.12.2018
Samsun'un o mahallesi Atakum'a bağlanıyor
Atakum sınırlarına bağlanmak isteyen Samsun'un Bafra ilçesindeki Asmaçam Mahallesi sakinlerinin talepleri Atakum Belediyesinden oy birliğiyle geçti.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 7.12.2018
Gönüllere dokunduk
Atakum Belediyesi olarak hayata geçirdikleri çalışmalarla, gönüllere dokunduklarını ifade eden Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Karadeniz'de birinciyiz. Hedefimiz, Atakum'u Türkiye'nin en yaşanılabilir kenti yapmak' dedi
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 27.11.2018
Şiddete karşıyız
Atakum Belediyesi Özgecan Kadın Koordinasyon Merkezi tarafından düzenlenen seminerde, Atakum Belediyesinde çalışan erkek personele, kadına yönelik şiddet eğitimi verildi. Seminere katılan Başkan İshak Taşçı, 'Şiddetin her türlüsüne karşıyız' dedi
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 26.11.2018
15 yıl için özel kutlama
Samsun'un Atakum ilçesinde 2003 yılında kurulan Toplum Gönüllüleri Vakfının bir alt kuruluşu olarak faaliyete geçen İğne Deliği Gençlik Merkezi, bugün düzenleyeceği etkinliklerle 15. yılını yolcu ediyor
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 13.10.2018
Başkan Taşçı: 'Atakum'u yarınlara hazırlıyoruz'
Yeşiltepe Mahallesi'nde 83. Hayır Çarşısı Mağazasının açılışını gerçekleştiren, ardından da mahalle sakinleriyle bir araya gelerek talep ve önerilerini dinleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Atakum'u yarınlara hep birlikte hazırlıyoruz' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 12.10.2018
Samsun'da fiyat farkı uygulayanlara ceza
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'ın ürünlerde usulsüz fiyat artışlarıyla ilgili olarak belediyelere verdiği talimatın ardından denetimleri daha da sıklaştırdıklarını belirterek, 'Usulsüz fiyat artışı yapan ya da reyon ile kasa arasında fiyat farkı uygulayanlarla ilgili cezai işlem uyguluyoruz' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 4.10.2018
Samsun'da fırsatçılara göz açtırılmıyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'ın ürünlerde usulsüz fiyat artışlarıyla ilgili yaptığı uyarıların ardından ilçedeki denetimlerini sıklaştıran Atakum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçedeki marketlerde yaptığı fiyat, son kullanma tarihi ve tazelik denetimleriyle fırsatçılara göz açtırmıyor.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 3.10.2018
Bu evler hem hobi hem de afet evleri olarak kullanılacak
Atakum belediyesi tarafından hayata geçirilen ve Van depreminde faaliyet gösteren konteynerlerin kullanılarak yapılan Hobi Bahçeleri, herhangi bir afet durumunda 'afet evleri' olarak hizmet verecek.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 29.09.2018
Atakum'dan eğitime destek
Muharrem ayının onuncu günü etkinlikleri kapsamında Tevfik İleri İmam-Hatip Ortaokulu öğrencilerine aşure dağıtan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Çocuklarımızın eğitimi için hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyoruz' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 27.09.2018
Samsun'da günde 30 bin üretim
Atakum Belediyesi Taflan Kilitli Taş Parke Fabrikası, ürettiği günlük 30 bin kilitli taş parke ile Atakum'un yol ve kaldırım ihtiyacını büyük ölçüde tamamlıyor
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 25.09.2018
Atakum'da 'kadın' önceliği
Atakum Belediyesi olarak kadınlara yönelik projelere her zaman öncelik verdiklerini dile getiren Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Atakum Belediyesi olarak kadınlara pozitif ayrımcılık yapıyoruz. Atakum'da kadınlar her zaman ayrıcalıklı' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 18.09.2018
Atakum'da 5 bin öğrenciye kırtasiye yardımı
Atakum Belediyesi tarafından, 17 Eylül Pazartesi günü başlayacak eğitim-öğretim yılı öncesi, ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye yardımı yapıldı.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 14.09.2018
Başkan Taşçı: 'İlçemizi vatandaşlarımızla birlikte yönetiyoruz'
Yenimahalle Mahallesi'nde gerçekleştirilen Atakum Mahalle Buluşmasında konuşan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'İlçemizin değişimi ve gelişimi için 4 buçuk yıldır aralıksız üretiyoruz, çalışıyoruz. Projelerimizi, hemşehrilerimizle birlikte belirliyoruz' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 12.09.2018
Proje kenti Atakum
Atakum'a nefes aldıracak bir projede daha çalışmaların sona yaklaştığını ifade eden Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Atakum'un önemli bir cazibe merkezi olacak Afanlı Deresi Rekreasyon projemiz, bölgenin de ilgi odağı olacak' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 9.09.2018
Başkan Taşçı: 'OMÜ'lülerle güçlü bir bağımız var'
Ondokuz Mayıs Üniversitesini (OMÜ) bu yıl kazanan öğrencilere kayıt işlemleri boyunca yardım eden OMÜ Öğrenci Konseyi üyesi OMÜ'lülerle buluşan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'OMÜ'lü öğrencilerle güçlü bir bağımız var' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 8.09.2018
Atakum'da yol seferberliği
Göreve geldikleri günden itibaren ilçenin yol ve kaldırım ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında kapsamlı çalışmalar sürdürdüklerini ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Görev sürecimiz boyunca toplam 871 kilometrelik yol yapım çalışması gerçekleştirdik' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 4.09.2018
Atakum'da güçlü birliktelik
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Atakum'da sağladığımız birlik ve beraberlik ortamı, her geçen gün daha da kuvvetleniyor' dedi
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 26.08.2018
Atakum'da bayram coşkusu devam ediyor
Kurban Bayramı'nı, gerçekleştirdiği ziyaretlerle Atakumlularla kucaklaşarak geçiren Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Bayram boyunca gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerle vatandaşlarımızla kucaklaşmanın mutluluğunu yaşıyorum' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 24.08.2018
Demircan: 'Kaybetmeye mahkumlar'
Atakum Belediyesi tarafından düzenlenen bayramlaşma programında konuşan AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, 'Türkiye'nin güçlü lider Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde şahlanışını hazmedemeyenler, milletimizin dik duruşu karşısında her zaman kaybetmeye mahkumdurlar' dedi
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 23.08.2018
Atakum'da her yıl olduğu gibi yine kurban eti dağıtıldı
Geleneksel olarak gerçekleştirdikleri 'Paylaşalım Bayram Olsun' kampanyasıyla her yıl yüzlerce aileye kurban eti ulaştırdıklarını söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Atakumlu hemşehrilerimizin destekleriyle, bu yıl da kurban etlerini binlerce aileye ulaştırıyoruz' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 22.08.2018
Atakum, cazibe merkezi
Atakum'un cazibe merkezi olduğunu ifade eden Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Vatandaşlarımıza daha da yaşanılabilir bir kent sunabilme adına mesai kavramı gözetmeksizin çalışıyoruz' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 12.08.2018
Başkan Taşçı: 'Atakum'da 'ben yaptım oldu' anlayışına yer yok'
Yenimahalle Atakent esnafıyla düzenlenen kahvaltı programında bir araya gelen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Atakum'un geleceğini planlarken hemşehrilerimizin isteklerini her zaman ön planda tutuyoruz. Atakum'da 'ben yaptım oldu' anlayışına yer yok' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 11.08.2018
Samsun'da 47 yıllık dava sonuçlandı
Samsun'un Atakum İlçesi'nde binlerce konutun bulunduğu 430 dönüm arazide Milli Emlak Müdürlüğü ile vatandaşlar arasında süren 47 yıllık dava vatandaşların lehine sonuçlandı. Davayı kazanan vatandaşlar, yaklaşık yarım asır sonra sonra evlerinin tapusuna kavuşabilecek.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 7.08.2018
Taşçı'dan 'Devamı gelecek' mesajı
Türkiye'nin yükselen değeri, Karadeniz Bölgesi'nin en hızlı büyüyen ilçesi Atakum'un değerine değer katan projelerle, ilçeyi başarılı bir belediyecilik anlayışıyla buluşturduklarını ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, '4 yıllık görev sürecimizde 80 kapsamlı projeyi ilçemize kazandırdık. Çalışmalarımıza devam ediyoruz' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 5.08.2018
Taşçı: 'Eğitim için hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyoruz'
Atakum Belediyesi olarak eğitime büyük önem verdiklerini belirten Başkan İshak Taşçı, 'Eğitim için hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyoruz' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 4.08.2018
İshak Taşçı: 'Sözlerimizi tutmanın gururunu yaşıyoruz'
75 milyon TL'lik 8 dev proje için gerçekleştirdikleri toplu açılış törenine gösterilen ilgiye teşekkür eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Sözlerimizi tutmanın gururunu yaşıyoruz. Hayalimizdeki şehir Atakum için, durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 22.07.2018
Kahraman: 'Satılmışlar Pensilvanya gibi dışarıdadırlar'
Eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman, ''Milletimizde satılmış yoktur. Satılmışlar Pensilvanya gibi dışarıdadırlar. Aldatılmışlar vardır. Neden birbirimize gireceğiz? Bu ülke, bu bayrak hepimizin. Biz nimetlerin kadrini bileceğiz. Elimizden gelen gayreti göstereceğiz.'' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 21.07.2018
Atakum'da 'Hayra Davet'
Semerkand Vakfı tarafından Atakum Belediyesi destekleriyle gerçekleştirilen Hayra Davet Şenliği'ne katılan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Atakumlu vatandaşlarımız, yardımseverlikte her zaman örnek oluyor' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 13.07.2018
Atakum'da 4 yılda 55 bin nüfus artışı
Atakum İlçesi'ndeki rekor düzeyde bir nüfus artışı gerçekleştiğini ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'İlçemizin nüfusu 4 yılda yaklaşık 55 bin kişi arttı' dedi
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 11.07.2018
Atakum'dan eğitime yüzde 100 destek
Atakum Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Atakum Belediyesi Gençlik Etüt Eğitim Merkezi'nin gençleri üniversite sınavlarına hazırlayacağını ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Gençlerimize verdiğimiz önemden hareketle, eğitime yatırım yapıyoruz' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 8.07.2018
Atakum Kent Ormanı piknikçilere açılıyor
Atakum Belediyesi tarafından 17 hektarlık Kent Ormanı içerisinde yapımına devam edilen piknik alanı çalışmalarında sona yaklaştıklarını ifade eden Başkan İshak Taşçı, 'Doğanın dokusunu bozmadan, titizlik içerisinde çalışıyoruz' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 7.07.2018
 Karadeniz'in turizm markası Atakum
Karadeniz'in turizm markası Atakum
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Atakum'u, Karadeniz'in önemli bir turizm markası haline getiriyoruz' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 4.07.2018
Atakum'a bir tesis daha
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 17 bin dönümlük Atakum Kent Ormanı içerisinde, doğayla baş başa vakit geçirmek isteyenler için Yayla Konaklama Tesisleri inşaatına başladıklarını ifade etti.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 1.07.2018
Başkan Taşçı: 'Atakum'un gelişimine yön veriyoruz'
Hayata geçirdikleri projelerle ilçeyi proje kenti haline getirdiklerini belirten Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, '4 yıllık görev sürecimizde, ilçemizde 80 kapsamlı proje hayata geçirdik. Birçok projemiz de planlama aşamasında' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 30.06.2018
Başkan Taşçı: 'Cumhur, başkanını seçecek, Türkiye şahlanacak'
Pazar günü gerçekleşecek seçimlerde vatandaşların oylarını istikrar ve milli duruştan yana kullanacağını söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Güçlü lider, güçlü hükümet ve güçlü Meclisle birlikte Türkiye'nin yükseliş ve şahlanışı daha da güçlenerek devam edecek' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 22.06.2018
Atakum'dan 2 TIR yardım
Atakum Belediyesi tarafından hazırlanan 2 TIR dolusu yardım malzemesi, Şanlıurfa ve Adıyaman'daki konteyner kentlere gönderildi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 21.06.2018
Taşçı'dan Erdoğan'a kutlama
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Samsun'da gerçekleşen dev miting öncesinde, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı alanda ailesiyle birlikte karşıladı. Başkan Taşçı'nın 8 yaşındaki kızı Zeynep, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın babalar gününü kutlayarak hediye verdi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 19.06.2018
 Ramazan dolu dolu yaşandı
Ramazan dolu dolu yaşandı
Atakum'da ramazan ayının dolu dolu yaşandığını ifade eden Belediye Başkanı İshak Taşçı, vatandaşlara teşekkür etti.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 15.06.2018
Atakum'da yüzlerce çocuğun yüzü güldü
Atakum Belediyesi, her yıl gerçekleştirdiği 'Her Çocuk Bayramlık İster' kampanyasıyla, bu yıl da yüzlerce ihtiyaç sahibi çocuğun yüzünü güldürdü.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 14.06.2018
Başkan Taşçı: 'Engelsiz Atakum için çalışıyoruz'
Gerçekleştirdikleri iftar buluşmasında Samsun genelinde yaşayan dezavantajlı gruplarla bir araya gelen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Her türlü engelin ilk önce zihinlerde aşılması gerektiği farkındalığıyla, engelsiz kent Atakum için çalışıyoruz' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 13.06.2018
Başkan Taşçı: 'Bu sofralarda birlik var'
Atakum Belediyesi, Geleneksel Mahalle İftarları buluşmasıyla 5 mahalleyi aynı sofrada buluşturdu. İftar sofrasında konuşan Başkan İshak Taşçı, 'Atakumlular, her akşam örnek bir birlik ve beraberlik tablosu sergiliyor' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 10.06.2018
Atakum'da çalışmalar devam ediyor
Atakum Belediyesi olarak ilçenin yol ve kaldırım ihtiyaçlarını giderebilmek için gece-gündüz demeden çalıştıklarını belirten Belediye Başkanı İshak Taşçı, çalışmalarını 'Yol, medeniyettir' parolasıyla sürdürdüklerini ifade etti.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 9.06.2018
Başkan Taşçı, 'Atakum'a güzel hizmetler kazandırdık'
Gerçekleştirdikleri 5. Geleneksel İftar Buluşmasında Atakum belediye meclis üyeleri ve mahalle muhtarları ile bir araya gelen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Atakum'a güzel hizmetler kazandırdıklarını söyledi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 7.06.2018
Atakum'da işçilere 'sendika' müjdesi
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, geçen ay kadroya geçen işçilere, sendika müjdesi verdi. Personel iftarında konuşan Başkan Taşçı, 'Atakum Belediyesinin başarısında, çalışanlarımızın imzası var. Çalışanlarımızın sonunda kadar yanındayız' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 6.06.2018
'Karadeniz'in en büyük spor ailesiyiz'
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Atakum Belediyespor sporcuları ve aileleriyle, iftar sofasında bir araya geldi. Başkan Taşçı, 'Karadeniz Bölgesi'nin en güçlü, en büyük spor ailesiyiz' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 28.05.2018
Samsunspor Çalıştayı'nın tarihi belli oldu
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Samsunspor'un yaşadığı olumsuzlukların son bulması ve kulübün eski ihtişamlı dönemlerine geri dönebilmesi için gerçekleştirecekleri Samsun ve Futbol Çalıştayı'nın Mayıs ayında gerçekleştirileceğini ifade etti.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 8.05.2018
İsimleri Atakum'da yaşıyor
Şehitlerin isimlerini Atakum'a kazandırdıkları parklarda yaşatmaya devam eden Atakum Belediyesi, yapımı tamamlanan 3 parka, Şehit Sedat Düzgün, Şehit Bekir Eker ve MHP Kurucusu Merhum Alparslan Türkeş'in isimlerini verdi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 6.05.2018
Atakum turizm merkezi olacak
Karadeniz'in önemli turizm duraklarını, Atakum Belediyesi imzasıyla Samsun'a kazandırdıklarını ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Atakum, Türkiye'nin önemli bir turizm merkezi haline gelecek' dedi. 
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 4.05.2018
Atakum Hayır Çarşısı, Alaçam'da
Atakum Belediyesi'nin, Türkiye'de birçok belediyeye örnek olan Hayır Çarşısı projesi, Kavak, Asarcık ve Ayvacık ilçelerinin ardından bu kez de Alaçam İlçesi'nde kuruldu.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 26.04.2018
Atakum'a 15. halı saha müjdesi
Geride kalan 4 yıl içerisinde Atakum'a 14 halı saha ve spor tesisi kazandıran Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 15. halı sahayı Mimar Sinan İlk ve Ortaokulu bahçesine yaptıracaklarını söyledi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 20.04.2018
Başkan Taşçı'dan müdürlere talimat
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, düzenli olarak gerçekleştirdiği müdürler toplantısında, birim müdürlerine projeleri daha da hızlandırmaları talimatı verdi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 18.04.2018
Samsun'da minikler pazarcı oldu
Atakum Halide Edip Adıvar Anaokulu öğrencileri, kendileri için hazırlanan alanda pazarcı olurken, pazarcı çocukları da aynı okul öğrencisi minik zabıtalar denetledi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 17.04.2018
70 lezzet Atakum'da
70 lezzet Atakum'da
Atakum Belediyesi ve OMÜ işbirliğinde düzenlenecek olan Yöresel Ürünler Pazarı, bugün kapılarını vatandaşlara açıyor.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 17.04.2018
Polis teşkilatı Atakum'da buluştu
Türk Polis Teşkilatının 173. yıldönümü kutlama etkinlikleri kapsamında, Atakum Belediyesi ile Atakum İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen yemek programında, birlik ve beraberlik mesajları verildi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 13.04.2018
Atakum'da dostluk kazandı
Türk Polis Teşkilatının 173. kuruluş yıldönümü ve Polis Haftası kapsamında düzenlenen dostluk maçında Atakum Belediyesi ile Atakum İlçe Emniyet Müdürlüğü karşılaştı. Dostluğun skora da yansıdığı karşılaşma 5-5 berabere bitti.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 12.04.2018
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Atakum Belediyesi denetlenemiyor'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Atakum Belediye Meclisi Denetim Komisyonu'nda CHP'li meclis üyesinin şerh reddine suç duyurusunda bulunduklarını belirterek, 'Atakum Belediyesi denetlenemiyor. Meclis üyelerimiz engellendi. Hukuk hiçe sayıldı' dedi
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 6.04.2018
Vali Kaymak: 'Down sendromlu gençlerimizi önemsiyoruz'
Vali Kaymak: 'Down sendromlu gençlerimizi önemsiyoruz'
'Dünya Down Sendromlu Farkındalık Günü' kapsamında, Atakum Belediyesi tarafından etkinlik düzenlendi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 21.03.2018
Atakum'da taşeron işçilere müjde!
Taşeron yasası kapsamında kadroya geçecek olan Atakum Belediyesi çalışanı 466 işçi için mülakat süreci başladı. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'İşçilerimizin alın teri artık devlet güvencesi altında olacak. Şimdiden hayırlı olsun' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 13.03.2018
Başkan Taşçı'dan işitme engellilere müjde
Atakum ilçesinde yaşayan işitme engellilerle bir araya gelen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, işitme engelli vatandaşlar için istihdam sağlayacak ve onlara hizmet verecek bir kafe-park projesinin müjdesini verdi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 11.03.2018
Başkan Taşçı: '79 proje hayat buldu'
Atakum Belediyesi olarak 3,5 yıl içerisinde 79 projeyi hayata geçirdiklerini belirten Başkanı İshak Taşçı, 'Atakumlulara verdiğimiz sözleri tutmanın gururuyla çalışmalarımıza devam ediyoruz' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 9.03.2018
Şehitler Atakum'da anıldı
Atakum ilçesi Akalan Mahallesi'nde Afrin'de Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit olan askerlerimiz için mevlit okutuldu, dualar edildi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 4.03.2018
Halk oyunlarında 'Atakum' farkı
Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Samsun İl Şampiyonasına, minikler ve gençler kategorilerinde katılan Atakum Belediyespor Halk Oyunları Takımı, yüksek puan farkıyla şampiyon olarak, bölge şampiyonasında Samsun'u temsil etme hakkı kazandı.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 4.03.2018
Atakum'da Afrin için eller semaya açıldı
Atakum Belediyesi tarafından ilçede görev yapan din görevlilerine yönelik düzenlenen kahvaltı buluşmasında şehitler için mevlit okundu, dualar edildi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 3.03.2018
Atakum Belediye Başkanı Taşçı: 'Birlikte yönetim Atakum'u güçlendiriyor'
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Birlikte yönetim anlayışının en başarılı örneklerini ilçemizde ortaya koyuyoruz. Amacımız daha da yaşanılabilir bir Atakum' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 25.02.2018
Taşçı'dan miniklere 'kitap' öğüdü
Taşçı'dan miniklere 'kitap' öğüdü
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Fahrettin Ulusoy İlkokulu öğrencileriyle bir araya geldi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 24.02.2018
Taşçı'dan işitme engellilere müjde
Atakum İşitme Engelliler Spor Kulübü sporcularıyla bir araya gelerek bowling oynayan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, işitme engellilerin istihdam edileceği, sosyal ve sportif alanların da içerisinde bulunduğu bir kafe-park projesi hayata geçireceklerini söyledi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 22.02.2018
Taşçı'dan Samsunspor izni
Taşçı'dan Samsunspor izni
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Samsunspor maçı nedeniyle belediye çalışanlarına izin verdi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 20.02.2018
Başkan Taşçı'ya 'hastane' teşekkürü
Atakum Mimarsinan Mahallesi Muhtarı Bayram Boz, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'yı ziyaret ederek, Mimarsinan Mahallesi'nde ilçeye kazandırılan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hizmet Binası ve diğer hizmetlerden dolayı teşekkür etti.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 13.02.2018
Atakum'da 'hemşehri' buluşması
Samsun'da faaliyet gösteren hemşehri derneklerinin başkanları ve üyeleriyle bir araya gelen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Atakum ilçesi, farklı memleketlerden vatandaşlarımızın huzur içerisinde yaşadığı bir Türkiye mozaiğidir' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 10.02.2018
Atakum'dan Samsunspor'a tam destek
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Atakum Belediyesi olarak, sporun ve sporcunun destekçisiyiz. Özellikle konu Samsunspor olduğunda, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hiçbir fedakarlıktan kaçınmayız' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 8.02.2018
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı: 'CHP özür dilemeli'
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, CHP'li meclis üyelerinin denetim komisyonu çalışmalarını kişisel husumet nedeniyle tahrik ettiğini belirterek, 'CHP'li üye özellikle kadın meclis üyesi arkadaşımıza bir özür borçlu. İl başkanı kendi meclis üyesine küfür ve hakaretlerden dolayı özür diletmeli' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 8.02.2018
 Atakum Meclisinden vefa
Atakum Meclisinden vefa
Atakum Belediye Meclisinde alınan kararla, bazı cadde, bulvar ve sokakların isimlerinde değişikliğe gidildi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 7.02.2018
Atakumlulara nefes aldıracak proje
Akarsu rekreasyon projeleri kapsamında, Afanlı Deresi'nde incelemeler yapan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Atakum Belediyesi olarak ürettiğimiz projeleri hayata geçirmeye devam ediyoruz. 55'te 55 projemiz içerisinde yer alan bir proje daha hayat bulacak' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 6.02.2018
Başkan Taşçı, müteahhitlerle buluştu
Başkan Taşçı, müteahhitlerle buluştu
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, ilçede yatırım yapan müteahhitlerle bir araya geldi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 4.02.2018
Atakum'da karla mücadele
Atakum Belediyesi ekipleri, Samsun'u etkisi altına alan yoğun kar yağışının olumsuz etkileriyle gece boyunca mücadele etti. Çalışmaları yerinde inceleyen ve ekipleri koordine eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Ekiplerimiz 7/24 görevlerinin başında' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 26.01.2018
Atakum'da 'muhtar' zirvesi
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Atakum ilçesindeki mahalle muhtarları ve azalarını, gerçekleştirilen kahvaltı programında ağırladı.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 21.01.2018
Başkan Taşçı: 'Herkese örnek olmalı'
Atakum'da bir kolej öğrencileri, kendi aralarında topladıkları 300 parça kıyafet ve ayakkabıyı Atakum Belediyesi Hayır Çarşısı Mağazasına teslim etti. Başkan İshak Taşçı, 'Gençlerimizin bu duyarlılığı herkese örnek olmalı' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 16.01.2018
Atakum'da hasta kabulü başladı
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'nın girişimleriyle ilçeye kazandırılan Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Atakum Hizmet Binası, hasta kabulüne başladı. Başkan Taşçı, 'Son teknoloji cihazlarla donatılan toplamda 35 poliklinik, Atakumlulara hizmet verecek' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 16.01.2018
Atakum'dan Suriye'ye yardım eli
Atakum Belediyesi tarafından organize edilen ve Semerkand Vakfı Atakum Şubesi ile Beşir Derneği'nin katkılarıyla gerçekleştirilen yardım kampanyasında toplanan gıda ve kıyafetlerin yüklendiği TIR, Suriye'deki mazlumların yüzünü güldürmek üzere yola çıktı.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 15.01.2018
Atakum'da Seval Çöpür'den etkili iletişim semineri
Atakum Belediyesi tarafından çalışanlarına yönelik gerçekleştirilen 'Etkili İletişim ve Hitabet' konulu seminerde konuşan Başkan İshak Taşçı, 'Halkla ilişkiler ve etkili iletişim konusunda örnek gösterilen belediyemizde, personel eğitim çalışmalarına önem veriyoruz' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 20.12.2017
İshak Taşçı: 'Hedeflerimize birlikte yürüyoruz'
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, kendisini ziyarete gelen mahalle muhtarlarına teşekkür ederek, 'Aynı hedef doğrultusunda çalışıyoruz. Hedefimiz daha da yaşanılabilir, daha da güzel bir Atakum inşa etmek. Bu hedefe muhtarlarımızla birlikte yürüyoruz' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 14.12.2017
İshak Taşçı: 'Engellerin aşılması için çalışıyoruz'
Atakum İşitme Engelliler Spor Kulübünü ziyaret eden Atakum Belediye Başkamı İshak Taşçı, 'Atakum'da engel yok. Engelsiz bir kent ve engelli vatandaşlarımız için daha da yaşanılabilir bir Atakum için çalışıyoruz' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 13.12.2017
İshak Taşçı: 'Vatandaşların her sıkıntısında yanındayız'
Atakum Belediyesi tarafından Atakumluların da desteğiyle birbirinden önemli yardım projelerinin hayata geçirildiğini kaydeden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Sosyal belediyecilik anlayışımız gereği vatandaşlarımızın yanındayız' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 12.12.2017
Atakum'dan eğitime dev yatırım
Atakum Belediye Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Öğrencilerimizin daha iyi şartlarda eğitimlerinizi sürdürebilmeleri için hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyoruz. Bugüne kadar toplam 5 milyon TL'yi aşkın eğitim odaklı yatırım yaptık' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 11.12.2017
Samsun'da 'Hayır Çarşısı' çığ gibi büyüyor
Atakum Belediyesi tarafından hayata geçirilen Hayır Çarşısı projesinin yenilenen merkez mağazası, düzenlenen tören ile vatandaşların hizmetine sunuldu. Törende konuşan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Bu projenin gerçek sahibi Atakum halkıdır' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 8.12.2017
Atakum Belediyesi sokak hayvanlarına sahip çıkıyor
Samsun'un Atakum İlçesi'nde, Belediye Başkanı İshak Taşçı'nın başlattığı seferberlikle ilçenin çeşitli noktalarına yerleştirilen kedi evleri, mamamatikler ve köpek kulübeleri, ilçede yaşayan vatandaşların da desteğiyle sokak hayvanlarını yaşama bağlıyor.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 7.12.2017
Atakum Down Kafede 9 melek yüzlü iş başı yaptı
Atakum Belediyesi tarafından hayata geçirilen Down Kafede melek yüzlüler için istihdam seferberliğine başladıklarını söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Down Kafe, melek yüzlülerimizi hayata kazandırıyor' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 30.11.2017
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı: 'Kimsenin seçimi bizi ilgilendirmez'
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Esnaf odalarının seçimleri, bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da bizi ilgilendirmez. Bu iddialar bana, o meşhur kuyu ve taş hikayesini hatırlatıyor' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 30.11.2017
Taşçı'dan 'şölen' teşekkürü
'3. Hamsi Şöleni'nde 50 binden fazla vatandaşı bir araya getirdiklerini belirten Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Ev sahipliğini yaptığımız Hamsi Şöleni, son zamanlarda Samsun'da düzenlenmiş olan en büyük organizasyon' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 28.11.2017
Atakum'da 10 milyon liralık hizmet
Atakum Belediyesi olarak ilçede bulunan okul ve camilerin fiziki şartlarının iyileştirilmesini önemsediklerini söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, '3 buçuk yıllık görev süremiz içerisinde, ilçemizdeki okul ve camilere gerek tesis kazandırma, gerekse onarım ve bakım olmak üzere yaklaşık 10 milyon liralık bir yatırım yaptık' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 21.11.2017
Taşçı: 'Çocuklar bizim geleceğimiz'
Dünya Çocuk Hakları Günü kapsamında Atakum Belediyesine sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren Atakum Mimar Sinan İlkokulu öğrencilerinin sorularını cevaplayan Başkan ishak Taşçı, 'Çocuklar bizim en kıymetli varlıklarımız, toplumun geleceği, insanlığın umududur' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 20.11.2017
Bakanlık Atakum'u pilot ilçe seçti
Değerinden yaklaşık 4 milyon lira daha ucuza mal ettikleri e-belediyecilikle Türkiye'deki sayılı belediyeler arasında yer aldıklarını söyleyen Atakum Belediye Başkanı Taşçı, 'Karadeniz'de 3 modülü aynı anda kullanan tek öncü pilot belediyeyiz' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 13.11.2017
Atakum'dan okula halı saha
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Atakent Ortaokuluna gerçekleştirdiği bir ziyareti sırasında kendisinden halı saha isteyen öğrencilere verdiği sözü tuttu.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 9.11.2017
Yazıcıoğlu'nun adı Atakum'da yaşayacak
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'nın, 'Muhsin Yazıcıoğlu adının ilçedeki bir tesise verilmesi' konusunda meclise sunduğu teklif, AK Parti ve MHP'li meclis üyelerinin tam desteğiyle, oy çokluğuyla kabul edildi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 2.11.2017
'Köy Konakları' Atakum'a değer katıyor
Atakum Belediyesi tarafından başlatılan ve birçok mahallede hizmet vermeye başlayan 'Köy Konakları' ilçeye değer katıyor.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 30.10.2017
Atakum'dan örnek uygulama
Atakum ilçesindeki okullarda sahnelenen tiyatro oyunu ile bir haftada 5 bin çocuğa ulaştıklarını söyleyen Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Çevreye duyarlı bireylerin yetişmesi için üzerimize düşen ne varsa yapıyoruz.' dedi.
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 27.10.2017
Atakum'da dev kompleks inşaatı hızla sürüyor
Atakum Belediyesi tarafından Yeni Mahalle'de yapımına devam edilen Çocuk Oyun Alanı, Kapalı Pazar Yeri ve Spor Tesisi inşaatında incelemelerde bulunan Başkan Taşçı, 'Bu projenin mimarı, Atakum halkıdır. Vatandaşlarımıza
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 22.10.2017
İshak Taşçı'dan 'FETÖ' hamlesi
Atakum Belediyesi personeli bir kişinin geçtiğimiz haftalarda tutuklanmasının ardından, personel listesinin yeniden incelenmesi için emniyetten talepte bulunan Başkan Taşçı, 'Talebimiz üzerine yapılan derinlemesine ince
SAMSUN ATAKUM BELEDİYESİ 24.10.2017