SAMSUN DEMOKRASİ N HABERLERİ

HaberlerSAMSUN DEMOKRASİ NSAMSUN DEMOKRASİ N
Samsun'da emeklilerden demokrasi nöbeti
Samsun'da emeklilerden demokrasi nöbeti
Emekli-Sen Samsun Şubesi üyeleri, tam demokrasi ve herkes için adalet talepleriyle 24 saat süren nöbet tuttu
SAMSUN DEMOKRASİ N 26.10.2018
CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin: Demokrasi için fedakarlık
CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, CHP'den İYİ Parti'ye geçen milletvekillerinin demokrasi adına büyük fedakarlık yaptıklarını belirtti
SAMSUN DEMOKRASİ N 24.04.2018
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Demokrasiden uzaklaşıyoruz'
CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Özgürlüklerin kısıtlandığı, herkesin ciddi anlamda baskı altında olduğu, demokrasiden uzaklaştığımız bir döneme girdik' dedi
SAMSUN DEMOKRASİ N 25.03.2018
CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz: 'Demokrasi şöleni'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, partisinin 36. Olağan Kurultayı'nı değerlendirerek, 'CHP'de kurultaylar demokrasi şöleni şeklinde geçer, partinin demokrasi anlamında daha da gelişmesini sağlar' dedi.
SAMSUN DEMOKRASİ N 5.02.2018
Samsun Milletvekili Zeybek: 'Demokrasinin öncüsüyüz'
CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, 'CHP, demokrasiyi ülkemize getirerek öncülük yaptı. Demokratik kuralların en iyi işlediği parti CHP'dir' dedi.
SAMSUN DEMOKRASİ N 17.12.2017
AK Parti Samsun Milletvekili Kurt: 'Menderes, demokrasi kahramanıydı'
AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, merhum Başbakan Adnan Menderes'in bugün ve gelecek yıllarda hayır duaları ve minnetle anılan bir demokrasi kahramanı olduğunu söyledi.
SAMSUN DEMOKRASİ N 18.09.2017
Samsun Valisi Kaymak: 'Basın, demokrasinin vazgeçilmez unsuru'
Basın kuruluşları ve çalışanlarının demokrasinin vazgeçilmez unsuru olduğunu belirten Samsun Valisi Osman Kaymak, özgür, bağımsız ve çok sesli bir basının, aynı zamanda demokrasinin de en büyük güvencesi olduğunu söyledi.
SAMSUN DEMOKRASİ N 23.07.2017
Samsun TSO, halkın 'demokrasi' sesine ortak oldu
Samsun Ticaret ve Sanayi Odası(TSO) Yönetimi, hain darbe girişiminin yıl dönümünde Samsun Cumhuriyet Meydanı'nı dolduran on binlerce kişinin 'demokrasi' sesine ortak oldu.
SAMSUN DEMOKRASİ N 17.07.2017
Samsun'da 'Demokrasi, Medya ve Avrupa Birliği' konferansı
Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) AB Bilgi Merkezi tarafından 'Demokrasi, Medya ve Avrupa Birliği' konulu konferans düzenlendi.
SAMSUN DEMOKRASİ N 21.02.2017
Samsun'da Demokrasi Şehitleri Hatıra Ormanı
Salıpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nce projelendirilen '15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Hatıra Ormanı'na ilçe protokolü ve öğrencilerin katılımı ile fidan dikim töreni yapıldı.
SAMSUN DEMOKRASİ N 6.12.2016
Samsunlu demokrasi kahramanı o kritik operasyonda da görev almış
İzmir'de jandarma komando olarak vatani görevini yaparken 15 Temmuz darbe girişiminde anahtarları toprağa gömerek darbecilere fırsat vermeyen Samsunlu Jandarma Er Emre Ev, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a suikast düzenleyen timin yakalanmasına yönelik operasyonda da tek rütbesiz asker olarak görev aldı.
SAMSUN DEMOKRASİ N 21.11.2016
Samsunlu demokrasi kahramanı 15 Temmuz gecesini anlattı
İzmir'de Jandarma Komando olarak vatani görevini yaparken 15 Temmuz darbe gecesi anahtarları toprağa gömerek darbecilere fırsat vermeyen Samsunlu Jandarma Onbaşı Emre Ev olay gecesini anlattı.
SAMSUN DEMOKRASİ N 17.11.2016
Demokrasi Kupası'nda üçüncü Sporland
15 Temmuz Demokrasi Kupası üçüncülük maçında Karasamsun Yıldırımspor'u 4-3 mağlup eden Sporland Bahçelievler turnuvayı üçüncü tamamladı.
SAMSUN DEMOKRASİ N 8.10.2016
Kupa sahibini buluyor
15 Temmuz Demokrasi Kupası sahibini buluyor. Terme Sanayispor ile Atakum Belediyespor bugün turnuvanın finalinde kupa için kozlarını paylaşacak.
SAMSUN DEMOKRASİ N 8.10.2016
Süper anlamlı santra
15 Temmuz Demokrasi Kupası'nda heyecan Karasamsun ile Terme Sanayi arasında oynanan açılış maçı başladı. Gol yağmuruna sahne olan mücadelede gülen taraf 5-3'lük skorla Karasamsun oldu.
SAMSUN DEMOKRASİ N 25.09.2016
Haber Medya'nın özverisine ödül
Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, demokrasi mitinglerindeki özveriyle çalışmaları nedeniyle Haber Medya Grubu personelini altınla ödüllendirdi
SAMSUN DEMOKRASİ N 2.09.2016
Taşçı'dan Samsunlu demokrasi gazisine ziyaret
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 15 Temmuz gecesi İstanbul'da vatan haini bir darbeci askerin silahından çıkan G-3 mermisi ile bacağından yaralanan ve tedavisinin ardından Samsun'un Atakum ilçesindeki evine dönen Demokrasi Gazisi Harun Kantarcı'yı ziyaret etti.
SAMSUN DEMOKRASİ N 25.08.2016
Başkan Tok'tan personeline teşekkür
İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 15 Temmuz darbe girişiminin ilk akşamından itibaren Samsun Cumhuriyet Meydanı'nda 27 gün boyunca tutulan demokrasi nöbetinde görevli olarak çalışan belediye personeline teşekkür etti.
SAMSUN DEMOKRASİ N 16.08.2016
Genç'ten Samsunlu 'Demokrasi Gazisi'ne ziyaret
Canik Belediye Başkanı Osman Genç, 15 Temmuz'da FETÖ/PDY terör örgütünün gerçekleştirdiği darbe girişimi sırasında yaralanarak gazi olan Samsunlu Metin Bağ'ı evinde ziyaret ederek 'geçmiş olsun' dileğinde bulundu.
SAMSUN DEMOKRASİ N 15.08.2016
Samsun'daki demokrasi nöbetinde Kızılay'a 'kan' aktı
Türk Kızılayı Orta Karadeniz Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. Muhsin Yıldırım, 18 Temmuz'da Cumhuriyet Meydanı'nda başlattıkları kampanya ile demokrasi nöbeti tutan Samsunlulardan bin 425 ünite kan bağışı topladıklarını söyledi
SAMSUN DEMOKRASİ N 16.08.2016
Teşekkürler Türkiye, teşekkürler Samsun
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 'Demokrasi ve Şehitler' Mitingi'ne katılan, demokrasiye ve ülkenin geleceğine sahip çıkan 7'den 70'e on binlerce Samsunluya teşekkür etti.
SAMSUN DEMOKRASİ N 12.08.2016
Başkan Tok: 'Gönül dünyamızın nöbeti devam ediyor'
Samsunlulara 27 gün boyunca sürdürdükleri demokrasi nöbetinden ötürü teşekkür eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 'Demokrasi nöbetlerine ara verdik. Gönül dünyamızdan bu nöbetleri asla bırakmayacağız' dedi.
SAMSUN DEMOKRASİ N 11.08.2016
Teşekkürler Samsun
Samsun Valisi İbrahim Şahin, 27 gündür Cumhuriyet Meydanı'nda devam eden demokrasi nöbetine katılan tüm Samsun halkına teşekkür etti.
SAMSUN DEMOKRASİ N 11.08.2016
Haber Medya  dünyaya duyurdu
Haber Medya, 15 Temmuz FETÖ darbe girişiminin ardından Cumhuriyet Meydanı ve Atakum'daki demokrasi nöbetlerini canlı yayınlarla ekranlardan, sayfalarından, radyosundan ve internet gazetesinden dünyaya duyurdu
SAMSUN DEMOKRASİ N 11.08.2016
Bakan Kılıç: FETÖ'ye giden her kuruş millete ihanettir
Bakan Kılıç: FETÖ'ye giden her kuruş millete ihanettir
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, FETÖ terör örgütüne giden her kuruşun millete ihanet olduğunu söyledi.
SAMSUN DEMOKRASİ N 11.08.2016
Ölmez ve Şenocak Demokrasi Nöbeti'nin son gecesinde de meydandaydı
Samsun'daki 'Demokrasi Nöbeti'ne birçok defa katılan Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Ölmez ve Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak son gecede de nöbete destek verdi.
SAMSUN DEMOKRASİ N 11.08.2016
Başkan Genç: Mücadelemiz devam ediyor
Canik Belediye Başkanı Osman Genç, demokrasi nöbetleri sona erse de Türkiye'nin ve Türk halkının istiklal ve istikbal mücadelesinin devam ettiğini söyledi.
SAMSUN DEMOKRASİ N 10.08.2016
Başkan Tok'tan vatan bekçilerine teşekkür
İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, milletin iradesine, birliğine, beraberliğine ve Türkiye'nin istikrarına darbe vurmaya kalkışanlara karşı 15 Temmuz akşamından son akşama kadar tek vücut, tek yürek olup demokrasi nöbeti tutan tüm Samsunlulara teşekkür etti. 
SAMSUN DEMOKRASİ N 10.08.2016
Bakan Kılıç son gece de Samsun'da nöbette!
15 Temmuz darbe girişiminin ardından Türkiye'nin 81 ilinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısıyla sokaklara ve meydanlara çıkan halkın tuttuğu demokrasi nöbeti bu akşam sona eriyor. Samsun'daki son nöbete Bakan Akif Çağatay Kılıç da katılacak.
SAMSUN DEMOKRASİ N 10.08.2016
Samsun adını yine tarihe yazdırdı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 'Halkımız eli kanlı hainlere meydanları dar etti. İlk adımların şehri olan Samsun'umuz da 15 Temmuz'dan beri meydanları boş bırakmayarak adını yine tarihe yazdırdı ' dedi.
SAMSUN DEMOKRASİ N 10.08.2016
Son nöbet bu akşam
15 Temmuz FETÖ darbe girişiminin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısıyla sokaklara ve meydanlara çıkan halkın tuttuğu demokrasi nöbeti bu akşam sona erecek
SAMSUN DEMOKRASİ N 10.08.2016
Başkan Tok: Hedef 2023 gençliği
İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 'Etüt merkezlerimize eğitim gören çocuklarımızı, ülkesine, milletine ve bayrağına sevdalı, 2023 hedeflerine uygun bir nesil olarak geleceğe hazırlıyoruz' dedi.
SAMSUN DEMOKRASİ N 9.08.2016
Samsun'da demokrasi nöbeti devam ediyor
Samsun'da demokrasi nöbeti devam ediyor
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından vatandaşlar günlerdir demokrasi nöbetine devam ediyor.
SAMSUN DEMOKRASİ N 8.08.2016
AK Parti Samsun Milletvekili Köktaş: Hep birlikte Türkiye olacağız
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 'İşte ülkemizin ayağa kalkmaması, muasır medeniyetler seviyesine gelmemesi, hedeflerine ulaşmaması için uğraşan alçaklara karşı biz her zaman bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız' dedi
SAMSUN DEMOKRASİ N 8.08.2016
Birlik havasını Samsun'da sürdüreceğiz
MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Samsun'da gerçekleşen Demokrasi ve Şehitler mitingine Yenikapı'daki mitinge gittiği için katılamadığını ifade ederek, ''Mitinglerin çok önemli bir misyonu vardı. Samsun'da oluşan milli ruh çok önemli, bunun devam ettirilmesi için üzerimize düşeni yapacağız'' dedi
SAMSUN DEMOKRASİ N 9.08.2016
Samsun Milletvekili Kırcalı: Milletimiz ihaneti ezip geçti
Samsun Milletvekili Kırcalı: Milletimiz ihaneti ezip geçti
AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, katıldığı demokrasi nöbetlerinde, 'Milletimiz ihaneti ezip geçti' dedi
SAMSUN DEMOKRASİ N 9.08.2016
Başkan Tok: Yenikapı, Türkiye'nin yeniden dirilişidir
İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Yenikapı'daki 'Demokrasi ve Şehitler Mitingi Türkiye'nin Yeniden Dirilişi'nin dünyaya mesajı olduğunu söyledi
SAMSUN DEMOKRASİ N 8.08.2016
Samsun'daki 'Demokrasi ve Şehitler' mitinginden muhteşem kareler
''Demokrasi ve Şehitler'' mitingi onbinlerce Samsunlu'nun katılımıyla dev bir şölen havasında gerçekleşti. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, ''Samsun bugün bir başka. Bütün farklılıklarımız bugün birleşti. Biz bugün gerçek anlamda biz olduk'' dedi
SAMSUN DEMOKRASİ N 8.08.2016
Samsun meydana sığmadı
Cumhurbaşkanlığı tarafından 81 ilde eş zamanlı olarak düzenlenen 'Demokrasi ve Şehitler Mitingi'nin Samsun ayağında vatandaşlar meydana sığmadı.
SAMSUN DEMOKRASİ N 7.08.2016
Samsun Vezirköprü'de kurbanlı demokrasi nöbeti
Samsun Vezirköprü'de kurbanlı demokrasi nöbeti
Samsun'un Vezirköprü ilçesinde demokrasinin son nöbeti yine görkemli geçti.
SAMSUN DEMOKRASİ N 7.08.2016
Karaaslan: Bu millete diz çöktüremezsiniz
AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 'Bu milletin canını acıtabilirsiniz, gözyaşı döktürebilirsiniz, yüreğini yaralayabilirsiniz ama bu millete asla diz çöktüremezsiniz, asla boyun eğdiremezsiniz'' dedi
SAMSUN DEMOKRASİ N 7.08.2016
Vali Şahin'den Samsun halkına çağrı
Samsun Valisi İbrahim Şahin, yarın (Pazar günü) 81 ilde eş zamanlı olarak yapılacak 'Demokrasi ve Şehitler Mitingi' için tüm Samsun halkını Cumhuriyet Meydanı'na davet etti.
SAMSUN DEMOKRASİ N 6.08.2016
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz: Gelecek nesil sizlerle gurur duyacak
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 'Demokrasi nöbeti gelecek nesillere örnek olacak. Gelecek nesiller atalarıyla gurur duyacak. Ülkemizi uçuruma sürüklemek isteyen FETÖ'cüler de layık oldukları cezayı alacak' dedi.
SAMSUN DEMOKRASİ N 6.08.2016
Başkan Tok, 'Külliye'de nöbette
İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 15 Temmuz akşamı milli iradeye yapılan darbe kalkışmasının 22. gününde demokrasi nöbetini ailesiyle birlikte Cumhurbaşkanlığı Külliyesi önünde tuttu.
SAMSUN DEMOKRASİ N 6.08.2016
Bakan Kılıç'tan Samsunlulara davet
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsunluları, yarın (Pazar günü) Cumhuriyet Meydanı'ndaki 'Demokrasi ve Şehitler Mitingi'ne davet etti.
SAMSUN DEMOKRASİ N 6.08.2016
Bafra 22. günde de meydanlarda
Samsun'un Bafra ilçesinde 15 Temmuz darbe girişimine tepki gösteren halk, demokrasi nöbetinin 22'inci gününde de meydanları doldurdu.
SAMSUN DEMOKRASİ N 6.08.2016
Kurtulmuş Samsun'dan FETÖ'ye meydan okudu!
Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, 'Türkiye artık Amerika ile şu karar noktasındadır. Ya 1 tane kendisini mehdi zanneden meczup ve onun çeteleri, katilleri ya da 79 milyon Türk milleti. Tercihi yapacak olan Amerikalılardır' dedi.
SAMSUN DEMOKRASİ N 6.08.2016
AK Parti Samsun Milletvekili Köktaş: Önümüzde kimse duramaz
7 Ağustos Pazar günü Saat 17:00'de Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek olan 'Demokrasi ve Şehitler Mitingi'ne tüm Samsunluları davet eden AK Parti Milletvekili Fuat Köktaş, 'Milletimiz birliğini, beraberliğini muhafaza ettiği sürece, Allah'ın izniyle, Türkiye'nin önünde kimse duramaz' dedi
SAMSUN DEMOKRASİ N 6.08.2016
Samsun'da sabah namazı Cumhuriyet Meydanı'nda kılındı
İlkadım Belediyesi tarafından Samsun Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen sohbet, dua ve sabah namazının ardından binlerce kişi ellerini semaya kaldırıp hep birlikte ülkenin birliği, beraberliği ve huzuru için dua etti.
SAMSUN DEMOKRASİ N 5.08.2016
Kurtulmuş Samsun'da
Kurtulmuş Samsun'da
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, bu akşam Samsun Cumhuriyet Meydanı'ndaki demokrasi nöbetine katılacak
SAMSUN DEMOKRASİ N 5.08.2016
AK Parti Samsun'dan büyük mitinge davet
AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, 7 Ağustos günü İstanbul Yenikapı'da düzenlenecek olan 'Demokrasi ve Şehitler Mitingi' ile eşzamanlı olarak Cumhuriyet Meydanı'nda toplanacaklarını belirterek, Samsunluları Türk bayrakları ile mitinge katılmaya davet etti.
SAMSUN DEMOKRASİ N 4.08.2016
Samsun OMÜ'ye 15 Temmuz Demokrasi Parkı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde (OMÜ) 15 Temmuz darbe girişimi şehitleri anısına yapılan '15 Temmuz Demokrasi Parkı ve Demokrasi Şehitler Anıtı' açıldı.
SAMSUN DEMOKRASİ N 4.08.2016
Samsun İlkadım'dan meydanda sabah namazı ve dua programı
İlkadım Belediyesi tarafından 15 Temmuz'da demokrasiye ve milli iradeye yönelik yapılan kalkışmanın 21. gecesinde saat 04.00'te Dr. İhsan Şenocak'ın katılımlarıyla sohbet, namaz ve dua programı icra edilecek.
SAMSUN DEMOKRASİ N 4.08.2016
Başkan Taşçı: Bu nöbetler hainlere 'akıllı olun' mesajıdır
Demokrasi nöbetlerinin, Türk milleti tarafından bütün vatan hainlerine 'akıllı olun' mesajı niteliğinde olduğunu söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Böyle asil bir milletin mensubu olmak gurur veriyor' dedi.
SAMSUN DEMOKRASİ N 4.08.2016
Samsun Demokrasi Nöbeti'nde gurur gözyaşları
Samsun Cumhuriyet Meydanı'nda 15 Temmuz darbe girişiminin ardından 'Demokrasi Nöbeti' 20. gününde de anı coşkuyla devam etti. Dün akşamki nöbette Meliha Teyze gurur duyduğu demokrasi kahramanlarına böyle dua etti.
SAMSUN DEMOKRASİ N 4.08.2016
Samsun Vezirköprü'de demokrasi nöbeti sürüyor
Samsun'un Vezirköprü ilçesinde 15 Temmuz darbe girişimi sonrası başlayan demokrasi nöbeti ilk günkü heyecanla devam ediyor. 20. demokrasi nöbetine Kırkpınar Başpehlivanı Recep Kara da katıldı.
SAMSUN DEMOKRASİ N 4.08.2016
Samsun'da demokrasi nöbeti devam ediyor
Samsun'da demokrasi nöbeti 20 gündür devam ediyor. Çiftçilerin traktörlerle destek verdiği nöbete katılan bir şehit annesi 'Düşmanlara karşı kenetlenmeliyiz' dedi.
SAMSUN DEMOKRASİ N 3.08.2016
Başkan Tok: Bizi yolumuzdan kimse çeviremez
Türkiye'nin geleceğini darbe girişimi ile kesmeyen çalışan ihanet çetesinin ve emperyalist güçlerin emellerine asla ulaşamayacaklarını belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 'Türkiye'nin 2023 hedeflerine tam yol devam ediyor. Bizi yolumuzdan kimse çeviremez' dedi
SAMSUN DEMOKRASİ N 3.08.2016
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz: Bunun adı kahpelik
Çarşamba ilçesi ve Cumhuriyet Meydanı'nda devam eden demokrasi nöbetlerine katılan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 'Bunu yapanların hepsi tek tek bedelini ödeyecek' dedi.
SAMSUN DEMOKRASİ N 3.08.2016
Samsun'da demokrasi nöbeti kesintisiz sürüyor
Samsun'da demokrasi nöbeti 19. gündür devam ediyor. AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, 'Bu millet olduğu müddetçe Türkiye'de hiç kimse kendi borusunu öttüremez' dedi.
SAMSUN DEMOKRASİ N 3.08.2016
Samsun Cumhuriyet Meydanı'nın gizli kahramanları
İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri her akşam Samsun Cumhuriyet Meydanı'nı bir sonraki demokrasi nöbetine hazırlıyor.
SAMSUN DEMOKRASİ N 2.08.2016
AK Parti Samsun Milletvekili Köktaş: Türkiye yenilmez
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 'Milletimizin bölünmez, Türkiye'nin yenilmez olduğunu, 15 Temmuz gecesi ve ardından meydanların verdiği birlik, beraberlik ve kenetlenmeden gördük' dedi
SAMSUN DEMOKRASİ N 1.08.2016
Samsun Atakum darbeye karşı tek ses
15 Temmuz gecesi gerçekleştirilen hain darbe girişimi, Atakum Belediye Meclisi'nde AK Parti, CHP ve MHP Grupları tarafından kınandı.
SAMSUN DEMOKRASİ N 1.08.2016
Samsun'da demokrasi nikahı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Ladik ilçesinde demokrasi nöbetinde genç bir çiftin nikahını kıydı.
SAMSUN DEMOKRASİ N 1.08.2016
Samsun'da kadınlar her gece nöbette
Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'da darbe girişiminde bulunmasının 17'inci gününde de on binlerce vatandaş meydanlarda.
SAMSUN DEMOKRASİ N 1.08.2016
Haber Medya 15 gündür nöbette
15 Temmuz FETÖ darbe girişiminin ardından Cumhuriyet Meydanı ve Atakum'daki demokrasi nöbetlerini Haber Medya 15 gündür canlı yayınlarla ekranlardan, sayfalarından, radyosundan ve internet gazetesinden dünyaya duyuruyor
SAMSUN DEMOKRASİ N 1.08.2016
Samsun'daki Romanların coşkusu Tok'u kuşattı
Samsun Cumhuriyet Meydanı'nda vatan nöbetinin 16. gününde Roman vatandaşların yoğun sevgisi ile karşılaşan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Roman vatandaşlarla birlikte milli birlik ve dayanışma coşkusunu doyasıya yaşadı.
SAMSUN DEMOKRASİ N 31.07.2016
Samsun'da demokrasi nöbeti 16. gününde
Salıpazarı, Ayvacık ve Samsun'da devam eden demokrasi nöbetlerine katılan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 'Canını malını ruhunu hiçe sayarak darbeye karşı göğüs geren milletimiz 15 Temmuz'da bir devrime adım attı' dedi.
SAMSUN DEMOKRASİ N 31.07.2016
Samsun'da darbe girişimine traktörlü tepki
Samsun'un Atakum ilçesinde çiftçiler traktörleriyle konvoy yaparak darbe girişimine tepki gösterdi, demokrasi nöbetine destek verdi.
SAMSUN DEMOKRASİ N 30.07.2016
Samsun'da demokrasi nöbeti 15. gününde
Samsun'da demokrasi nöbeti 15 gündür devam ederken, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 'Dünya Türk milletinin darbeye nasıl karşı koyduğunu araştırıyor' dedi.
SAMSUN DEMOKRASİ N 29.07.2016
Bakan Kılıç, Haberaks TV canlı yayınında Ankara'dan Samsun'a seslendi
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi önündeki demokrasi nöbetinde, Haberaks TV canlı yayını aracılığıyla Cumhuriyet Meydanı'ndaki dev ekrana bağlanarak 'Sonuna kadar devam' dedi
SAMSUN DEMOKRASİ N 29.07.2016
Başkan Genç: Halkın gücü, tankın gücünü yendi
Demokrasi nöbetini sürdüren Canik Belediye Başkanı Osman Genç, 'Demokrasinin zaferi, milletin destan yazdığı tarih 15 Temmuz, birlik ve beraberliğimizin çok güçlü bir teyidi oldu. 15 Temmuz'da tankın gücü, halkın gücünü yenememiştir' dedi.
SAMSUN DEMOKRASİ N 29.07.2016
Samsunspor demokrasi nöbetinde
Samsunspor'da teknik ekip ve futbolcular Kızılcahamam'da, demokrasi nöbetine katıldı. Vatandaşlar, futbolculara sevgi gösterilerinde bulundu
SAMSUN DEMOKRASİ N 29.07.2016
O adam Samsun'da konuştu: Orada ölmek istedim
AK Parti Samsun İl Başkanlığı, darbe girişimine tepki göstererek, Atatürk Havalimanı'nda bir tankın önüne yatan Metin Doğan'ı Samsun'da vatandaşlarla buluşturdu.
SAMSUN DEMOKRASİ N 29.07.2016
AK Parti Samsun Milletvekili Köktaş: Alçak piyonlar
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 'Ülkemizin kutlu yürüyüşünü engellemek isteyenlerin alçak piyonları olan teröristler, milletin ortak iradesi, sarsılmaz cesareti karşısında bir kez daha yenilgiye uğramıştır' dedi
SAMSUN DEMOKRASİ N 28.07.2016
Külliye'den Samsun Cumhuriyet Meydanı'na selam
Haberaks TV canlı yayınına Cumhurbaşkanlığı Külliyesi önünden bağlanan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ve Milletvekilleri Ahmet Demircan, Hasan Basri Kurt, Orhan Kırcalı, Cumhuriyet Meydanı'nda demokrasi nöbeti tutanlara selam gönderdi
SAMSUN DEMOKRASİ N 28.07.2016
Samsun Valisi Şahin: Türkiye, Suriye olacaktı
Samsun Valisi İbrahim Şahin, Havzalılara demokrasi nöbetlerine verdikleri destek için teşekkür ederek, 'Eğer başarılı olsalardı, bu gün ülkemiz Suriye gibi olabilirdi' dedi
SAMSUN DEMOKRASİ N 28.07.2016
Samsun Atakum'da demokrasi coşkusu
Atakum Belediyesi yanında sürdürülen demokrasi nöbetinde konuşan Belediye Başkanı Başkan İshak Taşçı, 'Devletimizi ve milletimizi hedef alan hainlere karşı 15 Temmuz gecesi bir halk destanı yazan milletimiz, bu halk destanı Demokrasi Nöbetlerinde sürdürüyor' dedi.
SAMSUN DEMOKRASİ N 28.07.2016
Samsun'da gelinli-damatlı demokrasi nöbeti
Samsun'un Kavak İlçesi'nde düğünlerini yapan gelin ve damat, 15 Temmuz'daki darbe girişiminin ardından başlatılan demokrasi nöbetine katıldı.
SAMSUN DEMOKRASİ N 28.07.2016
Başkan Yılmaz: 'Meydanlar katlanarak büyüyor'
Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'da darbe girişiminde bulunmasının 13. gününde de 10 binlerce Samsunlu Cumhuriyet Meydanı'nı boş bırakmadı.
SAMSUN DEMOKRASİ N 28.07.2016
Başkan Genç: Milletimiz Türkiye'nin bileğini büktürmez
Canik Belediye Başkanı Osman Genç, 'Aziz milletimiz demokrasinin yanında olduğu müddetçe, Cumhurbaşkanımızın arkasında durduğu müddetçe, demokrasinin arkasında durduğu müddetçe kimse bu milletin bileğini bükemez' dedi.
SAMSUN DEMOKRASİ N 27.07.2016
Başkan Tok: Meydanlar milletin evi oldu
Samsun Cumhuriyet Meydanı'ndaki demokrasi nöbetine devam eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 'Milletin evi haline gelen meydanları boş bırakmayalım. Darbe tehdidi püskürtüldü ama tehlike geçmiş değil' dedi
SAMSUN DEMOKRASİ N 27.07.2016
Atakum Belediyesi Başkanı Taşçı: En büyük derdimiz vatan
Atakum Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, FETÖ mikrobunun devletin tüm kurumlarından temizleneceğini belirterek, ''Hepimizin en büyük derdi vatan. Artık halkımız böyle bağnazlara inanmayacak, peşinden gitmeyecek'' dedi
SAMSUN DEMOKRASİ N 27.07.2016
Vezirköprü tam kadro nöbette
Samsun'un Vezirköprü ilçesinde siyasi partilerin ve sivil toplum kuruluşlarının önderliğinde en görkemli demokrasi nöbeti gerçekleşti.
SAMSUN DEMOKRASİ N 27.07.2016
Samsun Bafra'da demokrasi nöbeti sürüyor
Samsun'un Bafra ilçesinde, Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sonrası vatandaşlar meydanları terk etmeyerek, 'demokrasi nöbeti'ni sürdürüyor.
SAMSUN DEMOKRASİ N 27.07.2016
Samsun'un sağlık çalışanları demokrasi nöbetinde
Samsun Halk Sağlığı Müdürlüğü idarecileri, çalışanları ve 17 ilçe toplum sağlık başkanı ile aile hekimleri Cumhuriyet Meydanı'nda buluştu.
SAMSUN DEMOKRASİ N 27.07.2016
Recep Kara ve Şaban Yılmaz Samsun'da nöbette
655. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Başpehlivanı Recep Kara ve üçüncüsü Şaban Yılmaz, Samsun Cumhuriyet Meydanı'ndaki demokrasi nöbetine katıldı.
SAMSUN DEMOKRASİ N 27.07.2016
Türkiye, bünyesindeki virüsü keşfetti
Cumhuriyet Meydanı'ndaki demokrasi nöbetine destek veren Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 'Türkiye bünyesindeki virüsü, bir hastalığı keşfetti' dedi
SAMSUN DEMOKRASİ N 26.07.2016
Başkan Genç: İkinci Kurtuluş Savaşı'nı kazandık
Darbe girişiminin ilk dakikalarından itibaren her akşam demokrasi nöbeti tutan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, '15 Temmuz akşamı hiç şüphesiz Türkiye Cumhuriyeti ikinci bir Kurtuluş Savaşı yaşamıştır. Tüm milletimiz birlik oldu ve ikinci bir Çanakkale Zaferi'ne adını altın harflerle yazdı' dedi.
SAMSUN DEMOKRASİ N 26.07.2016
Başkan Tok: 'Milletçe hainlerden arınıyoruz'
İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Türkiye'de Fethullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) karşı milli ayıklanma döneminin başladığını söyledi.
SAMSUN DEMOKRASİ N 26.07.2016
Samsun'daki nöbet 11. gününde!
11 gündür vatandaşlarla birlikte demokrasi nöbetini bırakmayan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, '7'den 70'e biz buradayız. Analarımız, bacılarımız şu anda meydanda, biz de meydanlardayız. O hain alçaklar milleti yolundan asla döndüremeyecek' dedi.
SAMSUN DEMOKRASİ N 26.07.2016
Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ölmez: Şerden hayır çıktı
Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, darbe girişimiyle ülkenin büyük bir kaza atlattığını ama aynı zamanda da büyük bir beladan kurtulduğunu söyledi
SAMSUN DEMOKRASİ N 26.07.2016
AK Parti Samsun Milletvekili Köktaş: Milleti hesap edemediler
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 'FETÖ terör örgütünün elemanları, ülkesine, milletine, bayrağına sadık, istiklal aşkıyla meydanları dolduran aziz milleti hesap edemediler' dedi
SAMSUN DEMOKRASİ N 26.07.2016
CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz: Ülkeye yapılacak en büyük kötülük
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 'Siyaseti, din temeline oturtmaya çalışmak, ülkenin geleceğine yapılacak en büyük kötülüktür' dedi
SAMSUN DEMOKRASİ N 26.07.2016
Karaaslan: Ülkenin yiğit kadınları geleceğine sahip çıktı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, ''Bu ülkenin yiğit kadınları 15 Temmuz akşamı ülkesine ve geleceğine sahip çıktı'' dedi
SAMSUN DEMOKRASİ N 26.07.2016
Başkan Tok, gece nöbette, gündüz iş başında
İlkadım Belediyesi tarafından tarihi Yalı Camisi bahçesinde yapımına başlanan lavabo, şadırvan ve çevre düzenleme çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Erdoğan Tok, 'Gündüz işimizin başında, gece ise meydanlarda demokrasi nöbetindeyiz' dedi.
SAMSUN DEMOKRASİ N 25.07.2016
İşte biz böyle güzeliz! Samsun'da 'Rabia', 'Zafer' ve 'Bozkurt' işareti yan yana
Samsun Valiliği'nce düzenlenen 'Aynı Bayrak Altında' yürüyüşünde tüm siyasi parti yönetici ve munsuplarının omuz omuza yürüyüşünün ardından, Cumhuriyet Meydanı'ndaki mitingde gençlerin kolkola girip 'Rabia- Zafer ve Bozkurt' işareti yapması  'İşte özlenen tablo' ve 'Türkiye'ye örnek' dedirtti
SAMSUN DEMOKRASİ N 25.07.2016
Samsun Tekkeköy'de demokrasi şehitleri anıldı
Samsun Tekkeköy'de demokrasi şehitleri anıldı
Tekkeköy Belediyesi, darbe girişiminde şehit düşen demokrasi şehitleri için Kur'an-ı Kerim okuttu.
SAMSUN DEMOKRASİ N 24.07.2016
Samsun'daki STK'lar demokrasiye sahip çıktı
Samsun Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği Başkanı Hacı Eyüp Güler, Eğitim Bir Sen Samsun Şube Başkanı Nejdet Güneysu, Samsun Genç İşadamları Derneği Başkanı Savaş Gömeç, Petrol Ürünleri İş Verenler Sendikası Samsun Şube Başkanı Zafer Güler, 15 Temmuz darbe girişimine tepki göstererek demokrasiye sahip çıktı
SAMSUN DEMOKRASİ N 24.07.2016
Başkan Genç: Hedef Cumhurbaşkanımızdı
Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Cumhurbaşkanı ve Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısıyla Türkiye genelinde meydanlarda tutulan demokrasi nöbetinin, sınırda tutulan nöbet kadar kutsal olduğunu söyledi.
SAMSUN DEMOKRASİ N 23.07.2016