SAMSUN VALİSİ HABERLERİ

HaberlerSAMSUN VALİSİSAMSUN VALİSİ
Samsun Valisi Kaymak'tan şehit annesine taziye ziyareti
Samsun Valisi Osman Kaymak, Şehit Astsubay İlhan Hamlı'nın vefat eden babası Ahmet Hamlı'nın evine taziye ziyaretinde bulundu. Şehit İlhan Hamlı ve babası için mevlit okutuldu.
SAMSUN VALİSİ 15.07.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak'tan 15 Temmuz mesajı: 'En hain darbe girişimi'
Samsun Valisi Kaymak, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla mesaj yayımladı. Kaymak, mesajında, TSK içinde yuvalanmış Fethullahçı Terör Örgütüne mensup bir grup üniformalı hain tarafından mevcut düzeni yıkmak ve devlet yönetimini ele geçirmek maksadı ile Cumhuriyet tarihinin en hain darbe girişimi gerçekleştirildiğini anımsattı.
SAMSUN VALİSİ 14.07.2019
Seyit Ahmet Fırat'a hüzünlü veda
Seyit Ahmet Fırat'a hüzünlü veda
Eski Amasya Büyük Ağa Hafızlık Kur'an Kursu Müdürü Seyit Ahmet Fırat, 78 yaşında hayatını kaybetti.
SAMSUN VALİSİ 13.07.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak olay yerinde
Samsun Valisi Osman Kaymak, öğle saatlerinde İlkadım İlçesi'nde halı mağazasının da içinde bulunduğu 5 katlı binada ortaya çıkan yangınla ilgili olay yerinde incelemelerde bulundu. Dükkan sahibiyle bir itfaiye erinin de yaralandığı yangınla ilgili, kısa sürede yangına müdahale eden itfaiye personelini tebrik etti.
SAMSUN VALİSİ 4.07.2019
Samsun'da tekli eğitime geçiliyor!
Milli Eğitim Bakanlığınca okullarda oluşturulması planlanan 'Tasarım Beceri Atölyeleri'nin kurulmasına yönelik 2023 Eğitim Vizyonu toplantısı Vali Osman Kaymak ve iş insanlarının katılımıyla yapıldı. Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Samsun'da artık ikili eğitimden tekli eğitime geçiyoruz' dedi.
SAMSUN VALİSİ 3.07.2019
Bürokratlar sahaya indi... Vali Kaymak'tan alkış toplayan performans
Samsun Valisi Osman Kaymak, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, Adalet Komisyonu Başkanı Kemal Alver, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi akademisyenleri, Samsun Adliyesi hakimleri ve savcılarıyla halı sahada futbol maçında buluştu
SAMSUN VALİSİ 3.07.2019
Alkışlar Vali Kaymak'a
Makamını ziyarete gelen şehit yakını bir çocukla oyuncak araba ile oynayan Samsun Valisi Osman Kaymak, sosyal medyadan büyük takdir topladı.
SAMSUN VALİSİ 1.07.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak: 'Şehit aileleri seçilmiş insanlar'
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Öncelikle şuna inanıyoruz: Şehitlik herkese nasip olmuyor. Allah, şehit ailelerini özellikle seçiyor.' dedi.
SAMSUN VALİSİ 29.06.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak: 'Her türlü övgüye değer'
Samsun Valisi Osman Kaymak, ''Samsun'da uygulanan Maarif Hareketi çok anlamlı, faydalı, kapsamlı ve her türlü övgüye değer bir hareket'' dedi.
SAMSUN VALİSİ 27.06.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak 'sel' felaketinin yaşandığı Terme'de
Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun'un Terme ilçesinde meydana gelen sel felaketini yerinde incelemek için ilçeye gitti. Selde herhangi bir can kaybının yaşanmadığını belirtilen Kaymak, mahsur kalan 2 vatandaşın ise botlarla kurtarıldığını açıkladı.
SAMSUN VALİSİ 22.06.2019
Vali Kaymak açıkladı! 709 projeye 162 milyon lira hibe
Samsun Valisi Osman Kaymak, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansının (OKA), kurulduğu günden bugüne mali destek programları kapsamında 709 projeye 162 milyon lira hibe desteği sağladığını açıkladı.
SAMSUN VALİSİ 21.06.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak: 'Bu projeyle herkes kazanacak'
Samsun Ticaret ve Sanayi Odası ve Çek Ticaret Odası ortaklığı ile hazırlanan AB-Türkiye İş Köprülerinin Daha Fazla İşbirliği ve Anlayış Yoluyla Güçlendirilmesi Projesi açılış toplantısından konuşan Vali Kaymak, 'Kazan kazan sisteminde sizde kazanacaksınız, biz de kazanacağız' dedi
SAMSUN VALİSİ 19.06.2019
Vali Osman Kaymak'tan öğrencilere tavsiye
Karnelerini alan öğrencilere seslenen Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Bol bol eğlenin, spor yapın ve enerji depolayın. Kitaplar sayesinde uzun yolculuklara çıkın. Böylece başarı basamaklarını hızla tırmanın' dedi
SAMSUN VALİSİ 14.06.2019
Vali Kaymak'tan öğrencilere mesaj
Vali Kaymak'tan öğrencilere mesaj
Vali Osman Kaymak, Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na girecek adaylara başarılar diledi
SAMSUN VALİSİ 14.06.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak'tan bayram denetimi
Samsun Valisi Osman Kaymak, Ramazan Bayramı öncesinde yoğunluk yaşanan Samsun-Ankara kara yolunda trafik yoğunluğunu drone ile havadan denetledi, sürücüleri kurallara uymaları konusunda uyardı. Vali Kaymak, ''Bayramda sevdiklerinizle buluşmaya gidiyorsunuz, ailelerine acı haber göndermeyin' diye sürücülerimizi uyarıyoruz' şeklinde konuştu.
SAMSUN VALİSİ 1.06.2019
Vali Kaymak hastane inşaatını inceledi
Samsun Valisi Osman Kaymak, yapımı devam eden Salıpazarı İlçe Devlet Hastanesi inşaatını gezerek yetkililerden bilgi aldı.
SAMSUN VALİSİ 31.05.2019
Vali Kaymak: 'Şehit aileleri seçilmiş insanlar'
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Çok sayıda şehit ailesi ile tanışma fırsatım oldu. Biz şehit yakınlarına son derece saygı duyuyoruz ve hürmet ediyoruz. Şehit aileleri seçilmiş insanlardır' dedi.
SAMSUN VALİSİ 31.05.2019
Vali Kaymak çocuklara masal okudu
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Dünyanın en iyi 10 öğretmeni' arasında yer alan Ayvacık Anaokulu öğretmeni Nurten Akkuş'un okulunu ziyaret ederek çocuklara masal okudu.
SAMSUN VALİSİ 30.05.2019
Vali Osman Kaymak: 'Bayburt kökenli Samsunlularız'
Bayburtlu hemşehrileriyle iftarda bir araya gelen Vali Osman Kaymak, 'Bayburtluların, Bayburt kültürünü yaşarken Samsun'a da katkı yapması gerekiyor. Bizler Bayburt kökenli Samsunlularız' dedi
SAMSUN VALİSİ 29.05.2019
Vali Osman Kaymak incelemede
Vali Osman Kaymak incelemede
Samsun Valisi Osman Kaymak, Terme Pazar Camisi'nde restorasyon çalışmalarını inceleyerek bilgi aldı.
SAMSUN VALİSİ 28.05.2019
Vali Osman Kaymak: 'Maalesef okumayan bir toplumuz'
Bütün meselelerinin ülkenin yarınlarını teslim edecekleri gençlerin en iyi şekilde yetişmesi olduğunu söyleyen Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Maalesef okumayan bir toplumuz. Bizde ilimizde Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile birlikte okuma alışkanlığını yaygınlaştırmak için projeler üretiyoruz. Benzer etkinlikleri çok önemsiyoruz.' dedi.
SAMSUN VALİSİ 27.05.2019
İftarda buluştular
İftarda buluştular
Karadeniz'in en büyük outlet alışveriş merkezi olan Lovelet AVM, iftar yemeği düzenledi
SAMSUN VALİSİ 27.05.2019
Vali Kaymak, 100. Yıl etkinliklerini Haber Gazetesi'ne değerlendirdi
Samsun Valisi Osman Kaymak, Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nın bu yıl 100. yılı kutlamaları ile ilgili Haber Gazetesi'ne özel açıklamalarda bulundu. Kaymak, Samsun'un yüz yılın coşkusu yaşadığını söyledi.
SAMSUN VALİSİ 23.05.2019
Vali Osman Kaymak, Haber Medya'da
Samsun Valisi Osman Kaymak, Haberaks TV'de sunumunu Sami Kesmen'in yaptığı İftara Doğru programına katıldı. Kaymak, program öncesinde Haber Medya Grubu yetkilileriyle görüştü.
SAMSUN VALİSİ 23.05.2019
Samsun'da şehit aileler ve gaziler onuruna iftar
Samsun'da şehit aileler ve gaziler onuruna iftar
Tekkeköy Belediyesi ve Tekkeköy Kaymakamlığınca, şehit aileleri ve gaziler onuruna iftar verildi.
SAMSUN VALİSİ 23.05.2019
Vali Kaymak: 'Türkiye'nin ayağa kalkmasından rahatsızlar'
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Türkiye'nin bölgesel bir güç olarak yeniden ayağa kalkması ve uluslararası arenada aktif bir güç olarak yer alması bazı ülkeleri rahatsız etmiştir' dedi.
SAMSUN VALİSİ 22.05.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak HaberaksTV'de
İlahiyatçı Yazar Sami Kesmen'in sunumuyla ekrana gelen İftara Doğru programı, Samsun Valisi Osman Kaymak'ın konuk olacağı özel yayınıyla bu akşam saat 18:45'de HaberaksTV'de!
SAMSUN VALİSİ 22.05.2019
Vali Kaymak'tan 100. Yıl açıklaması' İlk adım kenti kendini gösterdi'
Vali Osman Kaymak, 100. Yıl etkinlikleri için Samsun'a gelen protokolü uğurladıktan sonra sosyal medya hesabından, 'Programlara ilgi gösteren Samsunlulara çok teşekkür ediyorum. Samsun ilk adım kenti olduğunu tekrar gösterdi. Nice yüz yıllara' açıklamasında bulundu
SAMSUN VALİSİ 20.05.2019
Vali Kaymak: 'Milli Mücadele ruhu Samsun'dan bütün Türkiye ve dünyaya yayılacak'
Vatanın hangi fedakarlıklarla kurulduğunu gelecek nesillere aktaracak şekilde etkinlikler gerçekleştireceklerini belirten Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Gençlerimizin de bu sorumluluk bilinciyle Milli Mücadele ruhunu Samsun'dan bütün Türkiye ve dünyaya yayacaklarına ve tarif edilemez bu coşkuyu geleceğe taşıyacaklarına inanıyoruz' dedi.
SAMSUN VALİSİ 18.05.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak: 'Samsun şenlenecek'
Erçal Group, tarafından düzenlenen iftar programında konuşan Samsun Valisi Osman Kaymak, pazar günü yapılacak olan 19 Mayıs 1919 100. Yıl kutlamalarında tüm siyasi parti liderlerinin Samsun'da olacağını ve Samsun'un şenleneceğini beliterek, 'İnşallah Pazar günü Türkiye'nin başkenti Samsun olacak' dedi.
SAMSUN VALİSİ 18.05.2019
Vali Osman Kaymak: 'Bizleri ve ülkemizi gururlandırdılar'
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Dünya ikincisi ve Avrupa birincisi olan Ampute Milli Takımı sporcularımızı, ailelerini ve onları çalıştıran antrenörlerimizi, tebrik ediyorum. Onları kutluyorum. Bizleri ve ülkemizi gururlandırdılar.'
SAMSUN VALİSİ 15.05.2019
Samsun'da 100. yıl kutlamaları üst kurul toplantısı yapıldı
19 Mayıs 1919'un 100. yılı kutlama etkinlikleri, Samsun Valisi Osman Kaymak'ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda değerlendirildi.
SAMSUN VALİSİ 14.05.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak'tan anlamlı hediye
Samsun Valisi Osman Kaymak, Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Milli Mücadele'yi başlatmak için Samsun'a çıkışlarının 100. yıl etkinlikleri kapsamında cadde esnafına Türk bayrağı, 100. yıl flaması ve Milli Mücadele döneminde yayınlanan Meşale Gazetesini dağıttı.
SAMSUN VALİSİ 14.05.2019
Samsun Valisi Kaymak: 'Annelerin hakkı ödenmez'
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Annelik çok fedakarlık ve özveri gerektiren bir iş. O yönüyle annelerin hakkı ödenmez.' dedi.
SAMSUN VALİSİ 13.05.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak: 'Bir millet küllerinden canlandı'
Samsun Valisi Osman Kaymak: 'Bir millet küllerinden canlandı'
Samsun Valisi Osman Kaymak, ''19 Mayıs; yok denilen bir milletin küllerinden tekrar canlandığı bir gündür'' dedi.
SAMSUN VALİSİ 12.05.2019
Samsun'da 'Fedakârların' onuruna iftar
Samsun'da 'Fedakârların' onuruna iftar
Çarşamba'da yaşayan şehit yakınları, gaziler ile ailelerinin onuruna iftar verildi
SAMSUN VALİSİ 11.05.2019
Samsun'dan Amerika'ya Türk bayrağı
Samsun Valisi Osman Kaymak, Türk Amerikan Dernekleri Federasyonu'nca (TADF) bu yıl 38.si gerçekleştirilecek olan 'Türk Günü Yürüyüşü' öncesinde Türk Amerikan Dernekleri Federasyonun Yönetim Kurulu Üyesi Rüstem Borluca'ya 100 metrelik Türk bayrağı teslim etti.
SAMSUN VALİSİ 10.05.2019
Bu bir sosyal olgudur
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Engellilik, sadece engellilerin ve ailelerinin içinde bulunduğu bir sağlık sorunu değil, hepimizi yakından ilgilendiren sosyal olgudur' dedi
SAMSUN VALİSİ 10.05.2019
Osman Kaymak: 'Basın; çağın en dinamik sektörü'
Osman Kaymak: 'Basın; çağın en dinamik sektörü'
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Basın; çağın en dinamik sektörlerinden biri' dedi
SAMSUN VALİSİ 2.05.2019
Samsun'da 1919 kişiye yemek dağıtıldı!
Samsun'da 1919 kişiye yemek dağıtıldı!
Samsun Vakıflar Bölge Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet Meydanı'nda 1919 kişiye yemek dağıtıldı.
SAMSUN VALİSİ 2.05.2019
Samsun'da kuyumcularda yeni dönem
Samsun'da kuyumcularda yeni dönem
Samsun'un İlkadım, Atakum ve Canik ilçelerinde kuyumcular pazar günleri 09:00 - 12:00 saatleri arasında açık olacak.
SAMSUN VALİSİ 1.05.2019
Emeğin isimsiz kahramanları
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Her yapının inşasında imzası bulunan ve toplum hayatında çok önemli bir yere sahip olan emekçi kardeşlerimiz, emeğin ve üretimin isimsiz kahramanlarıdır' dedi
SAMSUN VALİSİ 1.05.2019
Onlar Cumhuriyetin 100 yılına tanıklık ettiler
Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Samsun'a çıkışına ve kurtuluş mücadelesine tanıklık eden 63 kişi, Samsun Valiliğinin '100 yıla tanıklık edenler' projesi kapsamında bir araya getirildi
SAMSUN VALİSİ 30.04.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak: '100 yıl öncesini unutmayın'
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Çocuklarımız 100 yıl önceki gibi milli mücadele, milli hakimiyet, bağımsızlık ruhuyla hayatlarına devam etsinler ve bunları unutmasınlar istiyoruz' dedi
SAMSUN VALİSİ 25.04.2019
Vali Kaymak'tan Havza'ya ziyaret
Vali Kaymak'tan Havza'ya ziyaret
Samsun Valisi Osman Kaymak, Havza ilçesinde cenazeye katıldı ve bazı ziyaretlerde bulundu
SAMSUN VALİSİ 20.04.2019
Vali Osman Kaymak, acıyı paylaştı
Vali Osman Kaymak, acıyı paylaştı
Samsun Valisi Osman Kaymak, Havza'da cenazeye katıldı, ziyarette bulundu.
SAMSUN VALİSİ 19.04.2019
Vali Osman Kaymak: 'Ruhu diri tutmalıyız'
Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti ile kahvaltıda buluşan Vali Osman Kaymak, '100 yıl önceki ruhun diri tutulması için kutlamalarının yıl boyu sürmesini amaçlıyoruz' dedi
SAMSUN VALİSİ 19.04.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak: 'Bölge Risk Haritaları hazırlanacak'
Samsun Valisi Osman Kaymak, 12 bölgeye ayrılan 81 ilde düzensiz göçün önüne geçilmesi için 'Bölge Risk Haritaları' hazırlanacağını açıkladı.
SAMSUN VALİSİ 18.04.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak: 'Turizm için ortak çalışmak şart'
Samsun Valisi Osman Kaymak: 'Turizm için ortak çalışmak şart'
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Samsun turizminin gelişmesi için iş birliği, ortak çalışma ve tanıtım şart' dedi
SAMSUN VALİSİ 18.04.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak: 'Tüm dünyaya haykırmak istiyoruz'
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Bağımsızlığa atılan ilk adımın 100. yılı olması münasebetiyle milli birlik ve beraberliğimizin tüm dünyaya haykırmak istiyoruz.' dedi.
SAMSUN VALİSİ 16.04.2019
Samsun'da gönüllü gençlere sertifika
19 Mayıs 2019 Atatürk ve silah arkadaşlarının Samsun'a çıkışının 100. yılı nedeniyle gerek yurt içi gerekse de yurt dışından Samsun'a gelecek misafirlere 'Bana Sor Projesi' kapsamında rehberlik yapacak gönüllülere sertifikaları teslim edildi.
SAMSUN VALİSİ 15.04.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Turizm için ortak hareket etmeliyiz'
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Samsun'un, turizmini geliştirmek için hep birlikte ve ortak hareket etmemiz gerekiyor' dedi
SAMSUN VALİSİ 15.04.2019
Dünya çocukları Samsun'da!
TRT tarafından gerçekleştirilen 41. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği, 40 ülkenin çocuklarının katılımıyla Samsun'da başladı.
SAMSUN VALİSİ 14.04.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Çocuk şenliği Samsun'da olacak'
Samsun Valisi Osman Kaymak, Haberaks TV'de katıldığı programda, TRT'nin katkılarıyla 40 yıldır düzenlenen Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği'nin 14- 26 Nisan 2019 tarihleri arasında, 41 ülkenin katılımıyla Samsun ve ilçelerinde kutlanacağını açıkladı
SAMSUN VALİSİ 13.04.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak canlı yayında soruları yanıtlıyor
Samsun Valisi Osman Kaymak canlı yayında soruları yanıtlıyor
Samsun Valisi Osman Kaymak, Haberaks TV'de Duygu Eker Kaya'nın sunduğu Gündem Özel programının konuğu oluyor.
SAMSUN VALİSİ 13.04.2019
Vali Osman Kaymak: 'Sosyal sorunlar artarak büyüyor'
Sosyal sorunların büyük şehirlerde her geçen gün arttığını belirten Samsun Valisi Osman Kaymak, aile içi şiddet, intihar ve şiddetin sadece polisiye tedbirlerle önlenmesinin mümkün olmadığını söyledi.
SAMSUN VALİSİ 11.04.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Kapsamlı ve kaliteli bir üniversite'
Samsun Üniversiteni ziyaret eden Vali Osman Kaymak, 'Samsun Üniversitesi, tahmin ettiğimden daha kapasiteli, daha kaliteli bir yapıya sahip' dedi
SAMSUN VALİSİ 6.04.2019
Samsun 5. İnşaat Fuarı açıldı
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Kentsel dönüşüm alanında yapılacak çalışmaların Samsun'da inşaat sektörünü canlandıracağını düşünüyorum. ' dedi.
SAMSUN VALİSİ 4.04.2019
Vali Osman Kaymak'tan '5 Nisan Avukatlar Günü' mesajı
Vali Osman Kaymak'tan '5 Nisan Avukatlar Günü' mesajı
Samsun Valisi Osman Kaymak, '5 Nisan Avukatlar Günü' dolayısıyla mesaj yayımlandı.
SAMSUN VALİSİ 4.04.2019
Samsun'a 6,2 milyarlık proje
Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun'da 570 proje bulunduğunu ifade ederek, 'Projelerin toplam tutarı 6 milyar 256 milyon TL'dir. Bu projelere 2019 yılında 1 milyar 295 milyon TL ödenek tahsis edilmiştir' dedi
SAMSUN VALİSİ 2.04.2019
Tiyatro gönüller arasında bağ kurar
Samsun Valisi Osman Kaymak, 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü nedeniyle yaptığı açıklamada, 'Tiyatro, gönüller arasında bağ kurarak toplum kültürünün gelişmesinde önemli rol oynamaktadır' dedi
SAMSUN VALİSİ 27.03.2019
Bakan Selçuk, 'Samsun'da hedef 20 bin yeni istihdam'
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 'Burası Samsun Burada İş Var' sloganıyla başlatılan İstihdam Seferberliği 2019 kapsamında Samsun'da 20 bin yeni istihdam hedeflendiğini belirterek, 'İnanıyoruz ki Samsun yükselişini daha da artıracak' dedi
SAMSUN VALİSİ 22.03.2019
OMÜ'de Renkli görüntüler
Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde (OMÜ) yapılan Nevruz kutlamalarında horon oynayan Afrikalı öğrenciler, ilginç görüntüler ortaya çıkardı.
SAMSUN VALİSİ 21.03.2019
Nevruz, kültür zenginliğidir
Vali Osman Kaymak, 'Bolluk ve bereketin simgesi Nevruz, Balkanlar'dan Orta Doğu'ya, Anadolu'dan Orta Asya'ya uzanan geniş bir coğrafyada yüzyıllardır devam eden ortak bir kültür zenginliğidir' dedi
SAMSUN VALİSİ 21.03.2019
Vali Kaymak'tan gençlere çağrı
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Aslında büyüklerimizin huzurevinde olmamaları gerekir. Bütün gençlere sesleniyoruz. Bir gün hepimiz yaşlanacağız. Lütfen büyüklerimize saygıda kusur etmeyelim, onların gönüllerini alalım' dedi.
SAMSUN VALİSİ 20.03.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Nevruz: Barış ve dostluk bayramı'
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Nevruz: Barış ve dostluk bayramı'
Samsun Valisi Osman Kaymak Nevruz Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.
SAMSUN VALİSİ 20.03.2019
Samsun'da 45 bin ton üretilecek
Tarım ve Orman Samsun İl Müdürü Nail Kırmacı, 'Silajlık Mısır Ekim Alanlarının Geliştirilmesi Projesi' ile 7 bin 500 dekar alanda silajlık mısır ekilişi yapılarak, 45 bin ton silaj üretimini gerçekleştireceklerini açıkladı.
SAMSUN VALİSİ 18.03.2019
Vali Osman Kaymak: 'Bizi Atatürk üzerinden bölmeye çalışanlar var'
Türkiye üzerinde birçok oyun oynandığını ifade eden Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Bizi ortadan kaldırmak için, bizi parçalamak için bizi farklılaştırarak, bölme projeleri devam ediyor. Atatürk üzerinden de bizi bölmeye çalışanlar var. Atatürk bizim ortak değerimiz. Dinimiz bizim ortak değerimiz. Kültürlerimiz ortak değerimiz' dedi.
SAMSUN VALİSİ 17.03.2019
Samsun'dan CİMER'e 33 bin 615 başvuru
Samsun'dan CİMER'e 33 bin 615 başvuru
Samsun'dan, 2018 yılı içerisinde Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezine (CİMER) 33 bin 615 başvuru yapıldığı bildirildi.
SAMSUN VALİSİ 14.03.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak: 'Sağlıkta şiddetin temelinde iletişim bozukluğu var'
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Sağlık çalışanlarından en önemli beklentimiz tatlı dil ve güler yüz. Lütfen hizmet ederken insanlardan tebessümü esirgemeyelim. Bunu yapıyorsunuz ama zaman zaman şiddete maruz kalıyorsunuz. Bunu kesinlikle reddediyoruz ama bunun temelinde mutlaka iletişim bozukluğu oluyor' dedi.
SAMSUN VALİSİ 13.03.2019
Samsun'da istihdam zirvesi yapılacak
22 Mart'ta Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun katılacağı 'Burası Samsun, Burada İş Var' programında istihdam hedefleri konuşulacak.
SAMSUN VALİSİ 12.03.2019
İstiklal Marşı'nın kabulünün 98. yılı kutlandı
İstiklal Marşı'nın kabulünün 98. yılı ve Mehmet Akif Ersoy'u anma programları kapsamında Samsun'da öğrenciler gösteriler geçekleştirdi.
SAMSUN VALİSİ 12.03.2019
Samsun'da anlamlı proje: 'Oynamıyorsan paylaş'
Samsun Milli Eğitim Müdürlüğünün başlattığı 'Oynamıyorsan Paylaş' kampanyası çerçevesinde toplanan 90 koli oyuncak ihtiyacı olan köy okullarına dağıtıldı.
SAMSUN VALİSİ 8.03.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak: 'Toplumun temel taşları'
Vali Osman Kaymak, 'Hayatın her alanında sevgiyi, fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız, huzurlu ve sağlıklı bir toplumun temel taşlarıdır' dedi
SAMSUN VALİSİ 8.03.2019
Madalyalar Vali Kaymak'tan
Samsun Valisi Osman Kaymak, 2019 Avrupa Salon Okçuluk Şampiyonası ödül törenine katıldı. Kaymak, dereceye giren sporculara madalyalarını vererek tebrik etti
SAMSUN VALİSİ 3.03.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak incelemelerde bulundu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yarın Samsun'da halka seslenecek. Saat 16.00'da gerçekleşecek miting için Samsun'da güvenlik önlemleri artırıldı. Samsun Valisi Osman Kaymak, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ile birlikte miting alanında incelemelerde bulundu.
SAMSUN VALİSİ 2.03.2019
'13. Uluslararası Robot Yarışması' Samsun'da yapılacak
'13. Uluslararası Robot Yarışması' Samsun'da yapılacak
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından düzenlenen '13. Uluslararası MEB Robot Yarışması' Samsun'da gerçekleşecek.
SAMSUN VALİSİ 22.02.2019
Vali Osman Kaymak: 'Kurtuluş Savaşı devam ediyor'
Gençlerle kahvaltıda bir araya gelen Samsun Valisi Osman Kaymak, Kurtuluş Savaşı'nın halen devam ettiğini, kendini iyi yetiştirmiş gençlerle ancak bunun üstesinden gelinebileceğini söyledi.
SAMSUN VALİSİ 21.02.2019
Vali Kaymak'tan öğrencilere tavsiyeler
Samsun Valisi Osman Kaymak, söyleşi programında öğrencilere seslenerek, 'Kendinizi Türkiye ve dünyayı yönetecek sosyal bilimci olarak kurgulamalısınız' dedi.
SAMSUN VALİSİ 20.02.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak: 'OMÜ ile iftihar ediyoruz'
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Mimarlık Fakültesi Öğrenci Projeleri Sergisinde Vali Osman Kaymak, 'Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Samsunumuz için büyük bir değer. Çok köklü ve saygın bir üniversite ve biz üniversitemizle iftihar ediyoruz.' dedi
SAMSUN VALİSİ 20.02.2019
Samsun Valisi Kaymak: 'Japonlardan ders almalıyız'
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Japonların çok güzel çalışma ahlakları var ve çalışmayı çok seviyorlar. Bu konuda Japonlardan çok ders almamız lazım.' dedi.
SAMSUN VALİSİ 19.02.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak: Samsun bir tarım kenti
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Samsun'da 70 bine yakın kayıtlı çiftçi ailesi var. Vezirköprü'de de 7 bin 500'e yakın çiftçi ailesi var ve geçimlerini bundan sağlıyorlar. İşte bunlar Samsun'un bir tarım kenti olduğunun göstergesi.' dedi.
SAMSUN VALİSİ 19.02.2019
Samsun'un o ilçesi kenevir üretim merkezi olma yolunda
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Birbirimize güvenelim, habersiz bir gelişmeye fırsat vermeyelim ve birlikte vezirköprüyü kenevir üretiminin merkezi yapalım' dedi.
SAMSUN VALİSİ 19.02.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak'tan İlber Ortaylı'ya ziyaret
Samsun Valisi Osman Kaymak, Karadeniz 5. Kitap Fuarı'nda İlber Ortaylı'yı ziyaret ederek 'Bir Ömür Nasıl Yaşanır' adlı kitabı imzalattı.
SAMSUN VALİSİ 16.02.2019
Samsun'da Karadeniz 5. Kitap Fuarı başladı
Karadeniz 5. Kitap Fuarı başladı. 220 yayınevinin katıldığı fuarda, panel, söyleşi ve atölye çalışmalarından oluşan 70 etkinlik gerçekleştirilecek
SAMSUN VALİSİ 16.02.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak: 'Bu bir ekonomik savaş'
Samsun Valisi Osman Kaymak, Tunceli'de görev yaptığı dönemde yerli ve milli silahların kullanımının faydasını gördüğünü belirterek, 'Savaş devam ediyor. Siz de laboratuvarınızda, iş yerinizde üretim yaparken savaşıyorsunuz. Bu ekonomik bir savaş' dedi
SAMSUN VALİSİ 16.02.2019
Samsun'un potansiyeli değerlendirilmeli
Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun'un ve şehirdeki şirketlerin yüksek teknoloji alanındaki potansiyelini değerlendirmelerinin önemine değindi.
SAMSUN VALİSİ 15.02.2019
Vali Kaymak'tan Kavak ziyareti
Samsun Valisi Osman Kaymak, Kavak ilçesinde ziyaretlerde bulundu. Kaymak, 19 Mayıs Mahallesi'ndeki bir tekstil fabrikasını gezerek, çalışmaları hakkında bilgi aldı, sorunları dinledi.
SAMSUN VALİSİ 14.02.2019
Vali Kaymak çiçeklerle karşılandı
Samsun Valisi Osman Kaymak, Ladik Akdağ Kış Sporları ve Turizm Merkezi'nde eğitim gören Ladik Akdağ Kayak Kulübü'nün minik kayakçılarını ziyaret etti. Yetenekli sporcular Vali Kaymak'ı çiçeklerle karşıladı
SAMSUN VALİSİ 11.02.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak çiçeklerle karşılandı
Samsun Valisi Osman Kaymak, Ladik Akdağ Kış Sporları ve Turizm Merkezi'nde eğitim gören Ladik Akdağ Kayak Kulübü'nün minik kayakçılarını ziyaret etti.
SAMSUN VALİSİ 9.02.2019
Samsun Valisi Kaymak kaliteli hizmet istedi
Samsun Valisi Osman Kaymak, kısa bir süre önce hizmet vermeye başlayan Havza Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.
SAMSUN VALİSİ 9.02.2019
Samsun Valisi Kaymak: 'Samsun için fırsata çevirmeliyiz'
Samsun Valisi Kaymak: 'Samsun için fırsata çevirmeliyiz'
Samsun Valisi Osman Kaymak, Havza'yı ziyaret etti.
SAMSUN VALİSİ 8.02.2019
Vali Osman Kaymak görevde
İçişleri Bakanlığınca trafikte yaya önceliği bilincinin oluşturulması ve yaya geçitlerinin kullanımını yaygınlaştırılması amacı ile 'Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın' sloganıyla başlatılan etkinlikte Samsun Valisi Osman Kaymak, trafik polisi kıyafeti giyerek yaya geçitlerinden geçti sürücüleri uyardı.
SAMSUN VALİSİ 6.02.2019
Samsun Valisi uyardı: 'Gençler o tuzağa düşmeyin'
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Maalesef çağımızda televizyon, bilgisayar, cep telefonu bizi okumaktan uzak tutuyor. Sevgili gençler, lütfen bu tuzaktan uzak durun. ' dedi.
SAMSUN VALİSİ 5.02.2019
Haber'e teşekkür
TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen Samsun 3. EV'leniyoruz Fuarı'nda stant açan Haber Medya Grubu'na, protokol üyeleri desteklerinden dolayı teşekkür etti
SAMSUN VALİSİ 1.02.2019
Samsun istihdamda en iyi 3 il arasına girdi
Samsun Valisi Osman Kaymak, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Genel Müdürlüğünün Samsun için belirlediği 22 bin 110 kişilik işe yerleştirme hedefinin 26 bin 318 işe yerleştirme oranı ile gerçekleştirildiğini ifade ederek, Samsun'un hedefleri tutturan ilk 3 il arasına girdiğini söyledi.
SAMSUN VALİSİ 31.01.2019
Vali Osman Kaymak: 'Samsun'un ihracat rakamları yetersiz'
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Samsun'un, il olarak ihracatı 550 milyon dolar civarında. Bu şahsen ilimiz için çok yetersiz bir rakam. Bizleri tatmin etmiyor' dedi.
SAMSUN VALİSİ 25.01.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak'a zeytin dalı
Samsun Valisi Osman Kaymak'a zeytin dalı
Kavala Anadolulular Derneği üyeleri, Samsun Valisi Osman Kaymak'ı ziyaret etti.
SAMSUN VALİSİ 24.01.2019
OKA yönetimi toplandı
Samsun Valisi Osman Kaymak ve Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin'in katıldığı Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı'nın (OKA) 2019 yılı ilk toplantısı Çorum'da gerçekleştirildi
SAMSUN VALİSİ 23.01.2019
Samsun'daki bin 52 projenin toplam maliyeti 7 milyar lira
Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun genelinde bin 52 proje bulunduğunu, bunun 609'unun yatırımcı kurum ve kuruluşlarca, 443'ünün belediyelerce yürütüldüğünü ve projelerin toplam tutarının ise 7 milyar 71 milyon lira olduğunu söyledi.
SAMSUN VALİSİ 21.01.2019