SERDAR AZİZ GALATASARAY HABERLERİ

HaberlerSERDAR AZİZ GALATASARAYSERDAR AZİZ GALATASARAY
Serdar Aziz'den Galatasaray'a teşekkür
Serdar Aziz'den Galatasaray'a teşekkür
Galatasaray'dan ayrılan Serdar Aziz, sarı-kırmızılılara sosyal medya hesabından teşekkür etti.
SERDAR AZİZ GALATASARAY 31.01.2019
Bursaspor'dan Galatasaray'a 10 futbolcu
Bursaspor'dan Galatasaray'a transfer olan milli oyuncu Serdar Aziz, yeşil-beyazlı takımdan Galatasaray'a imza atan 10'ncu futbolcu oldu.
SERDAR AZİZ GALATASARAY 23.06.2016
'Serdar Aziz gitmek istedi'
Bursaspor İkinci Başkanı Ali Ademoğlu, Serdar Aziz için 'Kendisi böyle bir transferi talep ediyordu. Bir insan gitmek istiyorsa kimse dur diyemez. Biz de sevgili Serdar ile iyi ilişkiler içerisinde, birlikteliğimizi devam ettirerek bir çözüm ürettik. Bu çözüm içerisinde de Serdar'ı Galatasaray'a verdik' dedi.
SERDAR AZİZ GALATASARAY 22.06.2016
Serdar Aziz resmen Galatasaray'da
Galatasaray'ın Bursaspor'dan kadrosuna kattığı defans oyuncusu Serdar Aziz, sarı-kırmızılı takıma gelmesindeki en büyük etkenin kendisiyle uzun süre ilgilenilmesi olduğunu belirterek, 'Dünya devi kulüpte olduğum için şanslı hissediyorum' dedi. Aziz ayrıca Galatasaray'a Bursaspor'un kaptanı olarak geldiğini vurguladı.
SERDAR AZİZ GALATASARAY 22.06.2016
Serdar Aziz'in imza töreni 14:00'da TT Arena'da
Bursaspor'dan gece yarısı operasyonuyla Galatasaray'a transfer olan Serdar Aziz için saat 14:00'da TT Arena'da imza töreni düzenleneceği ifade edildi.
SERDAR AZİZ GALATASARAY 22.06.2016
Resmen açıklandı: Serdar Aziz Galatasaray'da!
Bursaspor'daki performansıyla birçok kulübün transfer listesinde yer alan Serdar Aziz, Galatasaraylı yöneticilerin gece yarısı operasyonuyla sarı kırmızılı camiayla anlaştı.
SERDAR AZİZ GALATASARAY 22.06.2016