SERDAR AZİZ TRANSFER HABERLERİ

HaberlerSERDAR AZİZ TRANSFERSERDAR AZİZ TRANSFER
Beşiktaş'ta Serdar Aziz niye olmadı?
Beşiktaş'ın çok istediği Serdar Aziz için 6,5 milyon Euro'dan 5.5 milyon Euro'ya inen Bursa'nın 3,5 milyon Euro artı Tolgay Arslan'ı istemesi üzerine transferin gerçekleşmediği belirtildi.
SERDAR AZİZ TRANSFER 24.06.2016
Bursaspor'dan Galatasaray'a 10 futbolcu
Bursaspor'dan Galatasaray'a transfer olan milli oyuncu Serdar Aziz, yeşil-beyazlı takımdan Galatasaray'a imza atan 10'ncu futbolcu oldu.
SERDAR AZİZ TRANSFER 23.06.2016
'Serdar Aziz gitmek istedi'
Bursaspor İkinci Başkanı Ali Ademoğlu, Serdar Aziz için 'Kendisi böyle bir transferi talep ediyordu. Bir insan gitmek istiyorsa kimse dur diyemez. Biz de sevgili Serdar ile iyi ilişkiler içerisinde, birlikteliğimizi devam ettirerek bir çözüm ürettik. Bu çözüm içerisinde de Serdar'ı Galatasaray'a verdik' dedi.
SERDAR AZİZ TRANSFER 22.06.2016
Serdar Aziz'in imza töreni 14:00'da TT Arena'da
Bursaspor'dan gece yarısı operasyonuyla Galatasaray'a transfer olan Serdar Aziz için saat 14:00'da TT Arena'da imza töreni düzenleneceği ifade edildi.
SERDAR AZİZ TRANSFER 22.06.2016
Resmen açıklandı: Serdar Aziz Galatasaray'da!
Bursaspor'daki performansıyla birçok kulübün transfer listesinde yer alan Serdar Aziz, Galatasaraylı yöneticilerin gece yarısı operasyonuyla sarı kırmızılı camiayla anlaştı.
SERDAR AZİZ TRANSFER 22.06.2016
Serdar Aziz'den Beşiktaş'a şok
Beşiktaş'ın ısrarla istediği Serdar Aziz'den şok bir çıkış geldi. Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş yöneticisi Metin Albayrak'ın 'Biz Serdar Aziz'i değil, Serdar Aziz bizi istiyor' demesi, milli futbolcuyu bir hayli sinirlendirdi.
SERDAR AZİZ TRANSFER 14.06.2016
Bursaspor Başkanı Ay açıkladı: Beşiktaş'la görüşüyoruz
Bursaspor'un başarılı futbolcusu Serdar Aziz için Ali Ay'dan açıklama geldi. NTV Spor'da konuşan Ali Ay, Serdar Aziz için Beşiktaş'la görüşüyoruz derken, futbolcuya 5 ve 5.5 milyon euroluk teklifler geldiğini ifade etti.
SERDAR AZİZ TRANSFER 13.06.2016
Beşiktaş'tan Serdar ve Gomez atağı
Beşiktaş'tan Serdar ve Gomez atağı
Beşiktaş gelecek sezon için transfer çalışmalarına hız verdi.
SERDAR AZİZ TRANSFER 12.06.2016
Beşiktaş'tan 3 milyon euro artı 2 futbolcu
Bursaspor'da bu sezon ortaya koyduğu performansla büyük beğeni kazanan ve İngiltere takımlarından Fulham'ın da transfer listesinde bulunan Serdar Aziz için Beşiktaş 3 milyon euro artı 2 futbolcu önerdi.
SERDAR AZİZ TRANSFER 1.06.2016
Serdar Aziz'i Fulham istiyor
Bursaspor'da bu sezon ortaya koyduğu performansla büyük beğeni toplayan ve Milli Takım'ın vazgeçilmez stoperi olan Serdar Aziz'in talipleri artıyor.
SERDAR AZİZ TRANSFER 31.05.2016
Ali Ay: Serdar Aziz'e teklif geldi
Bursaspor Başkanı Ali Ay, 'Serdar'a değerinin biraz altında teklif geldi. Yurt içi ve yurt dışından teklif var ama takas formülü düşünmüyoruz' dedi.
SERDAR AZİZ TRANSFER 24.05.2016
Serdar Aziz'i bu sene tutmamız zor gözüküyor
Serdar Aziz'i bu sene tutmamız zor gözüküyor
Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Serdar Aziz'i bu sene takımda tutmalarının zor gözüktüğünü söyledi.
SERDAR AZİZ TRANSFER 24.05.2016
Serdar Aziz'in fotoğrafı olay oldu
Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin transfer listesinde yer aldığı iddia edilen Bursaspor'un yıldız ismi Serdar Aziz'in Beşiktaş eşofmanlı bir fizyoterapist eşliğinde çalıştığı fotoğrafı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.
SERDAR AZİZ TRANSFER 20.05.2016
Serdar Aziz'e West Ham United kancası
Bursaspor'un milli futbolcusu Serdar Aziz'e İngiltere'den teklif geldi. Türkiye'den Beşiktaş'ı çalıştıran Slaven Bilic'in ısrarla takımda görmek istediği futbolcu için İngiliz yetkililer Bursaspor kulübüne resmi teklifte bulundu.
SERDAR AZİZ TRANSFER 12.05.2016