SPOR

HaberlerSPOR HABERLERİSPOR HABERLERİ
Samsun'dan örnek proje: Yetenek avı
Samsun'da başlayan ve tüm Türkiye'ye örnek olan 'Sportif Yetenek Tarama' projesi bu yılda geniş katılım ile sürüyor. 3. sınıf öğrencilerinin yer aldığı taramada uzman eğiticiler yetenekli öğrencileri tek tek sistemlerine kaydediyor.
SPOR HABERLERİ 24.05.2018
Enes gidiyor
Enes gidiyor
Samsunsporlu Enes İslam İlkin, U-18 Milli Takım kampına katılmak için yarın İstanbul'a gidecek.
SPOR HABERLERİ 24.05.2018
Yeni tarih 2 Haziran
Samsunspor'da Olağanüstü Genel Kurul beklenildiği gibi çoğunluk sağlanamadığı için 2 Haziran'a ertelendi. Önümüzdeki 10 günlük süreçte sivil bir yönetimin oluşması adına alışmaların hızlanması bekleniyor
SPOR HABERLERİ 24.05.2018
Denetçi ekibinden Vali Kaymak'a ziyaret
Samsunspor'u incelemeye gelen İçişleri Bakanlığı Dernekler Denetçisi Mehmet Altınöz ve kayyum heyeti, Vali Osman Kaymak'ı ziyaret ederek ilk izlenimlerini paylaştı.
SPOR HABERLERİ 24.05.2018
Erkam Reşmen'e, Ümraniye talip oldu
Erkam Reşmen'e, Ümraniye talip oldu
Samsunspor'la sözleşmesi devam eden Erkam Reşmen'e, TFF 1. Ligi ekiplerinden Ümraniyespor talip oldu
SPOR HABERLERİ 24.05.2018
Samsunspor'da yanlış anlaşılma
Samsunspor Kulüp Müdürü Özay Yıldız, kongre salonunda 3 kişinin başkanlık için başvuruda bulunduğunu söyledi. Ancak Hamdi Hocaoğlu, Celil Sağır ve Ayvaz Yılmaz olduğu öğrenilen bu üç kişinin başkanlık için değil, üye listelerini almak adına başvuruda bulunduğu öğrenildi.
SPOR HABERLERİ 23.05.2018
Samsunspor'da kongre ertelendi! 3 başkan adayı 2 Haziran'da yarışacak
Bu sezon 2. Lig'e düşen ve kayyumla idare edilen bir zamanların efsane kulübü Samsunspor'da olağanüstü kongre çoğunluk sağlanamayınca 2 Haziran'a ertelendi.
SPOR HABERLERİ 23.05.2018
'Düştüğümüz yerden ayağa kalkacağız'
Samsunsporlu eski futbolcular Adem Sağlam, Ahmet Usta, Hakkı Bayrak ve Kenan Yelek, katıldıkları panelde, 'Samsunspor'un küme düşmesi en çok bizleri üzdü. Ancak bu şanlı arma düştüğü yerden yeniden ayağa kalkacaktır' dedi.
SPOR HABERLERİ 23.05.2018
Samsunspor mercek altında
Üç kişilik bir ekipten oluşan İçişleri Bakanlığı denetçileri dün Nuri Asan Tesisleri'ne gelerek, Samsunspor'la ilgili incelemeyi başlattı. Tamamen şeffaf olacağı öğrenilen incelemede, en ufak bir çarpıklığın bile kamuoyuyla paylaşılacağı ve hukuki sürecin başlayacağı belirtildi.
SPOR HABERLERİ 23.05.2018
Samsunspor'da kongre var aday yok
Samsunspor'da Kayyum Heyeti'nin Sulh ve Hukuk Mahkemesi'ne yaptığı başvuru neticesinde bugün Olağanüstü Genel Kurul yapılacak. Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Toplantı Salonu'nda saat 14.00'de başlayacak kongre öncesi hala net bir başkan adayı yok
SPOR HABERLERİ 23.05.2018
Üni-Sam'dan önemli hamle
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin'i ziyaret eden Üni-Sam üyeleri, Samsunspor'a sabit gelir sağlayabilecek projelerin olduğu dosyası teslim etti
SPOR HABERLERİ 23.05.2018
Samsunspor lisans alamadı
Samsunspor eksik evrak sunduğu için 2018-2019 sezonunu kapsayan Kulüp Lisansı alamadı. Eksiklerin tamamlanması için ek süre verilen Kırmızı- Beyazlılar, dosyasını yine hazırlayamazsa -3 puan cezası alacak
SPOR HABERLERİ 23.05.2018
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı: 'Fikirlerinizi bekliyoruz'
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 25-27 Mayıs tarihleri arasında yapılacak 'Samsun ve Futbol Çalıştayı' için Samsunlu spor severlerden fikir beklediklerini söyledi.
SPOR HABERLERİ 22.05.2018
Samsunspor'da beklenen gün geldi
Samsunspor'u incelemeye gelecek İçişleri Bakanlığı denetçileri bugün Nuri Asan Tesisleri'nde olacak. Saat 10.00'da tesislerde olması beklenen denetçiler, geçmiş yönetimler, genel kurul raporları, gelir gider tabloları ve kulüpteki tüm evrakları tek tek titiz bir şekilde inceleyecek
SPOR HABERLERİ 22.05.2018
Giresunspor Başkanı Mustafa Bozbağ: 'Samsunspor'u biz düşürmedik'
Giresunspor Başkanı Mustafa Bozbağ, iç sahada Samsunspor'la oynadıkları ve kazandıkları maçın ardından Kırmızı- Beyazlıların küme düştüğünü ve kendilerine sosyal medyadan çok fazla yüklenildiğini söyledi.
SPOR HABERLERİ 22.05.2018
Samsunspor'da 100 bin TL aranıyor
Samsunspor Kayyum Heyeti'nin vergi ve SGK taksitlerini ödemek için 100 bin TL aradığı, en kısa zamanda yapılandırma taksitinin yatırılması gerektiği öğrenildi
SPOR HABERLERİ 22.05.2018
Menemen Göksu'yu istiyor
Menemen Göksu'yu istiyor
Samsunspor'la sözleşmesi 31 mayısta sona erecek olan Göksu'ya Menemen Belediyespor'un talip olduğu öğrenildi
SPOR HABERLERİ 22.05.2018
Samsunspor'da 5 yabancı oyuncuyla anlaşma sağlandı
Samsunspor Kayyum heyeti, resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada 5 yabancı oyuncuyla da sözleşme feshi konusunda anlaşma sağlandığını ve bu sayede kulübün 810 bin avroyu ödemekten kurtulduğunu belirtti
SPOR HABERLERİ 21.05.2018
Samsunspor'da sıra onlara gelecek...
Geçtiğimiz dönemde forma giyen ve alacakları bulunan Lumu ve Tom'a diğer yabancıların sorunları çözüldükten sonra sıra geleceği öğrenildi.
SPOR HABERLERİ 21.05.2018
Samsunspor'da Larbi krizi
Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren'in temasa geçtiği Tunuslu oyuncu Muhammed Larbi ile anlaşma zemini aranıyor. Zeren, 'Avukatlarımız dava sürecini yakından takip ediyor' dedi.
SPOR HABERLERİ 21.05.2018
Onlar güldü, biz üzüldük
Ligde BB Erzurumspor ile ligde oynadığı iki maçta 1 galibiyet 1 beraberlik alan Samsunspor'da hala küme düşmenin üzüntüsü atlatılabilmiş değil. Öyle ki Süper Lige çıkan rakibi karşısında grafiği iyi olan hatta puanını dahi eşitleyen Samsunspor şimdi eski günlerini hasretle anıyor.
SPOR HABERLERİ 21.05.2018
Samsunspor'da personel isyanda
Samsunspor'da personel isyanda
Samsunspor'da maaşlarının karşılığı olarak bilet alan ancak bunları satamayan personel adeta isyanda.
SPOR HABERLERİ 21.05.2018
Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren: 'Özlemle bakıyoruz'
Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, BB. Erzurumspor'un Süper Lige çıktığını kendilerinin ise küme düşerek büyük üzüntü yaşadıklarını söyledi. Zeren, 'Onlar lige çıktı ve şimdi biz özlemle bakıyoruz' dedi
SPOR HABERLERİ 21.05.2018
Samsunspor'da Ayite tamam gibi
Son günlerde yaşanan Ayite krizinde artık sona gelindi. Yönetim, Zeren ve Ayite üçlüsünün görüşmesi sonrası peşinatta indirime giden Ayite, yönetimle her şartta anlaştığı ifade edildi.
SPOR HABERLERİ 21.05.2018
Samsunspor'da kaynak arayışı
Yaklaşan kongre öncesi adı geçen Tahsin Kosif ve Celil Sağır çalışmalarını sürdürürken, maddi destek konusunda arayış içindeler. Çünkü yeni yönetim göreve başladığında mevcut takım ve personel ödemesi, transfer tahtasının açılması, transfer peşinatları ve taksitlendirilmiş borçların ödenmesi gibi yüklü bir kaynağa ihtiyacı olacak
SPOR HABERLERİ 20.05.2018
19 Mayıs pankartı
19 Mayıs pankartı
Samsunspor Forza Samsun Taraftar Grubu, 19 Mayıs Atatük'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı için pankart hazırladı.
SPOR HABERLERİ 20.05.2018
Samsunspor'u şikayet etmeyen kalmadı
Samsunspor'da sözleşmeleri devam eden isimlerden tamamının Türkiye Futbol Federasyonu'na başvurduğu, yazılarının da gününe göre kulübe ulaştığı öğrenildi. Kongre sonrası bu oyuncularla görüşmek için hareketli günler yaşanacak.
SPOR HABERLERİ 20.05.2018
Samsunspor TFF'den cevap bekliyor
Samsunspor 2018-2019 sezonu Kulüp Lisansı almak için Türkiye Futbol Federasyonu'na başvururken, gelecek cevabı bekliyor. 5 ana başlıkta dosyalarını hazırlayan kulüp en çok mali sorumluluklarda terleyecek..
SPOR HABERLERİ 20.05.2018