Haber Gazetesi spor

Samsunspor

Süper Lig

TFF 1. Lig

Basketbol Haber Spor

Samsunspor için el ele verelim

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsunspor'a ekonomik destek sağlamak amacıyla düzenlenen geceye telekonferans ile canlı bağlandı.

Samsunspor için el ele verelim

Bakan Kılıç, "Takımımıza sahip çıkarsak başaramayacağımız hiçbir nokta yok. Samsunspor çok zorlu bir süreçlerden geçiyor. Birlik ve beraberlik ile çok şeyin altından kalkacağımızı tüm Türkiye’ye gösteriyoruz” dedi.
Samsunspor Kulübü’nün, Atakum Belediyesi ile birlikte kulübe ekonomik katkı sağlamak amacıyla düzenlediği “Bu Aşkın Kahramanı Sensin” projesinin gala gecesi Mustafa Dağıstanlı Spor Salonunda gerçekleştirildi. Geceye, telekonferans ile bağlanan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, “Herkesin elini taşın altına koyması ve Samsunspor’un önümüzde ki dönemde daha iyi bir noktaya gelebilmesi için herkesin çaba sarf etmesi gerekir. Güzel şehrimizin takımına sahip çıkıp ümit ediyorum ki bundan sonraki tüm maçlarda stadyumu doldurarak takımımıza destek verecektir. Şehir, takımına sahip çıktığı zaman büyük başarılar elde edileceğini biliyoruz ve bunu daha önce gördük” dedi. Bakan Kılıç ayrıca, "Tüm spor camiasının, tüm futbol takımlarımızın başarılı olması için çalışıyoruz. Ama şehrimizin, memleketimizin takımının tabi ki bizim için ayrı bir yeri var. İnanıyorum ki, Samsunlular el ele verdiklerinde, birlik ve beraberlik içinde olduklarında başarı gelecektir ” diye konuştu.

Salim YILDIZ

EN ÇOK OKUNANLAR