Haber Gazetesi spor

SAMSUNSPOR

Spor Toto 1. Lig

Basketbol

Haber Spor Süper Lig

Samsunspor'da görev başı bugün

Samsunspor'a kayyum atanmasına ilişkin dava Sulh Hukuk Mahkemesi'nde görüldü. Atanacak kayyum heyetiyle ilgili kararın alındığı ve bugün resmi açıklamanın yapılacağı öğrenildi

Samsunspor'da görev başı bugün

KAYYUM ATAMASI

Samsunspor'un 20-28 Aralık'taki kongrelerinde aday çıkmamasıyla başlayan süreçte Başkan Erkurt Tutu ve yönetimi istifa etmiş, Kırmızı- Beyazlı kulüp yeniden genel kurul süreci geçirmişti. 20-26 Ocak'ta yapılan kongrelerde de aday çıkmayınca Samsunspor Başkanlık Divan Kurulu, Samsun Valiliği İl Dernekler Müdürlüğü'ne kulübün evraklarını teslim etmiş ve kayyum atanması yönünde adımlar atılmıştı.

KARARA BAĞLANDI

Dernekler Müdürlüğü tarafından Samsun Sulh Hukuk Mahkemesi'ne açılan davanın dün görüldüğü ve dosyanın karara bağlandığı öğrenildi. Alınan bilgilere göre atanacak kayyum heyetiyle ilgili isimleri de netleştiği bugün resmi kararın açıklanacağı belirtildi. Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz'ın başkan olacağı heyette Suat Çakır, Nihat Soğuk, Mesut Aydoğdu ve Mehmet Hayri Şen isimleri başı çekiyor.

EN ÇOK OKUNANLAR