Haber Gazetesi spor

Samsunspor

Süper Lig

TFF 1. Lig

Basketbol Haber Spor

Terme'den Vali Kaymak'a ziyaret

Termespor'da yapılan olağanüstü genel kurulla yeniden oluşan yönetim kurulu başkan ve üyeleri, Samsun Valisi Osman Kaymak'ı makamında ziyaret ederek, projeler hakkında bilgiler verdi.

 Terme'den Vali Kaymak'a ziyaret

KOMPLEKS HAZIRLIĞI

Samsun Süper Amatör Ligde şampiyonluk yarışı veren Termespor yönetimi Samsun Valisi Osman Kaymak'ı makamında ziyaret etti. Başkan Oğuzhan Duran ve yönetim kurulu üyelerini yer aldığı ziyarette Vali Kaymak'a yapılacak projeler hakkında bilgiler verildi. Başkan Duran, Terme Belediyesi tarafından Termespor'un tesisleşmesi için 9 dönümlük bir arsa tahsisi yaptıklarını ve bu arsa üzerine çok amaclı bir spor kompleksi oluşturmak istediklerini dile getirdi.

SPORUN VE SPORCUNUN YANINDAYIZ

Samsun Valisi Osman Kaymak'da, Termespor'a başarılar dileyerek amatör spor kulüplerinin desteklenmesi noktasında gerekli girişimlerde bulunduklarını söyledi. Vali Kaymak ayrıca, gençleri spora özendirmek adına yapılan tüm projelerin arkasında durduklarını ve hazırladıkları projeler ile spora yaptıkları katkıdan dolayı Termespor yönetimine teşekkür etti. Görüşme sonrası Kulüp Başkanı Duran, Vali Kaymak'a Sarı-Siyahlı takımın kaşkolunu hediye etti.