Haber Gazetesi spor

SAMSUNSPOR

TFF 1.Lig

Basketbol

Haber Spor Süper Lig

Geleceğin yıldızları sahaya inecek

TÜFAD, ASKF ve TFF İl Temsilciliğinin ortaklaşa düzenlediği 2007 doğumlu sporcuların katılacağı 'Geleceğin Yıldızları' özel turnuvası 2 Mart tarihinde başlayacak.

Geleceğin yıldızları sahaya inecek

TÜFAD, ASKF ve TFF İl Temsilciliğinin ortaklaşa düzenlediği 2007 doğumlu sporcuların katılacağı 'Geleceğin Yıldızları' özel turnuvası 2 Mart tarihinde başlayacak. Turnuvaya katılım için son gün ise 24 Şubat olacak

 2 MART'TA SAHAYA İNECEK

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (ASKF) Samsun Şubesi, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) ve Futbol İl Temsilciliğinin ortaklaşa düzenlediği Geleceğin Yıldızları Futbol Turnuvası için müracaatlar devam ediyor. Samsun Futbol İl Temsilcisi Hasan Özbulut, yaptığı açıklamada şu ana kadar 22 takımın müracaat ettiğini ve son tarihin 24 Şubat olduğunu katılan takımların 2008 doğumlu iki oyuncu oynatabileceklerini söyledi.

 2008'LİLER OYNAYABİLECEK

Özbulut, "İlkini geçen yıl yaptığımız turnuvada profesyonel liglere giden oyuncularımız oldu. Bu yıl ikincisini düzenleyeceğimiz turnuvada ise yeni Yılport Samsunspor oluşumuna yetenekli oyuncular kazandırmak. Turnuvada takımların iki tane 2008 doğumlu sporcuları oynatabilecek. Turnuva ise 2 Mart tarihinde başlayacak. Kura çekimi ise 26 Şubat tarihinde saat 17.00'da Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu'nda yapılacak” dedi.

Salim YILDIZ