Haber Gazetesi spor

SAMSUNSPOR

TFF 1.Lig

Basketbol

Haber Spor Süper Lig

Turuncu-Siyahlılar sahaya iniyor... Yolspor'da transfer şov

Samsun amatörünün güçlü ve köklü ekiplerinden Yolspor iç transferde 9 oyuncuyla, dış transferde ise 7 oyuncuyla anlaşmaya vardı. Turuncu-Siyahlı ekip altyapıdan A takım kadrosuna ise 8 oyuncuyu dahil etti

Turuncu-Siyahlılar sahaya iniyor... Yolspor'da transfer şov

KADRO BÜYÜK ORANDA TAMAMLANDI

Samsun Süper Amatör Lig ekiplerinden  Yolspor iç transferde 9 oyuncuyla, dış transferde ise 7 oyuncuyla anlaşma sağladı. Yeni sezon hazırlıklarına bugün başlayacak Turuncu-Siyahlı ekip iç transferde  Emre Duran, Mesut Genç, Yusuf Demiröz, Doğukan Günay, Abdülkadir Erkoç, Bekir Baysal, Emre İleri, Dorukhan Kurtuluş ve Oğuzcan Ateş ile yeniden anlaştı. Yolspor dış transferde ise Yab-Pa Akademi'den Şerifcan Öztürk'le, Samsun Büyükşehir Belediyespor'dan Soner Dursun'la, Türk Telekomspor'dan Ogün Altuntaş ve Caner Balcı'yla, Kadıköyspor'dan Metcan Burkan'la anlaşma sağlandı.

TRANSFER GÖRÜŞMELERİ SÜRÜYOR

Yolspor, Niksar Belediyespor’dan Ferhat Çelik'le, Havza Belediyespor'dan Metin Kasap'la ve Hekimoğluspor'dan Görkem Ceylan'la görüşüyor. Turuncu-Siyahlı ekip altyapıdan ise Ahmet Emin Kılıç'ı, Mehmet Melih Yılmaz'ı, Samet Tepe'yi, Okan Can Özkaya'yı, Görkem Albayrak'ı, Mert Çepni'yi, Batıhan Özkara'yı ve Ceyhun Keleş A takım kadrosuna dahil etti. Bugün çalışmalara başlayacak Turuncu-Siyahlı ekip yeni sezonda 22 oyuncudan oluşan bir kadro kuracak. Antrenör Atagün Çakmak, "Kadromuzu büyük orada kurduk. Kulübümüzü en iyi şekilde temsil etmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız" dedi.

Mustafa CİVELEK