TEKKEK HABERLERİ

HaberlerTEKKEKTEKKEK
Samsun'da TIR'ın içinde ölü bulundu
Samsun'da bir TIR sürücüsünden arkadaşları haber alamayınca durum polise bildirildi. Polis ve sağlık ekipleri, kapısı kilitli olan TIR'ın camını kırarak içeri girdiklerinde sürücünün öldüğünü tespit etti.
TEKKEK 19.10.2018
Asırlık özlem bitiyor
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ' 'Sağlık yatırımlarına ara vermeyeceğiz' diyen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın ilçemize vermiş olduğu 250 yataklı Tekkeköy Devlet Hastanesi sözü gerçekleşiyor' dedi.
TEKKEK 20.10.2018
Samsun'a 250 yataklı hastane
Samsun'a 250 yataklı hastane
Samsun'un Tekkeköy ilçesinde inşa edilecek 250 yataklı Tekkeköy Devlet Hastanesinin yer teslimi yapıldı.
TEKKEK 18.10.2018
Togar: 'Yol medeniyettir'
Togar: 'Yol medeniyettir'
Tekkeköy Belediyesi tarafından başlatılan kapsamlı yol ve sıcak asfalt çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.
TEKKEK 17.10.2018
Tekkeköy'de her alanda kurs
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçenin dört bir yanında İlçe Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü ile iş birliğinde yürütülen kurslara yenilerini ekleyerek yeni döneme başlamaya hazırlandıklarını belirterek, 'Halk eğitim kurslarımız birçok noktada hanımlarımızın sığınacağı limanlar haline geldi' dedi
TEKKEK 17.10.2018
Samsun'a 'Millet Bahçesi'
Samsun Tekkeköy Belediyesi, Kurtuluş Mahallesi sınırları içerinde bulunan yaklaşık 100 dönümlük arazi üzerinde Avrupa Birliği Hibe Projesi desteği ile 2019 yılı içerisinde hayata geçirmeyi planladığı Millet Bahçesi Projesi için çalışmalara başladı.
TEKKEK 14.10.2018
Tek değişiklik
Tek değişiklik
Teknik Direktör Taner Taşkın, 3 haftadır kazanan 11i sakatlık nedeniyle bozmak zorunda kaldı.
TEKKEK 14.10.2018
Güzel başlangıç olsun
Sezonun ilk maçında Tekkeköyspor'u yarın evinde konuk edecek olan Atakum Belediyespor'da bu maça çevrildi. Antrenör Antrenör Köklükaya, 'Rakibimizi yenip lige güzel bir başlangıç yapmak istiyoruz'dedi
TEKKEK 13.10.2018
Samsun'da av bayisi sahibi adliyede
Samsun'da av bayisi sahibi adliyede
Samsun'da 2 adet ruhsatsız tabancayla yakalanan av bayisi sahibi adliyeye sevk edildi.
TEKKEK 11.10.2018
Samsun'da av bayisine operasyon!
Samsun'da av bayisine operasyon!
Samsun'da bir av bayisi sahibi 2 adet ruhsatsız tabancayla yakalandı.
TEKKEK 10.10.2018
Büyük bir aileyiz
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Tüm yapılarımızla biz büyük bir aileyiz. Ülkemizi 2023, 2053, 2071 hedeflerimize taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz' dedi
TEKKEK 9.10.2018
Tekkeköy Belediyesi, usulsüz fiyat artışıyla ilgili denetimlerini sıklaştırdı
Tekkeköy Belediyesi Zabıta ekipleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ürünlerde usulsüz fiyat artışıyla ilgili yaptığı uyarıların ardından denetimlerini sıklaştırdı.
TEKKEK 7.10.2018
Her mahalle ayn konforda
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Kırsal mahallelerimizde yürüttüğümüz kapsamlı yol çalışmaları mahallelerimizin modern bir görünüme bürünmesini sağladı. Buraları ilçe merkezindeki konfora kavuşturduk' dedi
TEKKEK 5.10.2018
Her mahalle ayn konforda
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Kırsal mahallelerimizde yürüttüğümüz kapsamlı yol çalışmaları mahallelerimizin modern bir görünüme bürünmesini sağladı. Buraları ilçe merkezindeki konfora kavuşturduk' dedi
TEKKEK 5.10.2018
Tekkeköy'de durmak yok
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, yürüttükleri kapsamlı yol çalışmaları ile kırsal mahalleleri modern bir görünüme kavuşturduklarını söyledi.
TEKKEK 4.10.2018
Tekkeköy'de geri dönüşümde hedeflere ulaşıldı
Tekkeköy Belediyesi tarafından başlatılan geri dönüşüm projeleri ve çalışmaları her alanda başarılı sonuçlar vermeye başladı.
TEKKEK 2.10.2018
Başkan Togar: 'Yol haritamızı halkımız ile belirliyoruz'
Başkan Togar: 'Yol haritamızı halkımız ile belirliyoruz'
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Tekkeköy birlikte yönetim anlayışıyla hak ettiği hizmetlerle buluştu' dedi.
TEKKEK 1.10.2018
Cennet vatanın dört bir yanına tur
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'ın göreve gelmesiyle cennet vatanın dört bir yanına başlattığı kültür, tarih ve maneviyat yüklü gezi turları devam ediyor
TEKKEK 1.10.2018
Tekkeköy'den vatanın dört bir yanına tur
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'ın göreve gelmesiyle vatanın dört bir yanına başlattığı kültür, tarih ve maneviyat yüklü gezi turları devam ediyor.
TEKKEK 30.09.2018
Tekkeköy turizmde merkez
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Tekkeköy bizimle birlikte öz kimliği, kültürü ve tarihi ile buluşarak bölgenin turizm merkezi konumuna geldi' dedi
TEKKEK 28.09.2018
Tekkeköy bölgenin turizm merkezi oldu
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Tekkeköy bizimle birlikte öz kimliği, kültürü ve tarihi ile buluşarak bölgenin turizm merkezi konumuna geldi' dedi.
TEKKEK 27.09.2018
Tekkeköy Belediyesinden eğitme destek
Tekkeköy Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yıl da ilçe sınırları içerisindeki okullarda eğitim gören öğrencilere eğitim yardımı yaptı.
TEKKEK 26.09.2018
Togar: 'Lojistik Köy Türk lirasına geçecek'
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Lojistik Köy'de sanayicilerin daha uygun fiyatlı depo kiralayabilmeleri için Türk lirası kullanıma geçileceğini belirterek, 'Cumhurbaşkanımız da bu kararı birkaç gün önce açıkladı. Gerçekten de depoya ihtiyacı olan ciddi sanayicilerimiz var' dedi.
TEKKEK 26.09.2018
Eğitim konuşuldu
Tekkeköy'deki eğitimin masaya yatırıldığı toplantıda konuşan Belediye Başkanı Hasan Togar, eğitim ile ilgili her konuda belediye olarak göreve hazır olduklarını belirtti
TEKKEK 26.09.2018
Tekkeköy, sağlık için yürüdü
Tekkeköy Kaymakamlığı ile Tekkeköy Belediyesi işbirliğinde İlçe Sağlık Müdürlüğü koordinesinde 'Sağlıklı Yaşam ve Hareket Et Etkinliği' adı altında yürüyüş düzenlendi.
TEKKEK 24.09.2018
Samsun'daki feci kaza kamerada!
Samsun'da otomobilin park halindeki tırın dorsesine arkadan çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralanırken, kaza anının güvenlik kamerası görüntüsü ortaya çıktı.
TEKKEK 24.09.2018
Yüz yıllık tarih canlanacak
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'ın en önemsediği projeler arasında bulunan ilçenin yakın tarihinin sergileneceği tarihi istasyon binalarının restorasyonunda sona yaklaşıldı.
TEKKEK 23.09.2018
Togar: 'Örnek bir belediyecilik anlayışı sergiledik'
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, '4,5 yıl önceki Tekkeköy ile bugünkü Tekkeköy'ü görenler farkı çok daha iyi anlıyorlar. Birçok çalışma ile örnek bir belediyecilik anlayışı sergiledik' dedi.
TEKKEK 20.09.2018
Togar: 'Milli şuur bilinci ile hareket etmeliyiz'
Personele seslenen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Ülkemize yönelik yapılan her türlü saldırının ardından ekonomik alandaki son gelişmeler karşısında milli şuurla hareket ederek hepimiz üzerine düşen görevleri yerine getirmelidir' dedi.
TEKKEK 19.09.2018
Ölüm nedeni oksijensizlik
Samsun Valiliği, Tekkeköy İlçesi Gelemen Deresi'nde meydana gelen balık ölümleri ile ilgili yaptığı açıklamada, dere yatağı üzerinde yapılan menfezde, nasıl oluştuğu bilinmeyen set sebebiyle su akışının durduğu ve azalan oksijen oranı ile balık ölümlerinin meydana geldiğini bildirdi
TEKKEK 19.09.2018
'Tekkeköy'e birlikte uyum içerisinde hizmet edeceğimize inanıyorum'
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Tekkeköy Kaymakamlığı görevine yeni atanan Edip Çakıcı'yı makamında ziyaret ederek 'hayırlı olsun' dileklerinde bulundu.
TEKKEK 18.09.2018
Eğitim önceliğimiz
Tekkeköy Belediye Başkanı Togar, 2018- 2019 eğitim öğretim yılının ilk gününde öğrencilerin heyecanını paylaşarak, 'Bugün bu sıralarda oturan evlatlarımız yarın ülkemizin dört bir yanında önemli görevler alacak. Eğitimi önceliğimiz olarak ön saflarda tutuyoruz' dedi
TEKKEK 18.09.2018
Başkan Hasan Togar, öğrencilerin heyecanına ortak oldu
Başkan Hasan Togar, öğrencilerin heyecanına ortak oldu
Tekkeköy Belediye Başkanı Togar, 2018-2019 eğitim-öğretim yılının ilk gününde öğrencilerin heyecanını paylaştı.
TEKKEK 17.09.2018
Osmanlı hamamında sona doğru
Samsun'un Tekkeköy İlçesi'nde Tekkeköy Belediyesi tarafından yapımı devam eden Osmanlı hamamı yıl sonuna kadar tamamlanarak hizmete sunulacak.
TEKKEK 16.09.2018
Yaşanabilir Tekkeköy için
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Yaşanabilir, daha güzel bir Tekkeköy için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmalarımıza devam ediyoruz' dedi
TEKKEK 15.09.2018
Başkan Togar: 'Daha güzel bir Tekkeköy için çalışıyoruz'
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Yaşanabilir daha güzel bir Tekkeköy için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Her fırsatta da esnaflarımızı ve vatandaşımızı ziyaret ederek onların derdini, isteklerini dinleyip, birlikte çözüm yolları üretiyoruz' dedi.
TEKKEK 14.09.2018
Başkan Togar, selden etkilenen yerleri inceledi
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçede aşırı yağışlar nedeniyle etkilenen alanlarda incelemelerde bulunarak, zararların ve olumsuzlukların hemen çözümlenmesi için gerekli talimatları verdi.
TEKKEK 12.09.2018
Tekkeköy'de vatandaşlar beyaz masada karşılanıyor
Tekkeköy'de vatandaşlar beyaz masada karşılanıyor
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, beyaz masada belediyeye gelen misafirleri ve ziyaretçileri kendi karşıladı.
TEKKEK 11.09.2018
Hedeflere ulaşıyoruz
Belirledikleri hedeflere ulaştıklarını ifade eden Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Belirlenen hedeflere ulaşınca yeni hedefler belirleyerek çıtayı daha da üst seviyelere taşıyoruz' dedi
TEKKEK 11.09.2018
Tekkeköy'de kaymakama veda
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar Tekkeköy, Kaymakamı Günay Öztürk'ün İstanbul Vali Yardımcılığı görevine atanması nedeniyle veda yemeği düzenledi.
TEKKEK 9.09.2018
Tekkeköy'de İstanbul Vali Yardımcılığına atanan Öztürk için veda yemeği
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Tekkeköy Kaymakamı Günay Öztürk'ün İstanbul Vali Yardımcılığı görevine atanması nedeniyle veda yemeği düzenledi.
TEKKEK 9.09.2018
Samsun'da bir kişi traktörün altında can verdi!
Samsun'da traktörün devrilmesi sonucu 1 kişi hayatını kaybedip 1 kişi de ağır yaralanırken, traktörün altında kalarak hayatını kaybeden sürücünün yakınlarının feryatları yürekleri dağladı.
TEKKEK 9.09.2018
Tekkeköy'de 250 çocuk erkekliğe ilk adımı attı
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'ın göreve gelmesiyle başlatılan ve geleneksel hale gelen 'Tekkeköy Sünnet Şöleni'nde bu yıl 250 çocuk erkekliğe ilk adımını attı.
TEKKEK 8.09.2018
Samsun'da kavgayı ayırmak isterken sırtından bıçaklandı
Samsun'da kavgayı ayırmak isteyen genci kazara bıçakla ağır yaralayan şahıs ile kavga ettiği arkadaşı çıkarıldıkları mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
TEKKEK 6.09.2018
Tekkeköy Geleneksel Sünnet Şöleni
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'ın göreve gelmesiyle başlatılan ve geleneksel hale gelen 'Tekkeköy Sünnet Şöleni' bu yıl 8 Eylül Cumartesi günü yapılacak.
TEKKEK 5.09.2018
Kadınlara özel tesisler
Tekkeköy Belediyesi tarafından hizmete açılan Haymeana Hanımlar Konağı ile Zübeyde Hanım Hanımlar Konağı, kadınların her alandaki aktivitelerine ev sahipliği yapıyor.
TEKKEK 4.09.2018
Togar, hayır duası aldı
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, her yıl olduğu gibi bu yıl da Tekkeköy'den kutsal topraklara giderek, hac vazifesini yerine getiren hacıları evlerinde tek tek ziyaret ederek, hayır dualarını alıyor
TEKKEK 3.09.2018
Togar'dan okul müjdesi
Tekkeköy Belediyesi tarafından yapılan 'Zübeyde Hanım Hanımlar Konağı'nın açılışı görkemli bir törenle gerçekleştirildi. Törende konuşan Başkan Togar, ilçeye 5 derslikli bir okul kazandıracaklarının müjdesini verdi.
TEKKEK 2.09.2018
Samsun'da mektuplu taciz iddiası! 1 gözaltı
Samsun'da akrabası olan bir kadına mektup yazarak tacizde bulunduğu iddia edilen şahıs, kadının şikayetini geri alması sonucu savcıya ifade verip serbest bırakıldı.
TEKKEK 31.08.2018
Samsun'da Zübeyde Hanım Hanımlar Konağı açılıyor
Samsun'da Zübeyde Hanım Hanımlar Konağı açılıyor
Tekkeköy Belediyesi tarafından Aşağıçinik Mahallesi'ne yaptırılan 'Zübeyde Hanım Hanımlar Konağı' açılıyor.
TEKKEK 30.08.2018
Başkan Togar: 'Tekkeköy'e çağ atlattık'
İlçenin farklı mahallelerinde tamamlanan ve devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Kısa sürede ilçemizde önemli gelişmelere imza attık. Birçok önemli gelişmenin yanında özellikle yol konusunda Tekkeköy'e çağ atlattık' dedi.
TEKKEK 28.08.2018
Özlenen belediyecilik
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'İlçemiz artık herkesin yaşamak istediği bir yer haline geldi. Tekkeköy halkının beklediği, özlediği belediyecilik anlayışını ilçemizle kısa sürede buluşturmayı başardık' dedi.
TEKKEK 28.08.2018
Başkan Hasan Togar, halkın problemlerini dinledi
Halk gününde vatandaşların problemlerini ve taleplerini dinleyen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Tekkeköy halkının beklediği, özlediği belediyecilik anlayışını ilçemizle kısa sürede buluşturmayı başardık' dedi.
TEKKEK 27.08.2018
Başkan Togar, dur durak bilmiyor
Başkan Togar, dur durak bilmiyor
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar vatandaşların hüzünlerini ve sevinçlerini paylaşmaya devam ediyor.
TEKKEK 26.08.2018
Mesafeleri kaldırıyoruz
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Kapalı ortamlarda bayramlaşma yapmaktansa halkla iç içe meydanda bayramlaşma programı yapıyoruz. Böylelikle vatandaşlarımız ile aramızdaki mesafeleri kaldırarak, kucaklaşıyoruz' dedi
TEKKEK 23.08.2018
Başkan Togar'dan, 'kavga' açıklaması
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Tekkeköy'de 2 samimi arkadaş arasında çıktığı iddia edilen ve büyüyen kavgayla ilgili, 'Durum abartılmış, öyle büyütülecek kadar bir şey yok' dedi.
TEKKEK 21.08.2018
Samsun'da 100 kişi birbirine girdi! 10 yaralı
Samsun'un Tekkeköy İlçesi'nde yaklaşık 100 kişinin karıştığı kavgada taşlar ve sopalar havada uçuştu. Silahların da patladığı kavgada 10 kişi darp sonucu yaralandı. 
TEKKEK 20.08.2018
Tekkeköy meydanında 100 kişi birbirine girdi: 10 yaralı
Samsun'un Tekkeköy ilçesinde yaklaşık 100 kişinin karıştığı kavgada taşlar ve sopalar havada uçuştu. Silahların da patladığı kavgada 10 kişi darp sonucu yaralandı.
TEKKEK 20.08.2018
Samsun'da torununa ateş ettiren dede adliyede
Samsun'da 4 yaşındaki torununun eline silah vererek ateş ettiren, daha sonra olay sosyal medyada gündem olunca polisler tarafından gözaltına alınan M.A isimli şahıs adliyeye sevk edildi.
TEKKEK 17.08.2018
 Hayır çarşısına bayram geldi
Hayır çarşısına bayram geldi
İhtiyaç sahibi insanlara her türlü yardımı sağlayan Tekkeköy Belediyesi Hayır Çarşısı yaklaşan Kurban Bayramı'na hazır
TEKKEK 17.08.2018
Tekkeköy Belediyesi Hayır Çarşısında bayram telaşı
Tekkeköy Belediyesi tarafından sosyal sorumluluk projesi kapsamında hayata geçirilen Hayır Çarşısı, Kurban Bayramı'na hazırlanıyor.
TEKKEK 16.08.2018
Tekkeköy'de enerji nakil hatları yer altına alınıyor
Tekkeköy Belediyesi tarafından başlatılan ilçenin estetik yapısının değiştirilmesi ve görüntü kirliliğine mahal verecek durumların ortadan kaldırılması çalışmaları aralıksız devam ediyor.
TEKKEK 14.08.2018
M.Ö 60000 yılına ait eserler Samsun'da sergileniyor
İnsanlık tarihinin bilinen en eski yerleşim yerlerinden biri olan Tekkeköy Mağaraları'nın bulunduğu Arkeoloji Vadisi İmitasyon Müzesi'nde yer alan M.Ö 60000 yılına ait tarak, toka ve kiremitten yapılmış kartvizitler kendi dönemlerindeki diğer yapılardan estetik açıdan öne çıkıyor.
TEKKEK 14.08.2018
Halk gününe yoğun ilgi
Tekkeköy Belediyesi tarafından her hafta haftanın ilk iş günü düzenlenen halk gününde ilçe halkı tüm sorunlarını, taleplerini birinci ağızdan yetkililere iletme fırsatı buluyor. 
TEKKEK 13.08.2018
Tekkeköy'de asfalt atağı
Tekkeköy Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı tüm ekipler, araç gereçler ve iş makineleri yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları için seferber oldu. Özellikle ekipler sıcak asfalt çalışmalarını arttırarak sürdürüyor
TEKKEK 9.08.2018
Tekkeköy'de asfalt yol atağı
Tekkeköy Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı tüm ekipler, araç gereçler ve iş makineleri yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları için seferber oldu.
TEKKEK 8.08.2018
Samsun'da kablo hırsızlığı! 4 gözaltı
Samsun'da kablo hırsızlığı! 4 gözaltı
Samsun'da piyasa değeri 9 bin TL olan kabloyu çaldıkları öne sürülen 4 hırsız yakalandı.
TEKKEK 7.08.2018
Ruhsatsız silah baskını
Ruhsatsız silah baskını
Samsun'da polis ekiplerince durdurulan otomobilden ruhsatsız tabanca ve çok sayıda mermi ele geçirildi.
TEKKEK 6.08.2018
Togar: 'Tekkeköy'ün çehresi değişti'
Togar: 'Tekkeköy'ün çehresi değişti'
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 4 yıl içinde yaptıkları çalışmalar ile ilçenin çehresinin değiştiğini söyledi.
TEKKEK 6.08.2018
Tekkeköy provada 4 dörtlük
Tekkeköy provada 4 dörtlük
Mücadelenin üst düzeyde olduğu hazırlık maçında Tekkeköyspor, Telekomspor'u 4-1 mağlup ederek sahadan mutlu ayrıldı
TEKKEK 5.08.2018
Tekkeköy'de eğitime dev destek
Eğitimin her şeyin üstünde olduğunu ve Tekkeköy'ü eğitim alanında marka kent yapmaya kararlı olduklarını söyleyen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Eğitime bugüne kadar tahsisler ve diğer çalışmalar dahil yaklaşık 13 milyon lira yatırım yaptık' dedi.
TEKKEK 3.08.2018
Tekkeköy'de alt yapı çalışmalarının yüzde 85'i tamam
Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Kamil Demircioğlu, Tekkeköy ilçesinde alt yapı çalışmalarının yüzde 85'ini tamamladıklarını söyledi.
TEKKEK 2.08.2018
Bir aile daha yuvaya kavuştu
Tekkeköy Belediyesi örnek belediyecilik çalışmaları kapsamında bir aileye daha prefabrik ev yaparak sıcak bir yuvaya kavuşturdu. Başkan Togar, 'Vatandaşlarımıza bir nebze olsun yardımcı olmak, hayatlarını kolaylaştırmak adına çalışmalarımızı ve projelerimizi sürdüreceğiz' dedi
TEKKEK 2.08.2018
Tekkeköy'e tramvayla gidecek yolculara uyarı
Samsun Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(SASKİ) tarafından yapılacak ıslah projesi sebebiyle 04-20 Ağustos tarihleri arasında tramvay seferleri Üniversite-Balıkçı Barınağı istasyonları arasında hizmet verecek.
TEKKEK 1.08.2018
Tekkeköy Belediyesi'nden sıcak bir yuva daha
Tekkeköy Belediyesi, örnek belediyecilik çalışmaları kapsamında bir aileye daha prefabrik ev yaparak sıcak bir yuvaya kavuşturdu.
TEKKEK 1.08.2018
Samsun'da silahlı kavga: 1 yaralı
Samsun'da silahlı kavga: 1 yaralı
Samsun'da yaşanan silahlı kavgada 17 yaşındaki genç yaralandı.
TEKKEK 30.07.2018
Samsun'a 250 yataklı yeni hastane
Samsun'a 250 yataklı yeni hastane
Samsun'da Tekkeköy halkının yıllardır beklediği 250 yataklı devlet hastanesinin ihalesi yapıldı.
TEKKEK 30.07.2018
3 balıkçının denizde kaybolduğu ihbarı polisi alarma geçirdi
3 balıkçının denizde kaybolduğu ihbarı polisi alarma geçirdi
Samsun'da kayıkla denize açılan 3 balıkçının kaybolduğu ihbarı polisi alarma geçirdi.
TEKKEK 27.07.2018
Tekkeköy Belediyesi ilçeyi parklarla donatıyor
Tekkeköy Belediyesi tarafından; çocuk oyun alanı, spor alanı, park, bahçe ve yeşil alan konusunda sürdürmüş olduğu çalışmalar neticesinde ilçenin dört bir yanındaki park sayısını 41'e ulaştırdı.
TEKKEK 27.07.2018
Başkan Hasan Togar Ankara'da: 'Refah yükselecek'
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 24 Haziran seçimleri sonrası Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile Türkiye'nin refah seviyesinin daha da yükseleceği ifade ederek 'Artık yeni sisteme adapte olmaya başladık. Önümüzdeki süreçte her şey daha güzel olacak' dedi.
TEKKEK 26.07.2018
Tekkeköy ekonominin kalbi
Belediye Başkanı Hasan Togar, Tekkeköy'ün yatırm için tercih edilen bir ilçe olduğunu belirterek, 'Tekkeköy herkesin ilgisini çeken, bölge ekonomisinin kalbi durumunda bulunuyor' dedi.
TEKKEK 25.07.2018
Biz büyük bir aileyiz
Biz büyük bir aileyiz
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ortak değerler için çalıştıklarını belirterek, 'Biz büyük bir aileyiz' dedi
TEKKEK 24.07.2018
Tekkeköy'de büyük değişim
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, en çok iş yapan ve en başarılı ilçe belediyesi olduklarını belirterek, 'Biz göreve geldikten sonra Tekkeköy büyük bir gelişim, değişim ve dönüşüm yaşadı' dedi.
TEKKEK 22.07.2018
Hayme Ana Hanımlar Konağı Tekkeköy'de açıldı
Hayme Ana Hanımlar Konağı Tekkeköy'de açıldı
Tekkeköy Belediyesi, kadınlar için yapılan Hayme Ana Hanımlar Konağı'nın açılışını görkemli bir şekilde yaptı.
TEKKEK 20.07.2018
Başkan Togar: 'İlçemizi güzel yarınlara taşıyacağız'
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, İlçede faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları, sendika temsilcileri ve meslek odaları ile bir araya gelerek, 'Sivil toplum kuruluşlarımız ile birlikte ilçemizi inşallah birlikte daha güzel yarınlara taşıyacağız' dedi.
TEKKEK 18.07.2018
Samsun'da kontrolden çıkan TIR araçların üzerine devrildi: 2 yaralı
Samsun'da kontrolünü kaybederek yoldan çıkan çakıl yüklü TIR, yolun kenarında bulunan araçların üzerine devrildi. Kazada TIR şoförüyle yanında bulunan 1 kişi yaralandı.
TEKKEK 17.07.2018
Tekkeköy Belediyesi'ne yoğun ilgi
Tekkeköy Belediyesi'ne yoğun ilgi
Tekkeköy Belediyesi'nde halk gününe yoğun ilgi
TEKKEK 16.07.2018
Tekkeköy Belediyesi'nde halk gününe yoğun ilgi
Halk Günü'nde her haftanın ilk iş gününe ilçe halkıyla bir araya gelerek vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Her yeni haftaya; ilçemize yeni projeler, çalışmalar, hizmetler kazandırmanın huzuru ve gururu içerisinde vatandaşlarımızla bir araya gelerek başlıyoruz' dedi.
TEKKEK 16.07.2018
Hanımlar Konağı Tekkeköy'de açılıyor
SAMSUN (İHA) ? Ertuğrul Gazi'nin annesi Hayme Ana'nın adı Tekkeköy'de yeni açılacak olan Kutlukent Hanımlar Konağı'na verilirken, 20 Temmuz'daki açılışa bütün halk davet edildi.
TEKKEK 15.07.2018
Türkiye'nin ilk ekolojik müzesi Samsun'da açılıyor
Türkiye'nin ilk ekolojik müzesi Samsun'da açılıyor
Samsun Tekkeköy Belediyesi tarafından yapılan Türkiye'nin ilk 'Ekolojik Ahşap Oyuncak Müzesi' Eylül'de açılıyor.
TEKKEK 14.07.2018
Şehitlere vefa
Tekkeköy Belediyesi tarafından 15 Temmuz hain darbe girişiminin 2. yıldönümünde törenle açılan şehitlik anıtında şehitlerin isimleri yaşatılıyor
TEKKEK 13.07.2018
Tekkeköy'de şehitlerin isimleri yaşatılıyor
Tekkeköy Belediyesi tarafından 15 Temmuz hain darbe girişiminin 1. yıldönümünde törenle açılan '15 Temmuz Şehitlik Anıtı'nda şehitlerin isimleri yaşatılıyor.
TEKKEK 12.07.2018
Tekkeköy'de çöp konteynerleri dezenfekte edildi
Tekkeköy Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçenin mahalle ve sokaklarında bulunan çöp konteynerlerini özel yıkama aracıyla yıkayıp dezenfekte çalışmalarını tamamladı.
TEKKEK 11.07.2018
Samsun'da tarih bu müzede canlanacak
Samsun'da Tekkeköy Belediyesi tarafından restore edilen tarihi tren istasyonu, Tekkeköy Kent Müzesi olarak hizmete açılacak.
TEKKEK 11.07.2018
Yatırımcının tercihi Tekkeköy
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Tekkeköy, her türlü yatırımcı için tercih edilen ilçelerin başında geliyor' dedi.
TEKKEK 10.07.2018
Samsun'da çevre düşmanları cezalandırılacak
Haber Gazetesi'nin gündeme taşıdığı çevre rezaleti hakkında konuşan Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, 'Bu molozları dökenler tespit edilecek ve cezai müeyyideler uygulanacak' dedi
TEKKEK 9.07.2018
Tekkeköy Yüzme Havuzu dolup taşıyor
Tekkeköy Yüzme Havuzu dolup taşıyor
Tekkeköy Belediyesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ilçe halkına ve çevre ilçelere 4 mevsim yüzme imkanı sunuyor.
TEKKEK 8.07.2018
Tekkeköy'de yarı olimpik yüzme havuzuna yoğun ilgi
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçede yaptırdıkları yarı olimpik yüzme havuzunun yoğun ilgi gördüğünü bildirdi.
TEKKEK 8.07.2018
 Tekkeköy'den mutlusu yok
Tekkeköy'den mutlusu yok
Tekkeköyspor sergilediği etkili performans ile Karasamsunspor'u 2-1 yenerek galibiyet sevinci yaşadı.
TEKKEK 6.07.2018
Samsun'da gizli cennet! Görenleri büyülüyor
Tekkeköy Büyüklü Mahallesi Kurşunlu mevkisinde kuş sesleri ve yemyeşil ağaçların ortasından akan dere üzerinde çağlayan Kurşunlu Şelalesi görenleri büyülüyor.
TEKKEK 5.07.2018