TEKKEKÖY HABERLERİ

HaberlerTEKKEKÖYTEKKEKÖY
Başkan Hasan Togar: 'Ulaşım ve park sorunu ortadan kalkacak'
Şehir içi ulaşımı sağlayan minibüsçülerle bir araya gelen Başkan Adayı Hasan Togar, 'Tekkeköy ilçemizde toplu ulaşım alanında halkımıza hizmet veren değerli minibüsçüler de bizim için oldukça önemli konumdalar. Onların rahat ve huzurlu olması, hizmet verdikleri ilçe halkımızın da daha kaliteli hizmet alması anlamına gelmektedir' dedi.
TEKKEKÖY 21.03.2019
Başkan Hasan Togar, 'Samsun'da marka ilçe olduk'
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, 'Şehrimizin merkez ilçeleri sayılırken adından bahsedilmeyen bir ilçeyken, yatırımlar ve hayata geçen dev projeler sayesinde şehrin gelecek umudu olduk' dedi.
TEKKEKÖY 20.03.2019
Başkan Hasan Togar'dan Tekkeköy'de anlamlı proje
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, Atatürk Anaokulu öğrencileriyle birlikte çiçek tohumu ekti.
TEKKEKÖY 20.03.2019
Başkan Hasan Togar: 'Oy avcılığı yapıyorlar'
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, 'yalanlarla, mesnetsiz vaatlerle oy avcılığı yapan kişiler görüyorum dedi.
TEKKEKÖY 19.03.2019
Hasan Togar, 'Seçim 2019'da
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, Haberaks TV ekranlarında yayınlanan Seçim 2019 programına konuk oldu.
TEKKEKÖY 18.03.2019
Başkan Hasan Togar: 'Tekkeköy kimsenin heveslerine feda edilemez'
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, 'Tekkeköylü olmak, bu ilçeyi yaşamak başka bir duygudur. Bu ilçe de emeğin sözü geçer. Mücadelenin sözü geçer. Alınterinin sözü geçer. Çalışmanın sözü geçer. İşte bu yüzden burada herkes bilir ki, Tekkeköy kimsenin heveslerine feda edilemez.' dedi.
TEKKEKÖY 18.03.2019
Büyükşehir güle oyanaya
Büyükşehir güle oyanaya
Büyükşehir Belediyespor Erdin'in hat-trick yaparak yıldızlaştığı maçta Tekkeköyspor'u 6-1'lik farklı skorla mağlup etti
TEKKEKÖY 18.03.2019
Hasan Togar'dan hodri meydan
Başkan Hasan Togar, belediyenin 200 milyon TL borcu olduğuna yönelik iddialara 'Hodri meydan diyorum. Eğer belediyenin borcu dedikleri gibiyse ben belediye başkanlığından istifa edeceğim. Cumhur ittifakı adaylığından da çekileceğim. Peki, bunu söyleyenler bu yürekliliği gösterebilecekler mi?' dedi.
TEKKEKÖY 16.03.2019
Samsun'da bir ilçenin tarihine tanıklık edilecek
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, yapımında sona gelinen Tekkeköy Kent Müzesinde ilçenin tarihine tanıklık edileceğini söyledi.
TEKKEKÖY 16.03.2019
Başkan Hasan Togar: 'Karanlığı aydınlattınız'
Büyüklü Mahallesi'ni ziyaret eden Cumhur İttifakı Adayı ve Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Vatandaşlarımız, gecenin karanlığını aydınlattıkları gibi, varlıklarıyla soğuk havayı ve içlerimizi ısıttı' dedi
TEKKEKÖY 15.03.2019
Tekkeköy'de 40 yıllık özlem sona eriyor
Tekkeköy'ün en büyük ikinci mahallesi olan İstiklal Mahallesi'ne ibadethane ihtiyacının karşılanması için cami yapımına başlandı.
TEKKEKÖY 14.03.2019
Hasan Togar: 'Önce Tekkeköy, öncelik Tekkeköylü'
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, 'Makamlar ve mevkiler geçici kalıcı olan ilçemizdir. Meselemiz yarınlarımızdır. İştir, istihdamdır, çocuklardır.' dedi.
TEKKEKÖY 13.03.2019
Hasan Togar: ''Bu bağa kimse darbe vuramaz''
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, 'Cumhurbaşkanımız ile Tekkeköy halkının arasında kurulan bağa hiç kimsenin darbe vurmasına izin vermeyiz.' dedi.
TEKKEKÖY 12.03.2019
Başkan Hasan Togar: 'Yola çıktıklarınızı yolda bulduklarınıza satmayın'
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'trenden inenler bir daha bu trene binemez' sözünü hatırlatarak, 'Yola çıktıklarınızı yolda bulduklarınıza satmayın' şeklinde konuştu.
TEKKEKÖY 11.03.2019
Başkan Hasan Togar, 'Birileri konuşur biz icraat yaparız'
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı Hasan Togar, 'Bizim başkaları gibi seçim kaygımız yok. Bizim kaygımız son güne kadar durmadan çalışmak ve gelecek nesillere daha güzel bir Tekkeköy bırakabilmektir. Birileri konuşur biz icraat yaparız' dedi
TEKKEKÖY 10.03.2019
Başkan Hasan Togar: 'Tekkeköy'ü kimse bölemez'
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, Yukarıçinik Mahallesi ve diğer mahallelerde yaptığı toplantılarda rakiplerine sert çıkarak, 'Birileri, yakasına rozetini dahi takmadığı bir yerden aday olmuş, insanları ocu, bucu, şucu diye ayırıyor, bölüyor' dedi.
TEKKEKÖY 9.03.2019
Geleceğe doğru büyük adımlar
31 Mart yerel yönetim seçimlerine yönelik olarak seçim kampanyasına devam eden Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, bir gecede dokuz ev ziyareti ve toplantısı yaparak, yoğun bir tempoyla çalışmalarına devam ediyor.
TEKKEKÖY 8.03.2019
Başkan Hasan Togar: 'Tekkeköy bu şehrin geleceğidir'
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, 'Açık yüreklilikle söylüyorum. Tekkeköy bu şehrin geleceğidir' dedi.
TEKKEKÖY 7.03.2019
Başkan Hasan Togar'dan borç iddialarına yanıt
AK Parti Tekkeköy Seçim Koordinasyon Merkezinin (SKM) açılışında konuşan Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, belediyenin 150 milyon lira borcu olduğunun söylendiğini ifade ederek, 'Bu belediyenin 150 milyon lira borcu varsa ben yarın sabah belediye başkanlığı görevimden ve belediye başkan adaylığımdan istifa etmezsem adam değilim.' dedi.
TEKKEKÖY 5.03.2019
Başkan Hasan Togar: 'Siyasetçi dediğin bedel ödeyecek'
Cumhur İttifakı AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, 'Siyasetçi dediğin bedel ödeyecek. Bizimle yürüyüp, bizimle ıslanmayan, yoldan geçen belediye başkan adayına ihtiyacımız yok' dedi.
TEKKEKÖY 5.03.2019
Tekkeköy'de gelenek bozulmadı
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Samsun'a gelişlerinde Tekkeköy'de kendini görmek için bekleyen vatandaşları yine kırmayarak ilçeye ve ilçe halkına verdiği önemi bir kez daha ortaya koydu.
TEKKEKÖY 4.03.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Tekkeköy'e müjde
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tekkeköy'de yol üstünde kendisini bekleyen vatandaşlara kısa bir konuşma yaptı. Erdoğan, 'Bugün Samsun mitinginde de ifade ettiğim gibi 250 yataklı inşallah hastanemizin temelini bu akşam atıyoruz.' dedi.
TEKKEKÖY 3.03.2019
Telekom nefes aldı
Kümede kalma mücadelesi veren Türk Telekomspor Caner ve Gürkan'ın golleriyle Tekkeköyspor'u 2-1 mağlup ederek altın değerinde 3 puanı hanesine yazdırdı
TEKKEKÖY 3.03.2019
Her mahalleye doğalgaz
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hasan Togar, 'Söz verdiğimiz gibi imarını tamamladığımız tüm mahallelerimizi doğalgazın konforu ve rahatlığı ile buluşturuyoruz' dedi
TEKKEKÖY 28.02.2019
Başkan Togar: 'Tekkeköy halkı, haini gölgesinden tanır'
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hasan Togar, 'Tekkeköy halkı dostunu da düşmanını da, haini de kahramanı da gölgesinden bile tanır' dedi
TEKKEKÖY 26.02.2019
Tekkeköy bu şehrin geleceği
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hasan Togar, 'Türkiye için Samsun ne ise, Samsun için de Tekkeköy odur. Tekkeköy bu şehrin geleceğidir' dedi
TEKKEKÖY 26.02.2019
Başkan Hasan Togar: 'Ben yoktur, biz vardır. Mesele memleket meselesi'
Cumhur İttifakı AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, 'Ben yoktur, biz vardır. Mesele memleket meselesi' dedi
TEKKEKÖY 25.02.2019
Başkan Hasan Togar: 'Tüm oyunlar bozulacak'
Başkan Hasan Togar: 'Tüm oyunlar bozulacak'
Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, '31 Mart, bütün oyunların bozulduğu gün olacak' dedi
TEKKEKÖY 24.02.2019
Başkan Hasan Togar: 'Sözlerimizi yerine getiriyoruz'
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, Gökçedere, Çayırçökek, Yeşildere, Zafer, Karatuzla, Kargılı, Akbaşlar ve Bakacak Mahallelerini birbirine bağlayan grup yollarında beton çalışmalarının aralıksız devam ettiğini söyledi.
TEKKEKÖY 23.02.2019
Hasan Togar Seçim 2019'da
Haberaks TV ekranlarında yayınlanan Seçim 2019 programının bu akşamki konuğu Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı ve Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar soruları cevaplıyor.
TEKKEKÖY 22.02.2019
Başkan Hasan Togar: 'Beş kat hizmet yapacağımıza söz'
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Hasan Togar, ''Bizler artık belediyecilik konusunda uzman olduk. Önümüzdeki beş yıl bu beş yıl içinde yapmış olduğumuzun beş katı hizmet yapacağımıza buradan bir kez daha söz veriyorum. '' dedi.
TEKKEKÖY 22.02.2019
Hasan Togar: 'İnancımız tam'
Bu yıl içerisinde ilçe stadyumunu tamamlayarak hizmete sunacaklarını belirten Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Hasan Togar, 'Gençlerimize ve sporcularımıza her türlü imkanı sunacak stadyumumuz ile takımımızda önemli başarılar göstereceğine inancımız tamdır.' dedi.
TEKKEKÖY 21.02.2019
Tekkeköy halkından Cumhur İttifakı'na tam destek
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hasan Togar'ın Asarağaç'ta yaptığı mahalle buluşması, mitinge dönüştü.
TEKKEKÖY 20.02.2019
Lider dolu dizgin
Lider Atakum Belediyespor, aldığı farklı galibiyet ile puanını 50 yaparak zirvedeki farkı açtı. En yakın takipçisi Termespor ise Tekkeköyspor deplasmanından eliboş dönünce puan farkı 12 oldu
TEKKEKÖY 20.02.2019
İşte CHP'nin Tekkeköy listesi
İşte CHP'nin Tekkeköy listesi
Cumhuriyet Halk Partisi Tekkeköy Belediye Meclis Üyesi adayları belli oldu
TEKKEKÖY 19.02.2019
İYİ Parti'nin Tekkeköy listesi
İYİ Parti'nin Tekkeköy listesi
İYİ Parti'nin Tekkeköy Belediye Meclis Üyesi adayları da belli oldu.
TEKKEKÖY 19.02.2019
Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Meclis Üyesi adayları belli oldu
Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Meclis Üyesi adayları belli oldu
Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Meclis Üyesi adayları da belli oldu.
TEKKEKÖY 19.02.2019
Başkan Hasan Togar: 'Aynı hedef etrafında kenetlendik'
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, 'Hepimizin amacı ilçemizi daha güzel yerlere taşımak. Aynı hedef etrafında kenetlendik' dedi.
TEKKEKÖY 19.02.2019
Hasan Togar: 'İkinci dönemimiz ustalık dönemimiz olacak'
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, Çay Mahallesi sakinleri tarafından düzenlenen sürpriz karşısında duygu dolu anlar yaşadı.
TEKKEKÖY 18.02.2019
Terme yara aldı
Zirvenin en yakın takipçisi Termespor 10 kişi kaldığı maçta Tekkeköyspor'a 3-1 yenilerek lider Atakum Belediyespor ile arasındaki puan farkını 12'ye çıkarttı
TEKKEKÖY 18.02.2019
Başkan Togar: 'Ustalık döneminde beş kat fazla hizmet yapacağız'
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, ' Önümüzde ustalık dönemimiz var. Şimdiye kadar yaptığımız hizmetlerin beş kat fazlasını önümüzdeki süreçte halkımız ile buluşturacağız.' dedi.
TEKKEKÖY 17.02.2019
Düello Canik'in
Geriye düştüğü maçta muhteşem dönüş yapan Canik Belediyespor, Tekkeköyspor'u 4-3'lük skorla mağlup ederek haftanın kazanan takımları arsına adını yazdırdı
TEKKEKÖY 17.02.2019
Kupa Tekkeköy'ün
Yıldız Erkekler Hentbol İl Şampiyonası müsabakaları oynanan final maçıyla sona erdi. Turnuvada şampiyonluk kupasını Tekkeköy Ortaokulu takımı kazandı
TEKKEKÖY 16.02.2019
Hasan Togar: 'Çalınmadık kapı bırakmayacağız'
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, birlik beraberlik duygularının her geçen gün perçinlendiğini vurgulayarak '31 Mart'a kadar bir kez daha girilmedik ev, çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız.' dedi
TEKKEKÖY 15.02.2019
Aile mantığıyla çalışıyoruz
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, belediye olarak aile mantığı çerçevesinde ilçe halkının mutluluklarını ve hüzünlerini paylaşmaya devam ettiklerini ifade etti
TEKKEKÖY 15.02.2019
Sevdamızın adı TEKKEKÖY
Tekkeköy Belediye Başkan Hasan Togar, 'Tekkeköy tarihinde birçok ilklere imza attık. Çünkü sevdamızın adı Tekkeköy' dedi
TEKKEKÖY 14.02.2019
Hasan Togar: 'Birlikte yönetmeye devam edeceğiz'
Tekkeköy AK Parti Belediye Meclis üyesi aday adayları ile bir araya gelen Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, 'Gönül belediyeciliği çerçevesinde ilçemizi birlikte yönettik birlikte yönetmeye devam edeceğiz' dedi.
TEKKEKÖY 13.02.2019
Samsun'da hurdaya sanat eli
Samsun Ali Emine Kahvecioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, kullanılmayan atık metal malzemelerden ilginç sanat eserleri yapıyor.
TEKKEKÖY 13.02.2019
Tekkeköy Belediyesi personelinden birliktelik vurgusu
Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir ile Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, Tekkeköy Belediyesi personeli ve aileleriyle bir araya geldi.
TEKKEKÖY 12.02.2019
Mustafa Demir: 'Tekkeköy'ü, hiç merak etmeyin'
Cumhur İttifakı'nın AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, 'Tekkeköy, çok nezih ve güzel bir ilçe olacak. Otopark problemlerinin olmadığı, trafiği akıcı nezih bir kent haline dönüştüreceğiz Tekkeköy'ü, hiç merak etmeyin' dedi
TEKKEKÖY 11.02.2019
Başkan Togar: 'Bu kutlu yolda daha nice başarılara imza atacağız'
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, 'Ülkemizin bekası için Cumhur İttifakı'na gönül veren tüm bireylerle bu kutlu yolda daha nice başarılara imza atacağız' dedi.
TEKKEKÖY 11.02.2019
Tekkeköy'e hizmet AK Parti ile geldi
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'İlçemiz kurulduğu tarihten 2014 yılına kadar hiçbir zaman iktidarla buluşamadı. 2014 yılında ise Tekkeköy'ü iktidarla buluşturarak, ilçeye birçok dev devlet yatırımının yapılmasını sağladık' dedi
TEKKEKÖY 11.02.2019
Samsun'un o ilçesine hastane müjdesi! Temeli bu ay içinde atılacak
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Sağlık Bakanlığından alınan son bilgiler doğrultusunda 250 yataklı Tekkeköy Devlet Hastanesinin temelinin bu ay içerisinde atılacağını açıkladı.
TEKKEKÖY 9.02.2019
Samsun'da Açık Eskrim Turnuvası başladı
Samsun'da Açık Eskrim Turnuvası başladı
Samsun Tekkeköy ilçesinde Türkiye Eskrim Federasyonu tarafından organize edilen Açık Eskrim Turnuvası başladı.
TEKKEKÖY 9.02.2019
Birlikte yönetmeye devam edeceğiz
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Bugüne kadar ilçemizi hep birlikte yönettik, birlikte yönetmeye de devam edeceğiz' dedi
TEKKEKÖY 9.02.2019
Togar: 'Tekkeköy'ü birlikte yönetmeye devam edeceğiz'
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Bugüne kadar ilçemizi birlikte yönettik, birlikte yönetmeye devam edeceğiz' dedi.
TEKKEKÖY 8.02.2019
Tekkeköy'ü konuşacaklar
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Tekkeköy, 2023 yılında Türkiye'de herkesin konuştuğu örnek bir ilçe haline gelecek' dedi
TEKKEKÖY 8.02.2019
Samsun'da tramvayda öğrencilerden anlamlı farkındalık
Samsun'da tramvayda öğrencilerden anlamlı farkındalık
Samsun'da lise öğrencileri, farkındalık oluşturmak amacıyla tramvayda vatandaşlarla kitap okudu.
TEKKEKÖY 6.02.2019
Gülen taraf Tekkeköy
Tekkeköy Şehit Nejat Yaman Ortaokulu, rakibi Havza Vakıfbank Atatürk Ortaokulu'nu sergilediği güzel oyunla 28-13'lük skorla mağlup etti
TEKKEKÖY 6.02.2019
Togar: 'Tekkeköy, 2023'te şehrin yaşam merkezi olacak'
Tekkeköy Belediye Başkanı ve AK Parti'den Cumhur İttifakı'nın Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, 'İddia ediyorum, 2023 yılında bu şehrin her manada yaşam merkezi Tekkeköy ilçesi olacaktır' dedi.
TEKKEKÖY 5.02.2019
40 yıllık özlem son buluyor
40 yıllık özlem son buluyor
Tekkeköy'ün en büyük mahallesi olan İstiklal Mahallesi'ne cami yapılabilmesi için çalışmalar başladı.
TEKKEKÖY 4.02.2019
Mustafa Candal, İYİ Parti'den Tekkeköy'e talip
Mustafa Candal, İYİ Parti'den Tekkeköy'e talip
AK Parti'den istifa eden eski ilçe başkanı Mustafa Candal, İYİ Parti'nin Tekkeköy Belediye Başkan Adayı oldu
TEKKEKÖY 4.02.2019
Camini temeli dualarla atıldı
Tekkeköy İlçesi Yeni Büyüklü Mahallesi'nde yapımına başlanan Yukarı Mahmutlu Camii'nin temeli, Kur'an-ı Kerim ve dualarla atıldı
TEKKEKÖY 1.02.2019
Tekkeköy'de cami temel atma töreni
Tekkeköy İlçesi Yeni Büyüklü Mahallesi Yukarı Mahmutlu Camisi'nin temeli okunan Kur'an-ı Kerim ve yapılan duaların ardından atıldı.
TEKKEKÖY 31.01.2019
Tekkeköy Belediyesinden 'Hoş geldin bebek seti'
Tekkeköy Belediyesi, ilçede ikamet eden ve yeni bebeği olan ailelerin bebeklerinin ilk ihtiyaçlarının giderilmesine katkı sağlamak ve ailelerin mutluluğunu paylaşmak amacıyla başlattığı proje kapsamında, ailelere 'Hoş geldin bebek seti' ulaştırmaya devam ediyor.
TEKKEKÖY 29.01.2019
Tekkeköy'de yeni sayfa
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'İnsan odaklı çalışmalarımız, hizmetlerimiz, projelerimiz ve sosyal belediyecilik anlayışıyla ilçemizde yeni bir sayfa açmayı başardık' dedi
TEKKEKÖY 29.01.2019
Kardeş payı
Atakentspor ile Tekkeköyspor arasında oynanan gol düellosunun yaşandığı karşılaşma 2-2'lik eşitlikle tamamlanınca iki takımda birer puana razı oldu
TEKKEKÖY 28.01.2019
Tekkeköy Belediyesi araç filosunu güçlendirdi
Tekkeköy Belediyesi beş yıl içerisinde araç filosuna kattığı iş makineleri ve hizmet araçları ile 62 mahallenin tüm ihtiyaçlarına anında cevap verebilecek konuma geldi.
TEKKEKÖY 27.01.2019
Tekkeköy'den Spora ve sporcuya destek
Tekkeköy Belediyesi spora ve sporcuya desteğini sürdürüyor. Sporun farklı alanlarında binin üzerinde lisanslı sporcunun bulunduğu Tekkeköy ilçesinde belediye gençlerin ve sporcuların her türlü ihtiyaçlarını gideriyor
TEKKEKÖY 25.01.2019
Tekkeköy'de spor tesisi sayısı dört kat arttı
Tekkeköy'de spor tesisi sayısı dört kat arttı
Tekkeköy Belediyesi spora ve sporcuya her alanda desteğini sürdürüyor.
TEKKEKÖY 24.01.2019
Tekkeköy'de yurt ve fakülte heyecanı
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan geçen Cumartesi günü Yaşar Doğu Kapalı Spor Salonunda düzenlenen aday tanıtım toplantısında Tekkeköy'e büyük bir müjde verdi. Samsun'a özellikle Tekkeköy'e öğrenci yurdu yapılacağı müjdesini veren Cumhurbaşkanının sözleri Tekkeköy'de büyük heyecan uyandırdı.
TEKKEKÖY 23.01.2019
Şampiyon Tekkeköy
Tekkeköy Ali Emine Kahvecioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Genç Erkekler Hentbol Samsun İl Şampiyonası'nda rakiplerini geride bırakarak şampiyon oldu
TEKKEKÖY 19.01.2019
AK Parti'nin Tekkeköy ilçe Başkan adayı belli oldu
Yerel seçimlere kısa bir süre kala partiler bir bir adaylarını açıklıyor. AK Parti'nin yerel seçimlerde ilçelerde aday olarak çıkaracakları isimler belli oldu.
TEKKEKÖY 18.01.2019
Tekkeköy Belediyesi sanayilere el attı
Tekkeköy Belediyesi, ilçesi sınırları içerisinde bulunan ve binlerce kişinin çalıştığı sanayi sitelerinde uzun ömürlü, kalıcı ve kapsamlı beton yol çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
TEKKEKÖY 15.01.2019
Togar: Tekkeköy kabuğunu kırdı
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Bölgenin en hızlı büyüyen ilçeleri arasında ilk sırayı alan Tekkeköy, artık kabuğunu kırmayı başardı' dedi
TEKKEKÖY 15.01.2019
Togar: 'Tekkeköy AK belediyecilik ile çağ atladı'
Togar: 'Tekkeköy AK belediyecilik ile çağ atladı'
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Tekkeköy'ün AK belediyecilik ile birlikte çağ atladığını söyledi.
TEKKEKÖY 14.01.2019
Yüz yıllık tarih bu müzede
Tekkeköy'ün yakın tarihinin içerisinde sergileneceği tarihi binaların restorasyonunun ardından ilçe halkından müze olacak eski yapılarda sergilenecek tarihi materyallerin toplanmasına başlanıldı.
TEKKEKÖY 13.01.2019
Sevinen taraf Tekkeköy
Tekkeköy Necati Akçağlılar Anadolu Lisesi, zorlu rakibi Bafra Özel Açı Okulları'nı 4-2'lik net skorla mağlup ederek adını final gurubuna yazdırma başarısı gösterdi
TEKKEKÖY 12.01.2019
Başkan Togar'dan karla mücadele
Başkan Togar'dan karla mücadele
Tekkeköy'de tipinin etkili olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Ekiplerimiz, tam kadro sahada' dedi
TEKKEKÖY 11.01.2019
3 puan Tekkeköy'ün
Tekkeköy Necati Akçağlılar Anadolu Lisesi karşı karşıya geldiği maçta Bafra Anadolu Lisesi'ni 5-2'lik skorla mağlup etti
TEKKEKÖY 11.01.2019
Tekkeköy'den gol yağmuru
Vezirköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi ile karşılaşan Tekkeköy Necati Akçağlılar Anadolu Lisesi rakibini 7-3'lük skorla mağlup etti
TEKKEKÖY 9.01.2019
Öğrencilere muhteşem fırsat
Tekkeköy İlçe Halk Kütüphanesi çalışmalarında sona gelindiğini belirten Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Bu kütüphane öğrenciler için muhteşem bir fırsat' dedi
TEKKEKÖY 9.01.2019
Tekkeköy İlçe Halk Kütüphanesinde sona gelindi
Tekkeköy Belediyesi Eğitim Kültür ve Sağlık Merkezinin birinci katında 450 metre karelik bir alanın belediye tarafından Kültür Bakanlığına tahsis edilmesi ve tadilatının tamamlanmasıyla İlçe Halk Kütüphanesi yenilenen yerinde hizmet vermeye hazırlanıyor.
TEKKEKÖY 8.01.2019
Tekkeköy'de '2023 Vizyon Çalıştayı'
Tekkeköy'de '2023 Vizyon Çalıştayı'
Tekkeköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde düzenlenen '2023 Vizyon Çalıştayı' gerçekleşti
TEKKEKÖY 8.01.2019
Samsun'a yeni hastane... Şantiyesi kuruldu
Samsun'un Tekkeköy ilçesinin bir asırlık özlemini, kanayan yarasını dindirecek olan Devlet Hastanesinin yapılacağı alanda somut adımlar atılmaya başlanarak şantiye kuruldu.
TEKKEKÖY 7.01.2019
Tekkeköy'de '2023 Vizyon Çalıştayı'
Tekkeköy'de '2023 Vizyon Çalıştayı'
Samsun Tekkeköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde düzenlenen '2023 Vizyon Çalıştayı' gerçekleşti.
TEKKEKÖY 7.01.2019
Tekkeköy Osmanlı hamamına kavuşuyor
Tekkeköy Belediyesi ilçenin birçok noktasında başladığı projelerini tek tek tamamlayarak hizmete açmaya devam ediyor. Bu kapsamda Osmanlı hamamının da açılışı yakında yapılacak.
TEKKEKÖY 6.01.2019
İstihdam Ofisi iş arayanlar ile işverenler arasında köprü oluyor
Tekkeköy Belediyesi tarafından oluşturulan İstihdam Ofisi işsizlik ile mücadele konusunda Tekkeköy Belediyesinin en önemli silahı olarak çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
TEKKEKÖY 4.01.2019
Tekkeköy'de 2019'un ilk meclis toplantısı
Tekkeköy'de 2019'un ilk meclis toplantısı
Tekkeköy Belediyesinde 2019 yılının ilk meclis toplantısı Belediye Başkanı Hasan Togar'ın başkanlığında yapıldı.
TEKKEKÖY 2.01.2019
Tekkeköy geleceğe hazır
Tekkeköy Belediyesi, 2019 yılında da adından söz ettirecek projelerle geleceğe hazır. Belediye Başkanı Hasan Togar, bu projelerden bazılarını açıkladı
TEKKEKÖY 2.01.2019
2019'da dev projeler hayat bulacak
Tekkeköy'de yeni projelerin yeni yılla birlikte art arda sıralanacağının müjdesini veren Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Önceki yıllarda olduğu gibi 2019 yılı ve sonrasındaki yıllarda da ilçemizde örnek projeler hayata geçirmeyi hedefliyoruz' dedi.
TEKKEKÖY 1.01.2019
Togar, 2019 hayalini açıkladı
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 2019 yılı içerisinde en büyük hayalinin ilçeye bir fakülte ve öğrenci yurdu kazandırmak olduğunu söyledi
TEKKEKÖY 1.01.2019
Yeni yıl yeni umutlar
Yeni yıl yeni umutlar
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Yeni yıla yeni umutlarla adım atıyoruz' dedi.
TEKKEKÖY 31.12.2018
Karakaya: 'Tekkeköy'de 50 yılda yapılanın 10 katını son 4,5 yılda yaptık'
Tekkeköy Belediyesi Başkan Yardımcısı Özkan Karakaya, Tekkeköy'ün 50 yıllık tarihinde yapılan alt yapı hizmetlerinin 10 katının son 4,5 yılda yapıldığını söyledi.
TEKKEKÖY 29.12.2018
Tekkeköy'ün tarihi kitaplaştırıldı
Tekkeköy Belediyesi Kültür Müdürü Şeref Aydın, tarihi M.Ö. 60 bin yıllarına dayanan Tekkeköy'ün akademik ve bilimsel karşılığı olan ilk kitabını çıkarttıklarını söyledi.
TEKKEKÖY 28.12.2018
2019 Tekkeköy'ün yılı olacak
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Hizmetlerle dolu bir yılı daha geride bırakarak, yeni yıla adından söz ettirecek projelerle merhaba demeye hazırlanıyoruz. 2019, Tekkeköy'ün yılı olacak' dedi
TEKKEKÖY 28.12.2018
Togar: '2019 Tekkeköy'ün yılı olacak'
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Hizmetlerle dolu bir yılı daha geride bırakarak, yeni yıla adından söz ettirecek projelerle merhaba demeye hazırlanıyoruz ' dedi.
TEKKEKÖY 27.12.2018
Hastaneden 'Yaşayarak Öğreniyorum Projesi'ne destek
Tekkeköy Belediyesi karla mücadele ekipleri ilçede kar yağışının etkili olmaya başladığı andan itibaren ulaşımda aksamaların yaşanmaması için aralıksız çalışıyor. 
TEKKEKÖY 26.12.2018
Fark yaratan belediyecilik
Fark yaratan belediyecilik
Tekkeköy Belediyesi, sosyal belediyecilikte fark yaratmaya devam ediyor
TEKKEKÖY 26.12.2018
Tekkeköy'de bir aile daha sıcak yuvaya kavuştu
Tekkeköy Belediyesi ilçe sınırları içerisinde yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşlarına farklı alanlarda kol kanat germeye, yardımcı olmaya devam ediyor. 
TEKKEKÖY 25.12.2018