TERME

HaberlerTERME HABERTERME HABER
Termeliler konsere hazırlanıyor
Samsun'da bulunan Terme Birlik ve Dayanışma Derneği üyeleri, Şef Vehbi Tezcan yönetiminde Türk Sanat Müziği konserine hazırlanıyor
TERME HABER 28.01.2019
AK Parti'nin Terme ilçe Başkan adayı belli oldu
Yerel seçimlere kısa bir süre kala partiler bir bir adaylarını açıklıyor. AK Parti'nin yerel seçimlerde ilçelerde aday olarak çıkaracakları isimler belli oldu.
TERME HABER 18.01.2019
Haber yazdı Başkan Kul el koydu
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Haber'in gündeme getirdiği Oğuzlu Mahallesi'ndeki elektrik sorununa el attı. Başkan Kul, 'Ekiplerimiz ve YEDAŞ ile beraber Oğuzlu Mahallesini ziyaret ettik. YEDAŞ sorunları düzeltti. Ahşap direk ve hatlar değişecek' dedi
TERME HABER 15.01.2019
Terme Belediyesi her yerde
Terme Belediyesi 'Belediye Her Yerde' sloganıyla ilçe genelinde dokunmadık yer bırakmıyor. Belediye ekipleri estetik dokunuşlarla ilçeye değer katmaya devam ediyor
TERME HABER 26.10.2018
Tarih yeniden canlanacak
Samsun Kültür Varlıklarını Koruma Kurulu'nun toplantısına katılan Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, 'Terme'de tarih yeniden canlanacak' dedi.
TERME HABER 28.09.2018
Kul'dan 'hayırlı olsun' ziyaretleri
Terme Belediye Başkanı Kul, ilçede göreve başlayan kamu görevlileri ve kurum müdürlerini ziyaret ederek, hayırlı olsun dileğinde bulundu.
TERME HABER 27.09.2018
Mega projede çalışmalar sürüyor
Terme ilçesinde istihdama ve şehrin nefes almasına büyük katkı sağlayacak olan Ek Sanayi Sitesi çalışmaları yoğun şekilde devam ediyor.
TERME HABER 21.09.2018
Turizm cenneti Terme
Turizm cenneti Terme
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, 'Terme turizm noktasında Türkiye'nin önemli kentlerinden biri' dedi.
TERME HABER 20.09.2018
Terme'ye modern aydınlatma
Şehrin görünümüne yeni bir model kazandırmayı hedeflediklerini ifade eden Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, 'Işıklandırma çalışmaları sürüyor. Terme'yi modern şehirlerdeki estetikle buluşturuyoruz' dedi
TERME HABER 14.09.2018
Sokak hayvanları unutulmadı
Terme Belediyesi; sokak hayvanlarının, kuşların gıda ve su ihtiyaçlarını karşılayabilmesi amacıyla park, bahçe ve caddelere suluk ve yemlik monte etti.
TERME HABER 13.09.2018
Boğaziçi'nde Terme konuşuldu
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Boğaziçi Üniversitesi tarafından hazırlanan Avrupa Siyaset Okulu projesinin 2018 yaz dönemi kapsamında belediyecilik ve siyasi deneyimlerini anlattı.
TERME HABER 6.09.2018
Gençler istedi, Kul gönderdi
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, sosyal medya hesabı üzerinden kendisine ulaşan ve mahallerine bank isteyen gençlerin hem istediğini yerine getirdi hem de gençleri makamına davet etti.
TERME HABER 28.08.2018
Terme tarihiyle buluşacak
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, tarihi Pazar Cami'nin ramazan ayına hazır olacağını belirterek, 'Pazar Cami, tüm güzellikleriyle birlikte bölgeye ve insanımıza hizmet vermeye devam edecek. Terme tarihi ile buluşacak' dedi
TERME HABER 9.08.2018
Terme tarihiyle buluşacak
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, ilçenin beklediği tarihi Pazar Cami'nin Ramazan ayına hazır olacağını belirterek, 'Pazar Cami, tüm güzellikleriyle birlikte bölgeye ve insanımıza hizmet vermeye devam edecek. Terme tarihi ile buluşacak' dedi.
TERME HABER 8.08.2018
Terme'de muhteşem sünnet şöleni
Terme Belediyesi tarafından 2.'si düzenlenen toplu sünnet şöleninde 55 çocuk, eğlence dolu etkinliklerle unutulmaz bir sünnet hatırası yaşadı. Başkan Kul, 'Evlatlarımızı sağlık ve güven içinde hep beraber büyüteceğiz. Beraber onları daha güzel yarınlara hazırlayacağız' dedi.
TERME HABER 4.08.2018
Terme'de sünnet şöleni
Terme Belediyesi, 3 Ağustos Cuma günü gerçekleşecek şölen için gün sayıyor. 3 Ağustos 2018 tarihinde yapılacak 2. Sünnet Şöleni için 1-25 Temmuz tarihleri arasında başvuruları tamamlanan 55 çocuk sünnet ettirildi.
TERME HABER 2.08.2018
Hacı adayları uğurlandı
Hacı adayları uğurlandı
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, hac vazifesini yerine getirecek olan hacı adaylarının duasına katıldı.
TERME HABER 20.07.2018
Terme'nin araç filosu güçleniyor
Terme Belediyesi, araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor. Türkiye Belediyeler Birliği tarafından Terme Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'ne hibe edilen yol süpürme aracı hizmete girdi.
TERME HABER 10.07.2018
 Romanlar, Terme'nin rengi
Romanlar, Terme'nin rengi
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, 'Roman vatandaşlarımız Terme'nin rengi ve dokusudur' dedi.
TERME HABER 5.07.2018
 Hedef; marka şehir olmak
Hedef; marka şehir olmak
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, 'İlçemizin, 2023 yılı hedefi 'Marka şehir' olmak' dedi.
TERME HABER 4.07.2018
Terme denizle buluşuyor
Terme Belediyesi tarafından Çangallar Mahallesi'nde başlatılan sathi kaplama yol çalışmalarının devam ettiğini kaydeden Belediye Başkanı Şenol Kul, 'Halkımızı denizle buluşturacağız dedi.
TERME HABER 30.06.2018
 Milli irade kazandı
Milli irade kazandı
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, '24 Haziran seçimlerinin galibi demokrasidir, milli iradedir ve milletimizdir' dedi.
TERME HABER 29.06.2018
Terme'de su maratonu düzenlenecek
Terme Belediyesi ve İstanbul Yıldızlar Spor Kulübü organizasyonuyla Terme'de Uluslararası Terme Açık Su Maratonu düzenlenecek
TERME HABER 28.06.2018
Araç filosu güçlendi
Araç filosu güçlendi
Terme Belediyesi, altyapı yatırımlarında kullanılmak üzere kombi tipi sathi kaplama aracı aldı
TERME HABER 23.06.2018
Terme'de 60 yıllık gelenek
Terme İlçesi'nde 60 yıllık bir gelenek olan 'Arife Bayramı' renkli görüntülere sahne oldu. Gökçeağaç Mahallesi'nde toplanan vatandaşlar birbirlerinin bayramını kutlayıp, dua etti
TERME HABER 15.06.2018
Unutulmayacak ramazan
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, 'Ramazan ayını, hazırladığımız programlarla şenlendirdik, halkımıza unutamayacakları bir ramazan ayı yaşattık' dedi
TERME HABER 12.06.2018
Efendi değil hizmetkarız
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, 'Bizler millete efendi olmak için değil hizmetkar olmak için buradayız. Belediyeler olarak Terme'de ilklere imza atıyoruz' dedi.
TERME HABER 9.06.2018
Samsun'da şehide vefa
Samsun'da şehide vefa
Termeli şehit Piyade Onbaşı Sedat Mekan'ın ismi doğum yeri olan Samsun'un Terme İlçesi'nde bir sokağa verildi
TERME HABER 8.06.2018
Terme'ye kuş gözlem evi
Samsun'un Terme İlçesi sınırları içerisindeki Gölyazı-Akgöl kenarına Terme Belediyesi tarafından kuş gözlem evi yapılması için çalışmalara başlandı
TERME HABER 6.06.2018
Termelilerin tek adresi
Geçtiğimiz yıl Terme'de oluşturulan Ramazan Sokağı, bu yıl da Ramazan'ın güzelliklerini yaşamak isteyen Termelilerin tek adresi olacak.
TERME HABER 16.05.2018
Terme'nin gözbebeği olacak
Pazar Cami'nin restorasyon çalışmalarını inceleyen Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, 'Camimiz, tarihimize verdiğimiz değeri gösterecek şekilde restore edilerek, gözbebeğimiz olacak' dedi.
TERME HABER 10.05.2018
Başkan Kul'dan dünyaya mesaj
Brüksel'de düzenlenen Avrupa Birliği Bölgeler Komitesi toplantısına katılan Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, 'Tek bir dünyamız var. Daha çok hoşgörü içerisinde olmamız gerekiyor' dedi
TERME HABER 8.05.2018
Samsun'a yeni havuz
Samsun'da devam eden yarı olimpik yüzme havuzunun inşaatı yılsonunda tamamlanması planlanıyor. Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, 'İlçemizde yüzme sporunun gelişmesi adına bu spor tesisini çok önemsiyoruz. Şimdiden ilçemize hayırlı olsun' dedi.
TERME HABER 3.05.2018
 Kitap fuarı sona erdi
Kitap fuarı sona erdi
25 Nisan-1 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen 1. Terme Kitap Günleri sona erdi.
TERME HABER 3.05.2018
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul'a Brüksel daveti
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Türkiye Belediyeler Birliği tarafından Avrupa Birliği Bölgeler Komitesi'nin Brüksel'de düzenlenecek toplantısına davet edildi
TERME HABER 29.04.2018
Samsun'da romanlar Derneği'ne renkli açılış
Terme Romanları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, düzenlenen törenle açıldı. Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Roman vatandaşların yoğun isteği üzerine Roman havası oynadı.
TERME HABER 27.04.2018
Bilgiç: 'OMÜ artık kendini göstermeye başladı'
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, OMÜ'nün, 2017-2018 yılları içerisinde uluslararası değerlendirmeyle dünyada ilk binde yer alıp, 2017'de eğitim ihracatında Orta Doğu Teknik Üniversitenin ardından Türkiye ikinci olarak artık kendini göstermeye başladığını söyledi.
TERME HABER 22.04.2018
Bakan Demircan'a hizmetleri anlattı
Ankara'ya giden Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan ve Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı ile görüşerek, ilçeye yapılacak olan hizmetleri anlattı.
TERME HABER 20.04.2018
Gelecek için adım atılmalı
Belediye Başkanı Şenol Kul, kentin turizm potansiyelinin yüksek olduğunu ve şehrin tanıtımı noktasında herkesin el birliğiyle Terme'nin geleceği için adım atması gerektiğini söyledi
TERME HABER 14.04.2018
Terme MYO lise son öğrencilerine yerinde tanıtıldı
Ondokuz Mayıs Üniversitesi(OMÜ) Terme Meslek Yüksekokulunun (MYO), Milli Eğitim İlçe Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlediği program çerçevesinde, ilçede bulunan 13 liseye yönelik tanıtım faaliyetleri başladı.
TERME HABER 11.04.2018
Terme, eğitimde çağ atladı
Samsun'un Terme İlçesi'nde son 4 yılda hayırseverler ve belediyenin destekleriyle 11 yeni okul hizmete girerken, tekli eğitime geçen ilk ve tek ilçe oldu.
TERME HABER 11.04.2018
Dev maç dev statta
Çarşambaspor ile Termespor arasında oynanacak play-out müsabakası 15 Nisan pazar günü 33 bin 919 kişilik Samsun 19 Mayıs Stadyumu'nda oynanacak. Zorlu maç öncesi başkanlar birbirine başarı diledi.
TERME HABER 10.04.2018
Terme STK'lar ile daha güçlü
Kentte faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları ve meslek odalarını ziyaret eden Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, 'Terme, STK'larla birlikte güçlü, İlçemizi inşallah birlikte daha iyi yarınlara taşıyacağız' dedi
TERME HABER 5.04.2018
Terme kesintisiz enerjiye kavuşuyor
Terme'ye TEİAŞ tarafından yapılan 20 milyon liralık dev yatırımla trafo merkezi inşa ediliyor. Belediye Başkanı Şenol Kul, 'İlçenin önemli sorunları her geçen gün yapılan yeni bir yatırımla çözüme kavuşturuluyor' dedi.
TERME HABER 4.04.2018
Öğrencilere Termessos antik kentinde izcilik eğitimi
Muratpaşa Belediyesi'nin Zeytinköy, Ermenek ve Memurevleri mahallerinde bulunan eğitim ve bilgi merkezlerinin öğrencileri hafta sonu Termessos Antik Kenti'nde izcilik eğitimi aldı.
TERME HABER 2.04.2018
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul: 'Ortak gayemiz Terme'
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul: 'Ortak gayemiz Terme'
İYİ Parti İlçe Başkanı Oğuz Pamuk'u ziyaret eden Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, 'Ortak gayemiz Terme' dedi
TERME HABER 30.03.2018
18 Mart ruhu Terme'de
18 Mart ruhu Terme'de
Terme Belediyesi tarafından düzenlenen muhteşem lirik dans gösterisi ile 18 Mart anması yapıldı.
TERME HABER 20.03.2018
Termespor'a dev proje
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Terme halkı ve Termespor'un kullanabileceği projeleri hayata geçirmeye hazırlanıyor. Müjdeyi veren Termespor Başkanı Oğuzhan Duran, 'Başkanımız Şenol Kul tarafından kamulaştırılan arazilere yapılacak spor tesisi yatırımları ile daha güçlü bir Termespor ortaya çıkartacağız'dedi.
TERME HABER 15.03.2018
Baharın müjdecisi çiçekler yüzünü göstermeye başladı
Baharın müjdecisi çiçekler yüzünü göstermeye başladı
Üçüncü cemre bugün toprağa düşmeye başlarken, Bursa'da baharın müjdecisi çiçekler açtı.
TERME HABER 5.03.2018
Mazeret göstermeden meclise gelmediler
Antalya'nın Aksu İlçesi'nde bugün yapılan Mart ayı olağan meclisi 10 meclis üyesinin katılmaması nedeni ile yarına ertelendi. Meclis üyelerinin herhangi bir mazeret göstermeden meclise katılmaması salonda soğuk rüzgarlar estirdi.
TERME HABER 1.03.2018
Binlerce öğrenci caddede kitap okudu
Samsun Valisi Osman Kaymak'ın öncülüğünde başlatılan ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen 'Samsun İçin Okuma Vakti' projesi kapsamında Terme'de binlerce öğrenci Atatürk Caddesi'nde bir araya gelerek kitap okudu.
TERME HABER 26.02.2018
Görme engelli annenin tek hedefi diplomasını gururla göstermek
DÜZCE(İHA) – Düzce'de 2 çocuk annesi yüzde 90 görme engelli kadın okuyabilmek ve yazabilmek için evinde eğitim alıyor. Tek amacının okur – yazar belgesini ve diplomasını gururla göstermek olduğunu belirten 36 yaşındaki Birsen Uludağ, hem ev işlerini yapıp hem çocuklarıyla ilgileniyor hem de okuma yazma öğrenmeye çalışıyor.
TERME HABER 24.02.2018
Polisten kaçan alkollü sürücü yakalanınca avukat kimliği göstermek istedi
Konya'da polisin dur ihtarına uymayarak kaçan şüpheli, kovalamaca sırasında aracını bırakıp yaya olarak kaçmaya çalıştığı sırada yakalandı. Alkollü sürücünün, 'Ben avukatım, kimliğimi göstereyim' diyerek kendini savunması dikkat çekti.
TERME HABER 21.02.2018
Terme Belediyesi kent mobilyası üretiyor
Terme Belediyesi kent mobilyası üretiyor
Terme Belediyesi, bünyesinde oluşturduğu ahşap işleme atölyesi ile ihtiyacı olan kent mobilyalarını üretmeye başladı.
TERME HABER 20.02.2018
Terme Türkiye'ye örnek oldu
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, kömürlü termik santrale karşı ilçede verilen mücadelenin üniversitelerde ders konusu olduğunu ifade ederek, 'Haklı mücadelemiz Türkiye'ye örnek oldu' dedi.
TERME HABER 16.02.2018
Başkan Yılmaz: 'Elimizden gelen ne varsa yapmaya hazırız'
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Terme ilçesinde çıkan yangında anne ve iki kardeşin hayatını kaybettiği Semiz ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
TERME HABER 13.02.2018
Terme MMO'ya emanet
Makina Mühendisleri Odası (MMO) Samsun Şubesi Terme Belediyesi ile 'insan ve yük asansörlerinin yıllık periyodik kontrolleri' hakkında protokol imzaladı.
TERME HABER 13.02.2018
Terme'de asansörler MMO'ya emanet
Makina Mühendisleri Odası (MMO) Samsun Şubesi Terme Belediyesi ile 'insan ve yük asansörlerinin yıllık periyodik kontrolleri' hakkında protokol imzaladı.
TERME HABER 13.02.2018
Samsun'da metruk binalar yıkılıyor
Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen ortak çalışmalarla metruk binalar yıkılıyor.
TERME HABER 6.02.2018
Samsun'da geçen yıl bin sokak hayvanının bakımı yapıldı
Terme Belediyesi tarafından sokak hayvanları için oluşturulan geçici hayvan barınağında geçen yıl yaklaşık bin sokak hayvanının bakımının yapıldığı bildirildi.
TERME HABER 1.02.2018
Kaynaşmayı artırıyor
Ufka Yolculuk Samsun Bilgi Yarışması'nın tertip komitesi üyelerini ağırlayan Terme Belediye Başkanı Şenol Kul'u, 'Bu tür organizasyonlar hem dinimizi öğretiyor hem de kaynaşmayı sağlıyor' dedi
TERME HABER 25.01.2018
Restorasyon tamamlandı
Terme Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı'ndaki restorasyon çalışmaları tamamlandı. Belediye Başkanı Şenol Kul, 'Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk adını tarihe yazdıran büyük bir lider. Anıtımız O'na yakışır bir hale geldi' dedi
TERME HABER 15.01.2018
Pet şişeler 'mamamatiğe'
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Cumhuriyet Meydanı'na yerleştirilen mamamatik ile öğrencilere çevre bilinci ve hayvan sevgisinin birlikte kazandırıldığını söyledi.
TERME HABER 3.01.2018
Terme'den İdlib'e 5 TIR yardım
Türk Kızılayı Terme Şubesi ve Terme Tellioğlu Metal Sanayi öncülüğünde, Termeli işadamları ve hayırsever vatandaşların katkılarıyla toplanan 5 TIR yardım malzemesi, dualar eşliğinde İdlib´e doğru yola çıktı.
TERME HABER 29.12.2017
Terme araç filosunu güçlendiriyor
Terme Belediyesi, vatandaşlara daha kaliteli bir hizmet sağlamak amacıyla araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor. Başkan Şenol Kul, 'Hizmette yürüyen değil, koşan bir belediye olmaya devam ediyoruz' dedi.
TERME HABER 26.12.2017
Terme Belediye Başkanı Kul: 'Gençlere destek sorumluluğumuz'
Samsun Öğrenci Meclisi'ni ağırlayan Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, 'Gençlerimize destek olmak bizlerin en büyük sorumluluğu' dedi
TERME HABER 25.12.2017
Atatürk Anıtı'na bakım
Terme Belediyesi tarafından başlatılan Cumhuriyet Meydanı'ndaki restorasyon çalışmaları kapsamında Atatürk Anıtı da bakıma alındı.
TERME HABER 21.12.2017
Terme'ye 33 yeni park
Terme Belediye başkanı Şenol Kul, ilçede son 3,5 yıl içerisinde 33 yeni park yapıldığını belirterek, 'Mutlu çocukların yaşadığı geleceğe dönük bir Terme için uğraş veriyoruz' dedi.
TERME HABER 28.11.2017
Terme'nin yeni imar planı askıda
Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan 1/5000 ölçekli imar planına uygun olarak Terme Belediyesi'nce yaptırılan yeni 1/1000 ölçekli Terme Şehir içi revizyon ve yeni imar alanları planı askıya çıkarıldı.
TERME HABER 17.11.2017
Terme OMÜ Senatosuna ev sahipliği yaptı
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Senato Toplantısı, Terme Meslek Yüksekokulunda (MYO) Rektör Prof. Dr. Sait Bilgiç başkanlığında gerçekleştirildi.
TERME HABER 19.10.2017
Kestiği ağacın altında kalan vatandaş hayatını kaybetti
Kestiği ağacın altında kalan vatandaş hayatını kaybetti
Samsun'da kestiği ağaç üzerine devrilen vatandaş kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
TERME HABER 29.08.2017
Terme Belediye Başkanı Kul: 'Desteğimiz sürecek'
Ekolojik Yaşam ve Bisiklet Derneği yöneticilerini ağırlayan Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, sağlıklı yaşam ve spor için verdikleri desteğin aralıksız süreceğini ifade etti.
TERME HABER 24.08.2017
Terme'de 639 binaya ruhsat
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, ilçede göreve geldikleri günden bugüne 639 inşaat ruhsat izni verdiklerini belirterek, 'İlçemiz istihdamına katkı için inşaat ruhsatları en hızlı davrandığımız konulardan birisi' dedi
TERME HABER 18.08.2017
Termeli hayvanseverler duyarlı
Termeli hayvanseverler duyarlı
Terme İlçesi'ni ziyaret eden HayKonFed yöneticileri, Terme'nin hayvanlar konusunda duyarlı olduğunu söyledi.
TERME HABER 16.08.2017
Terme, Akdeniz'e meydan okuyor
Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Terme'ye kazandırılan Miliç Plajı, sıcak yaz günlerinde vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görüyor
TERME HABER 8.08.2017
Su sorunu tarihe gömülecek
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, ilçede yaşanan su sıkıntısı sorununun giderilmesi için SASKİ tarafından yoğun çalışmaların yapıldığını belirterek 'Allah'ın izniyle ilçede su problemini tarihe gömeceğiz' dedi.
TERME HABER 6.08.2017
Başkan Kul'dan davet var
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, yaz etkinlikleri kapsamında 09 Ağustos 2017 Çarşamba günü yapılacak Murat İnce konserine tüm vatandaşları davet etti
TERME HABER 6.08.2017
Yıllar sonra Termeliler buluştu
2000-2005 yılları arasında Terme Kaymakamı olarak görev yapan Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok, cenaze töreni için geldiği ilçede Belediye Başkanı Şenol Kul ve vatandaşlarla hasret giderdi.
TERME HABER 2.08.2017
Başkan Kul'dan yerinde tespit
Katılımcı belediyecilik anlayışıyla ilçenin ortak akılla yönetimine önem verdiklerini belirten Belediye Başkanı Şenol Kul, Termelileri mahallelerinde ziyaret ederek talep, görüş ve önerilerini dinliyor.
TERME HABER 1.08.2017
Başkan Kul'dan MOBESE müjdesi
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, vatandaşların can ve mal güvenliği açısından ilçeye MOBESE kamera kurulması için gerçekleştirilen çalışmaların sonuç verdiğini belirtti.
TERME HABER 27.07.2017
Samsun görüntü kirliliğine savaş açtı!
Terme'de tehlike arz eden, görüntü kirliliği oluşturan ve yasa dışı yollarda kullanıldığı tespit edilen metruk yerlerin yıkımına devam ediliyor.
TERME HABER 25.07.2017
Terme Belediye Başkanı Kul: 'Gurur verici'
AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan'ın Sağlık Bakanlığı binasındaki devir teslim törenine katılan Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Samsunluların bu başarıyla onurlandıklarını dile getirdi.
TERME HABER 21.07.2017
Halil şimdi daha mutlu
Terme Belediyesi, Sakarlı Mahallesi'nde 15 yıldır tekerlekli sandalyeye bağlı olarak yaşayan engelli Halil Elik'in evinin kapısının önüne kadar parke taş döşedi
TERME HABER 20.07.2017
Mahsur kalan kedi için seferber oldular
Samsun'un Terme İlçesi'nde 6 katlı binanın çatısından havalandırma boşluğuna düşerek mahsur kalan kedi, belediyesi ekiplerinin zorlu mücadelesi ile kurtarıldı
TERME HABER 19.07.2017
Terme, Türkiye'ye örnek oluyor
Terme Belediyesi, ülke genelinde örnek gösterilen proje kapsamında Kozluk Mahallesi'nde 15 bin metrekare alan üzerinde hobi bahçesi kuruyor. Belediye Başkanı Şenol Kul, projelerde insan unsurunu ön planda tutuklarını belirterek, 'Bu projeleri Türkiye örnek alıyor' dedi.
TERME HABER 13.07.2017
Samsun Haber: Şehidin ismi yaşatılacak
Samsun Haber: Şehidin ismi yaşatılacak
Samsun Haber: Şehit Jandarma Komando Çavuş Sinan Hamza'nın ismi, doğum yeri olan Terme'de bir sokağa verildi
TERME HABER 7.07.2017
Terme Belediye Başkanı Kul'un ablası son yolculuğuna uğurlandı
Samsun'un Terme Belediye Başkanı Şenol Kul'un dün sabah saatlerinde vefat eden ablası Rabia Özcan (64), öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazından sonra dualar eşliğinde toprağa verildi.
TERME HABER 3.07.2017
Samsun Haber: Terme Belediye Başkanı Kul'un abla acısı
Samsun Haber: Terme Belediye Başkanı Şenol Kul'un ablası Rabia Özcan, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde vefat etti.
TERME HABER 2.07.2017
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul: 'Ortak paydamız Terme'
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, 'Bu şehir için el birliği ile ortak akılla bir araya gelirsek tüm sorunlarımızı çözeriz. Bizim ortak paydamız Terme'dir' dedi
TERME HABER 26.06.2017
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul: 'Dayanışma doruğa çıkıyor'
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, 'Ramazan sevginin, paylaşmanın, hoşgörünün, dayanışmanın doruğa çıktığı bir aydır' dedi
TERME HABER 21.06.2017
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul: 'Emin adımlarla hedefe'
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, 'Halkımızla kurduğumuz gönül köprüsü sayesinde ilçemizi emin adımlarla hedefe taşıyoruz' dedi
TERME HABER 14.06.2017
Terme Belediyesi'nden büyük vefa
Ağrı'nın Tendürek Dağı bölgesinde şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Mustafa Özdemir'in adı Terme'de çocukluğunun geçtiği sokağa verildi
TERME HABER 12.06.2017
Samsun Haber: Samsun'a değer katacak
Samsun Haber: Samsun Valisi İbrahim Şahin, Terme Belediye Başkanı Şenol Kul ile birlikte Kozluk Kent Ormanı'nda incelemelerde bulundu. Başkan Kul, 'Hedefimiz vatandaşlarımızı, doğa ile buluşturmak ve onları günlük hayatın streslerinden uzaklaştırmak' dedi
TERME HABER 11.06.2017
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul: 'Bitsin bu zulüm'
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, 'Bu mübarek günler vesilesi ile tüm İslam coğrafyasının huzura, barışa, kardeşliğe kavuşmasını, emperyalistlerin, sömürgecilerin zulmünden kurtulmasını diliyorum' dedi
TERME HABER 11.06.2017
Terme hedefe yaklaşıyor
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, 'Hedefimiz, bu kenti bir turizm merkezi yapmak. Elimizdeki imkanları en iyi şekilde kullanarak vatandaşlarımıza hizmet veriyoruz ve hedefimize de adım adım yaklaşıyoruz' dedi
TERME HABER 6.06.2017
Başkan Kul, esnaf sofrasında
Başkan Kul, esnaf sofrasında
Belediye Başkanı Şenol Kul, Terme Sanayi Sitesi esnafının düzenlediği iftar programına katıldı
TERME HABER 4.06.2017
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul: 'Yatırımlar değer katacak'
Terme'nin Çangallar ve Sivaslılar mahallerinde taşkınların önlenmesi için DSİ tarafından başlatılan ıslah çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Şenol Kul, 'Bu yatırımlar ilçemize her anlamda ciddi katma değer sunacak' dedi
TERME HABER 31.05.2017
Samsun Haber: Termeli Hakim Ergen HSK Üyesi
Samsun Haber: Hakimler ve Savcılar Kurulu üyeliğine seçilen Termeli Danıştay 6. Daire Üyesi Cafer Ergen'e ilk kutlama Belediye Başkanı Şenol Kul'dan geldi
TERME HABER 17.05.2017
Samsun Haber: Terme'ye otomatik gözlem istasyonu
Samsun Haber: Terme'ye otomatik gözlem istasyonu
Samsun Haber: Meteoroloji 10. Bölge Müdürlüğü Samsun Terme'de Otomatik Meteoroloji Gözlem İstasyonu (OMGİ) kuracak
TERME HABER 16.05.2017
Başkan Kul'dan şenliğe davet
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, 13-14 Mayıs tarihlerinde yapılacak Terme-Sakarlı Hıdrellez Şenlikleri'ne tüm hemşehrilerini davet etti
TERME HABER 12.05.2017
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul: 'En büyük yatırım eğitim'
Terme Fatih İlkokulu öğrencilerini makamında ağırlayan Belediye Başkanı Şenol Kul, 'En önemli vizyonlarımızdan birisi eğitim. Biliyoruz ki geleceğimize yaptığımız en büyük yatırım her daim eğitim olmuştur' dedi
TERME HABER 11.05.2017
Terme'de camiler onarılıyor
Terme'de camiler onarılıyor
Terme Belediyesi, ilçedeki camilerin bakım ve onarımlarına destek veriyor
TERME HABER 10.05.2017
Terme'nin çehresi değişiyor
Terme'nin çehresi değişiyor
Terme Belediyesi'nin, cadde, sokak ve parklarda başlattığı temizlik seferberliği hızlanarak devam ediyor
TERME HABER 9.05.2017