TOBB Y HABERLERİ

HaberlerTOBB YTOBB Y
Celkanlı'dan TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu ziyaret
Kilis Ticaret ve Sanayi Odası (KİTSO) Başkanı Hacı Mustafa Celkanlı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu ile Kilis'in sorunlarını görüştü.
TOBB Y 7.08.2019
Bursa GGK Başkanı Özmen'e TOBB'da yeni görev
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genç Girişimciler Kurulu Bölge Başkanlığı seçimleri tamamlandı. Bursa Ticaret Borsası koordinatörlüğünde faaliyetlerini sürdüren TOBB Bursa Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı İbrahim Özmen, TOBB Doğu Marmara Bölge Başkanlığı'na seçildi.
TOBB Y 31.07.2019
Bursa GGK Başkanı Özmen'e TOBB'da yeni görev
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genç Girişimciler Kurulu Bölge Başkanlığı seçimleri tamamlandı. Bursa Ticaret Borsası koordinatörlüğünde faaliyetlerini sürdüren TOBB Bursa Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı İbrahim Özmen, TOBB Doğu Marmara Bölge Başkanlığı'na seçildi.
TOBB Y 30.07.2019
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: 'Kocaeli, aynı Rotterdam gibi olabilir'
Kocaeli Deniz Ticaret Odası'nın açılışında konuşan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, 'Kocaeli, aynı Rotterdam gibi olabilir. Bunun için devletimizden, limanların demir yolu bağlantılarını tamamlamasını istiyoruz' dedi.
TOBB Y 27.07.2019
TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Ülken'den ETSO'ya ziyaret
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Aydın Ticaret Odası (AYTO) Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Ülken, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası'nı (ETSO) ziyaret etti.
TOBB Y 19.07.2019
TOBB'dan GSO'ya plaket
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından, Dünya Odalar Yarışması'nda, Mesleki Eğitim Merkezi Projesiyle 'En İyi Eğitim Projesi' kategorisinde finale kalma başarısı gösteren Gaziantep Sanayi Odası'na (GSO) plaket verildi.
TOBB Y 2.07.2019
TOBB'dan meclis üyelerine bilgilendirme semineri
Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis üyeleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından 21-23 Haziran 2019 tarihlerinde 'Meclis Üyeleri Bilgilendirme Semineri'ne katıldı.
TOBB Y 25.06.2019
TOBB'da 'AB Coğrafi İşaret' toplantısı yapıldı
TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve AYTO Başkanı Hakan Ülken, Avrupa Birliği Komisyonuna coğrafi işaretli ürün tescil başvurusunda bulunan oda ve borsaların temsilcileri ile Ankara'da bir araya geldi.
TOBB Y 20.06.2019
Türkiye'nin en hızlı büyüyen şirketleri Samsun'da açıklandı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) iş birliğiyle belirlenen Türkiye'nin en hızlı büyüyen 100 şirketine ödülleri Samsun'da düzenlenen törenle verildi. Törene, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank katıldı.
TOBB Y 19.05.2019
Bakanlar Samsun'a geliyor
19 Mayıs Pazar günü Samsun'da düzenlenecek Türkiye'nin en hızlı büyüyen şirketleri, törenine Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu katılacak.
TOBB Y 17.05.2019
TOBB'dan TSO'ya proje ödülü
TOBB'dan TSO'ya proje ödülü
Bolu Ticaret Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenen oda-borsa proje yarışmasında ödül aldı.
TOBB Y 5.05.2019
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'na Aydın inciri
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) 75'inci Mali Genel Kurulu 01-02 Mayıs 2019 tarihlerinde TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi'nde gerçekleştirildi.
TOBB Y 3.05.2019
TOBB Genel Kurulu'nda Samsun standına büyük ilgi
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) 75. Genel Kurulu'nda Samsun il ve ilçelerinde faaliyet gösteren oda ve borsalarının ortak açtığı stant büyük ilgi gördü. TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu da Samsun standında tattığı ürünlere övgü yağdırdı.
TOBB Y 3.05.2019
TOBB kurulu öncesi kayısıya yoğun ilgi
TOBB kurulu öncesi kayısıya yoğun ilgi
Malatya Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 75. Genel Kurulu öncesi Malatya Kayısısını tanıttı.
TOBB Y 2.05.2019
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: 'Sıkıntıların başında finansmana erişim ve yüksek f
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, 'Firmalarımızın yaşadığı sıkıntıların başında finansmana erişim ve yüksek faizler geliyor' dedi.
TOBB Y 2.05.2019
TOBB Gaziantep KGK meclis toplantısı yapıldı
Gaziantep Sanayi Odası (GSO) koordinatörlüğünde faaliyetlerini yürüten Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Gaziantep Kadın Girişimciler Kurulunun (KGK) Meclis Toplantısı, GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi'nin katılımıyla yapıldı.
TOBB Y 27.04.2019
TOBB Bilecik İl Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Onur, bayanları unutmadı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOOB) Bilecik İl Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Ertan Onur, oda personeli bayan çalışanlara çiçek verdi.
TOBB Y 9.03.2019
Bursa Ticaret Borsası Başkanı Matlı: 'TOBB aracılığıyla sunduğumuz talepler haya
Bursa Ticaret Borsası (BTB) Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Özer Matlı, Balıkesir'de düzenlenen ve Ticaret Bakanı Ruhsar PEKCAN'ın da katıldığı 'Bölge İstişare Toplantısı'nı değerlendirdi.
TOBB Y 3.03.2019
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: 'Çelik ithalatına getirilen vergiyi hakkaniyetli bu
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, ABD'nin Türkiye'den çelik ithalatına getirdiği verginin iki ülke arasındaki ittifak ruhuna uygun olmadığını ve demir çelik ihracatını olumsuz etkilediğini vurguladı.
TOBB Y 7.02.2019
Yabancı ortaklı şirket sayısı arttı
Türkiye'de geçen yıl kurulan yabancı ortak sermayeli şirket sayısı, bir önceki yıla göre ikiye katlanarak 6 bin 731'den 13 bin 405'e yükseldi
TOBB Y 21.01.2019
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: 'Tarımsal milli gelirde Avrupa'da birinciyiz, Dünya
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, 'Kelkit Havzası'nda Küçükbaş Hayvancılığı ve Kooperatifçiliği Geliştirme Çalıştayı'na katılmak üzere Gümüşhane'nin Kelkit ilçesine geldi.
TOBB Y 17.01.2019
TOBB Mühendislik Laboratuvarı faaliyete geçti
TOBB Mühendislik Laboratuvarı faaliyete geçti
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Mühendislik Laboratuvarı faaliyete geçti.
TOBB Y 16.01.2019
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu YTSO'yu ziyaret etti
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO)'nı ziyaret etti.
TOBB Y 15.01.2019
TOBB Başkanı, GSO Mesleki Eğitim Merkezini Ziyaret
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. RifatHisarcıklıoğlu, Gaziantep Sanayi Odası Mesleki Eğitim Merkezi'ni (GSO-MEM)
TOBB Y 29.12.2018
TOBB AB Uyum Komisyonu Başkanı Göksel Başar'dan yeni yıl mesajı
TOBB AB Uyum Komisyonu Başkanı Göksel Başar yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize mutluluk getirmesi temennisinde bulundu.
TOBB Y 29.12.2018