TUFAN AKCAG HABERLERİ

HaberlerTUFAN AKCAGTUFAN AKCAG
CHP'de neler oluyor? Akcagöz'e şok
Eski CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, kurultay çağrısı yaptığı için kesin ihraç istemiyle hakkında disiplin işlemi başlatıldığını açıkladı.
TUFAN AKCAG 16.08.2018
Akcagöz: 'Kurultay kaçınılmaz'
CHP'de kurultay tartışmaları sürerken, eski Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 'Bu saatten sonra kurultay kaçınılmazdır. Değişim talebi görmezden gelinemez' dedi
TUFAN AKCAG 4.08.2018
CHP'de imza 618'e ulaştı
Eski CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, partide olağanüstü genel kurul yapılması için başlatılan imza sürecinde noter onaylı imzaların 618'e ulaştığını belirterek, 'Değişim kaçınılmaz' dedi
TUFAN AKCAG 24.07.2018
Akcagöz: 'Çıkış yolu kurultay'
Eski CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, CHP'nin Samsun'da 30 bin oy kaybettiğini belirterek, 'Kaybettik ve kaybetmeye devam ediyoruz. Çıkış yolunu bulmak da kurultaydan geçer' dedi
TUFAN AKCAG 5.07.2018
CHP'de basın açıklaması belirsizliği
Kurultay süreci ile ilgili olarak, bugün il başkanlığında basın açıklaması yapacağını duyuran eski İl Başkanı Tufan Akcagöz'e il yönetimince izin verilmedi. Buna rağmen Akcagöz, açıklamayı aynı yerde yapacağını duyurdu.
TUFAN AKCAG 4.07.2018
Tufan Akcagöz: 'Kürsüyü boş bırakırsam namerdim'
CHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Tufan Akcagöz, 'Samsun için yapacak olduğum çok iş var ve Meclis kürsüsünü boş bırakırsam namerdim' dedi
TUFAN AKCAG 13.05.2018
CHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Tufan Akcagöz: 'İnce, can simidi oldu'
CHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Tufan Akcagöz, 'Muharrem İnce'nin, Cumhurbaşkanlığı adaylığı olumlu bir rüzgar estirdi. İnce'nin adaylığı tabir yerindeyse, can simidi oldu' dedi.
TUFAN AKCAG 12.05.2018
AKP'nin işi bitti
CHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Tufan Akcagöz, 'AKP'nin Samsun'da işi bitti. Samsun halkı, gereğini yapacak. İttifak da gerçekleşti, hayırlı uğurlu olsun' dedi
TUFAN AKCAG 4.05.2018
Tufan Akcagöz, hizmet için yemin etti
CHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Tufan Akcagöz, 'Samsun milletvekili olduğumda, fındık üreticilerinin alın terini koruyacağıma yemin ediyorum. Samsun'un hakkını hukukunu sonuna kadar savunacağıma ant içiyorum' dedi.
TUFAN AKCAG 2.05.2018
CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz istifasını açıkladı
CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz istifasını açıkladı
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz milletvekili aday adaylığı için istifasını açıkladı
TUFAN AKCAG 26.04.2018
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Oyunları bozuldu'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, MHP İl Başkanı Taner Tekin'in 'Milletin iradesi pazarlık malzemesi yapıldı' ifadelerine cevap verdi. Akcagöz, 'CHP'den İYİ Parti milletvekillerinin gitmesi oyunun bozulması anlamına geliyor. Bunu zaten gerginliklerinden anlıyoruz' dedi
TUFAN AKCAG 26.04.2018
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, milletvekili aday adayı
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, yarın il binasında gerçekleştireceği toplantıyla 24 Haziran seçimlerinde milletvekili aday adaylığını açıklayacak.
TUFAN AKCAG 25.04.2018
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Korku tünelinden geçiyoruz'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 'Adeta korku tünelinden geçiyoruz ama bu korku süreci de 24 Haziran'da sona erecek' dedi.
TUFAN AKCAG 24.04.2018
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Coşkunun önüne geçemiyorlar'
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlenen törende konuşan CHP İl Başkanı Tufan Akcagöz, 'Resmi törenleri etkisizleştirmek için çaba gösteriyorlar. Ama bu coşkunun önüne geçemiyorlar' dedi.
TUFAN AKCAG 23.04.2018
Akçagöz maça davet etti
Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, tüm Samsunluları saat 13.00'da oynanacak Denizlispor maçına davet etti. Akçagöz, 'Samsunspor bu maçı alır ve inanıyorumki alacaktır. Denizlispor galibiyeti, 3 değil, 9 puanlık bir galibiyet olacak. Ailecek dua ediyoruz'dedi.
TUFAN AKCAG 22.04.2018
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: AKP'nin son 64 günü
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, hükümetin çaresizlik içinde olduğunu savunarak, 'Demokrasi için, hukuk için, özgür bir Türkiye için, refah için, mutlu yarınlar için AKP'nin son 64 günü' dedi
TUFAN AKCAG 21.04.2018
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Bu korkunun belirtisidir'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, erken seçim kararının adından, ''İlk olarak 26 Ağustos denmişti, akabinde 24 Haziran tarihi ortaya çıktı. Bu korkunun belirtisidir'' dedi.
TUFAN AKCAG 18.04.2018
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Bu kavganın sorumlusu kim?'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 'Toplum, ikiye bölünmüş durumda. Psikolojik olarak, ruhen sürekli kavga eder haldeyiz. Bunun sorumlusu kim? dedi.
TUFAN AKCAG 18.04.2018
CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem: 'Samsun merkez üssü'
CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem, 'Birilerinin bu ülkeye reva gördüğü karanlığı Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıkışının 100. yılı olan 2019'da bertaraf edeceğiz. Samsun merkez üssü ve Samsun'da efsane işler yapacağız' dedi.
TUFAN AKCAG 17.04.2018
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'OHAL bardağı çoktan taşırdı'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Türkiye'nin 21 aydır OHAL ile yönetildiğini belirterek, 'İlan ederken 'bir buçuk ay bile sürmeyecek, milleti etkilemeyecek' dedikleri OHAL bardağı çoktan taşırdı. Sabır testisi kırıldı' dedi.
TUFAN AKCAG 16.04.2018
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Canik'e altı ok yakışır'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 'Canik sancağının burçlarına Cumhuriyet Halk Partisi'nin altı oklu bayrağı yakışır' dedi.
TUFAN AKCAG 16.04.2018
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Millet Ayvacık'tan kaçıyor'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 'Ayvacık, 2007 yılında 25 bin nüfusa sahipken, 2017 verilerine göre bu sayı 19 binlere gerilemiş. Millet Ayvacık'tan kaçıyor' dedi.
TUFAN AKCAG 15.04.2018
İktidardan hesap sorun
Vezirköprü'de partisinin düzenlediği danışma kurulu toplantısına katılan CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, 'AK Parti'ye büyük oranda oy vermiş bir bölgedeyiz. Bunlara oy verenler, hesap sorma haklarını kullansınlar' dedi.
TUFAN AKCAG 15.04.2018
'Tekkeköy halkı, zehir soluyor'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 'Tekkeköy'deki en büyük sıkıntılardan biri çevre kirliliği. Tekkeköy halkı, zehir soluyor. Fabrikalardan çıkan dumanlar, zehir saçıyor' dedi.
TUFAN AKCAG 13.04.2018
'Samsun dert dolu bir kent'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, ''Samsun da dert dolu bir kent haline geldi. Samsun'da işsizlik haf safhada. Gençlerimizin iş taleplerini görmezden gelen, Samsun'a fabrika açmayan, istihdam alanı yaratmayan AKP'li idarecilere ne söylesek az kalır'' dedi.
TUFAN AKCAG 12.04.2018
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Emek ranta kurban ediliyor'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 'Fındık üreticisi çaresiz. Kaderine terk edilmiş durumda. Üreticinin emeği üzerinden rant elde edenler var' dedi.
TUFAN AKCAG 12.04.2018
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Büyükşehir'in borcu ortaya çıktı'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin borç batağında olduğunu defalarca gündeme getirdiklerini ve borcun nisan ayı meclis toplantısında bir kez daha ortaya çıktığını savundu.
TUFAN AKCAG 10.04.2018
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Savaşta bile yapılmaz'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Atakum Belediyesi'nde görev yapan CHP'li meclis üyesinin kızının intikam amacıyla görevinden uzaklaştırıldığını iddia ederek, 'Bu savaşta bile yapılmaz. Belediye Başkanı, kanunları uygulayacaksa, önce belediye kanununu uygulasın' dedi.
TUFAN AKCAG 8.04.2018
Bu alın teri mitingi
Samsun'dan da çok sayıda partilinin katıldığı şeker fabrikalarının özelleştirilmesine karşı düzenlenen Çorum mitinginde konuşan CHP Lideri Kılıçdaroğlu, 'Bu bir parti mitingi değil, alın teri mitingidir. Karadeniz fındığı nasıl stratejikse şeker de bu ülkenin stratejik ürünüdür' dedi.
TUFAN AKCAG 8.04.2018
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Atakum Belediyesi denetlenemiyor'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Atakum Belediye Meclisi Denetim Komisyonu'nda CHP'li meclis üyesinin şerh reddine suç duyurusunda bulunduklarını belirterek, 'Atakum Belediyesi denetlenemiyor. Meclis üyelerimiz engellendi. Hukuk hiçe sayıldı' dedi
TUFAN AKCAG 6.04.2018
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: Alacakları ihaleleri hak etsinler
Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı İlknur Çevik'in 'Afrin'e yönelik askeri operasyon sayesinde Türk müteahhitleri, bu pastadan büyük pay alacak' sözlerini eleştiren CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 'O halde AKP'li müteahhitleri de Afrin'e gönderelim, alacakları ihaleleri hak etsinler' dedi
TUFAN AKCAG 3.04.2018
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'AK Parti, sallanıyor'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 'Önümüzde zorlu bir süreç var ama üstesinden gelinemeyecek bir durum değil. AK Parti, aşağıdan yukarıdan sallanıyor' dedi.
TUFAN AKCAG 2.04.2018
'Samsun 1930'ların gerisinde'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 'Duyduk ki, İlkadım Kaymakamlığı 'Lüküs hayat' oyununu müstehcen bulmuş. 1930'lardan beri oynanan bir oyun bu. Görüyoruz ki Samsun 1930'ların gerisinde kalmış' dedi.
TUFAN AKCAG 26.03.2018
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Demokrasiden uzaklaşıyoruz'
CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Özgürlüklerin kısıtlandığı, herkesin ciddi anlamda baskı altında olduğu, demokrasiden uzaklaştığımız bir döneme girdik' dedi
TUFAN AKCAG 25.03.2018
CHP İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Samsun'a yabancılar'
AK Partili milletvekillerini eleştiren CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 'Samsun için bir tek saatlik mesaileri olmadan, torbadan çıkıp geldiler. O nedenle, Samsun'a yabancılar' dedi
TUFAN AKCAG 20.03.2018
Atatürk'süz Çanakkale destanı olmaz
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü töreninde konuşan CHP İl Başkanı Tufan Akcagöz, 'Farklı algı yaratmaya çalışılsa da Çanakkale'yi destan yapan, Anafartalar kahramanı Mustafa Kemal'dir' dedi.
TUFAN AKCAG 18.03.2018
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Milletin birliğine zarar'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, son günlerde yaşanan İstiklal Marşı bestesi tartışmalarına ilişkin, 'Bunu bugün ortaya atmak, tartıştırmak bu milletin birliğine zarar veriyor' dedi.
TUFAN AKCAG 17.03.2018
CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz: 'İttifak yasası dayatmanın sonucu'
CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz: 'İttifak yasası dayatmanın sonucu'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, seçim ittifak yasasının dayatma sonucu TBMM'den geçtiğini ifade etti.
TUFAN AKCAG 16.03.2018
Akcagöz'den Usta'ya sert yanıt: 'Allah akıl fikir versin'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta'nın, CHP merkezli yapılacak seçim ittifakının FETÖ tarafından desteklendiğini yönündeki açıklamalarını eleştirerek, 'Allah akıl fikir versin' dedi.
TUFAN AKCAG 12.03.2018
'Samsun'da yaşam zorlaşıyor'
CHP İl Başkanı Tufan Akcagöz, Samsun'un enflasyonda yüksek artışın yaşandığı şehirler arasında ilk 5'te olduğunu belirterek, 'Samsun'da yaşam her geçen gün daha da zorlaşıyor. Çarşı pazar pahalı, enflasyon canavarına teslim oldu' dedi.
TUFAN AKCAG 6.03.2018
CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz: 'Filmin sonu yakın'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, '16 yıllık küflenmiş siyaset anlayışı çöktü, 2019'da bu anlayış tarihe karışacak. Filmin sonu çok yakın. Parlamenter demokrasiyi yeniden kazanacağız, özgürlüklerimizi artıracağız' dedi.
TUFAN AKCAG 5.03.2018
Akcagöz: 'Gerçekler Erdoğan'dan saklanıyor'
CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, AK Parti Samsun teşkilatlarının FETÖ iddiaları ile çalkalandığını ve kimi gerçeklerin, Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan saklandığını düşündüğünü söyledi.
TUFAN AKCAG 4.03.2018
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'İşkence insanlık suçudur'
BM'nin Türkiye'de işkence iddialarının arttığına yönelik açıklamalarına değinen CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 'İşkence insanlık suçudur' dedi.
TUFAN AKCAG 1.03.2018
Kılıç ve Akcagöz düellosu sürüyor: 'Cesareti varsa karşıma çıksın'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 'Bu işler, karşılıklı laf atmakla da olmaz. 'Muhatabım değilsin' tarzı tepkilerini de bir tarafa bıraksın ve gerçekten cesareti varsa karşıma çıksın' dedi.
TUFAN AKCAG 25.02.2018
Samsun halkı sahip çıkmalı
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, şeker fabrikalarının milletin malı olduğunu belirterek, 'Samsun'un, kamuya ait ve tarıma dayalı tek sanayi kuruluşu olan Çarşamba Şeker Fabrikası'na sahip çıkmak zorundayız' dedi
TUFAN AKCAG 24.02.2018
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Geleceğe güvenle bakılmalı'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 'Milli mücadelenin yüzüncü yılında Atatürk'e sahip çıkan, geleceğe güvenle bakan bir ülke haline geleceğiz' dedi
TUFAN AKCAG 22.02.2018
OMÜ'den Akcagöz'ün iddialarına yanıt: 'Beyhude çabanın içinde'
OMÜ Rektörlüğü, CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz'ün üniversite ile ilgili yaptığı açıklamalara yanıt verdi. Açıklamada, 'Akcagöz, beyhude bir çabanın içinde' denildi.
TUFAN AKCAG 15.02.2018
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: O isimler açıklansın
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 'Hileli gıda üreten veya ithal eden firmaların isimleri açıklanmalı. Söz konusu insan sağlığı, devletin bundan kaçınması doğru değil' dedi
TUFAN AKCAG 14.02.2018
CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz: 'Şeker fabrikasına sahip çıkmalıyız'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Çarşamba Şeker Fabrikası'na sahip çıkmalıyız. Bunu siyaseten söylemiyoruz, ekonomiye olan katkısı nedeni ile söylüyoruz. Bu baca tütene kadar mücadelemize devam edeceğiz'' dedi.
TUFAN AKCAG 12.02.2018
CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz: 'Böyle bir günde espri yapabiliyorlar'
CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz: 'Böyle bir günde espri yapabiliyorlar'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, '11 şehidimizin olduğu gün, gülüyor, güldürüyor, espri yapabiliyorlar' dedi.
TUFAN AKCAG 12.02.2018
CHP'de Komisyon tepkisi
CHP İl Başkanı Tufan Akcagöz, Atakum Belediyesi'nin denetleme komisyonunun çalıştırılmadığını iddia ederek, '10 bine yakın belge istedik ama bize ulaşmadı. Bir güç Atakum Belediyesi'ni denetlettirmiyor ama bundan kaçamayacaklar' dedi
TUFAN AKCAG 8.02.2018
CHP Samsun kurultayda
CHP Samsun kurultayda
CHP İl Başkanı Tufan Akcagöz ve Samsun teşkilatı delegeleri CHP'nin 36. Olağan Kurultayı'na katıldı.
TUFAN AKCAG 4.02.2018
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz kurultayda
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz kurultayda
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, partisinin 36. Olağan Kurultayı için Ankara'ya gitti.
TUFAN AKCAG 3.02.2018
CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz: 'Kuvayı Milliye benzetmesi çok çirkin'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, ÖSO'nun Kuvayı Milliye'ye benzetilmesinin çok çirkin olduğunu belirterek, 'ÖSO eli kanlı bir terör örgütü. Bunu tertemiz vatan savunması yapan insanlarla bir tutmak abesle iştigal' dedi.
TUFAN AKCAG 2.02.2018
CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz: 'Afrin'den nemalanmak isteyenler var'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Afrin operasyonunun iç politika malzemesi yapılmaması gerektiğini belirterek, 'Ancak görüyoruz ki, bu işten nemalanmak isteyen insanlar var. Yanlış yapıyorlar' dedi.
TUFAN AKCAG 29.01.2018
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Yazık etmeyin'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Ladik Akdağ kayak merkezinde bulunan tesislerin kapalı olmasını eleştirerek, 'Ne olacak bu Ladik kayak merkezinin hali? Samsun kaybediyor. Buna izin vermeyin, Samsun'a yazık etmeyin' dedi.
TUFAN AKCAG 25.01.2018
CHP'den arkeoloji tepkisi
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş'un arkeolojik kazı alanlarının özelleştirilebileceği açıklamalarına tepki göstererek, 'Arkeolojik ürünler, tüm insanlığın ortak değeridir. Bu iş, özel kurumlara devredilemez' dedi.
TUFAN AKCAG 24.01.2018
CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz 'Yerel seçimlerde bütün belediyelere talibiz'
CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz 'Yerel seçimlerde bütün belediyelere talibiz'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 'Yerel seçimlerde bütün belediyelere talibiz büyükşehirde dahil.' dedi.
TUFAN AKCAG 22.01.2018
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Kurtuluşun yolu, birlikte hareket'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 'Uçurumun kenarındaki ülkemizi kurtarmanın yolu, hep birlikte harekete geçmektir' dedi.
TUFAN AKCAG 18.01.2018
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: MHP oyuna geldi
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 'CHP'yi FETÖ ile ya da başka terör gruplarıyla ilişkilendirmeye çalışmak, kimsenin haddi değil. MHP, oyun bozmadı, oyuna geldi' dedi
TUFAN AKCAG 17.01.2018
Nazım Hikmet, dizeleriyle anıldı
Nazım Hikmet, dizeleriyle anıldı
'Çağların Şairi' Nazım Hikmet, 116. doğum gününde ÇYDD Samsun Şubesi'nde düzenlenen etkinlikte anıldı
TUFAN AKCAG 16.01.2018
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Nazım Hikmet, cesaretin adı'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Nazım Hikmet'i doğumunun 116. yılında andı. Akcagöz, 'Nazım Hikmet, tepeden tırnağa cesaret, tepeden tırnağa memleket' dedi.
TUFAN AKCAG 15.01.2018
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: ' Yaşanan hayat değil mahkumiyet'
Bir vatandaşın TBMM önünde kendisini yakmasını içler acısı olarak değerlendiren CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 'Asgari ücretlinin yaşadığı hayat değil, mahkumiyet' dedi.
TUFAN AKCAG 15.01.2018
Akcagöz: 'Bu güveni boşa çıkarmayacağım'
CHP İl Başkanlığı'nın 36. Olağan Kongresi'nde güven tazeleyen Başkan Tufan Akcagöz, 'Bana inandılar ve güvendiler, ben bu inancı boşa çıkarmayacağım' dedi.
TUFAN AKCAG 9.01.2018
Akcagöz, yeniden başkan
CHP İl Başkanlığı'nın 36. Olağan Kongresi düzenlendi. Üç ismin yarıştığı heyecanlı kongrede mevcut Başkan Tufan Akcagöz, 274 delegenin oyunu alarak, yeniden başkan seçildi
TUFAN AKCAG 7.01.2018
CHP Samsun'da karar anı
CHP Samsun İl Kongresi bugün yapılacak. Mevcut başkan Tufan Akcagöz, eski milletvekili Suat Binici ve elektrik mühendisi Metin Telatar, başkanlık için yarışacak
TUFAN AKCAG 7.01.2018
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: Devlet suçu özendiriyor
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, son yayınlanan KHK'larda milletin can güvenliğini tehlikeye atan bir madde olduğunu savunarak, 'Devlet kendi eliyle suç işlemeyi özendiriyor' dedi
TUFAN AKCAG 26.12.2017
CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz: 'Enerjide dışa bağımlılık çözülmeli'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Türkiye'nin enerjide dışa bağımlı olduğunu savunarak, 'Bu sorun acilen çözülmeli' dedi
TUFAN AKCAG 25.12.2017
CHP Samsun'dan Deniz Ceylan'a destek
Deniz Ceylan, CHP İl Başkanı Tufan Akcagöz ile il başkanlığında düzenlediği basın toplantısında, eski eşinin kendisini tehdit ettiğini ve darp ettiğini öne sürdü. 
TUFAN AKCAG 21.12.2017
Akcagöz: 'Rakamlar gerçek değil! Başkan Göksel yanıltılıyor'
CHP İl Başkanı Tufan Akcagöz, AK Parti İl Başkanı Göksel'in açıkladığı Samsun'da 13 bin 500 kişinin istihdam edildiği rakamlarının gerçek olmadığı belirterek, 'Bu rakamlar 9 aylığına istihdam edilen İŞKUR'un. Sayın başkana bu rakamları kim veriyorsa, onu yanıltıyor' dedi.
TUFAN AKCAG 20.12.2017
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'CHP Samsun güçlü geliyor'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 17 ilçe teşkilatında kongrelerin başarılı biçimde tamamlandığını belirterek, 'CHP kongrelerden sonra daha güçlü gelecek, Büyükşehir Belediyesi'ne de alt belediyelere de talibiz' dedi.
TUFAN AKCAG 20.12.2017
Büyükşehir'e müfettiş talebi
CHP İl Başkanı Tufan Akcagöz, Samsun Büyükşehir Belediyesi ve alt belediyeler için ciddi bir inceleme için müfettiş talep ettiğini belirterek, 'Sayıştay raporlarının Cumhuriyet Savcılığı tarafından incelenmesi gerekiyor. Savcılara büyük görev düşüyor' dedi.
TUFAN AKCAG 19.12.2017
CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz: 'Paralar dipsiz kuyuya'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, SAMULAŞ sermayesinin 50 milyon TL'ye çıkarılmasını eleştirerek, 'Bu az bir artış değil ve denetlenmesi de mümkün değil. Samsun'un parası dipsiz bir kuyuya atılıyor' dedi
TUFAN AKCAG 14.12.2017
CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz: 'Gelecek parlak değil'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 'Devlet, millete kolaylık sağlayacak ve ekonomik refah seviyesini yakalayacak istihdam alanları yaratmazsa Samsun'un geleceği pek parlak görünmüyor' dedi.
TUFAN AKCAG 12.12.2017
Koltuğu oğluna devretti
CHP Tekkeköy İlçe Kongresi'nde mevcut başkan Feyzullah Çıkış'ın yerine aday olan oğlu Tansu Çıkış, yeni ilçe başkanı oldu.
TUFAN AKCAG 10.12.2017
Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Cesaret yürüyerek gösterilmez'
Türkiye'de dini kullanan bir kesim olduğunu ve bu kesimin Kudüs meselesini siyasi malzeme yaptığı savunan CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 'Cesaret yürüyerek gösterilmez' dedi
TUFAN AKCAG 9.12.2017
CHP'den Ladik'e Atatürk heykeli
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 'Samsun ve Ladik örgütlerinin çabalarıyla, Ataşehir Belediyesi'nin desteğiyle Ladik, görkemli bir Atatürk heykeline kavuşuyor' dedi.
TUFAN AKCAG 7.12.2017
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Cumhuriyet kadın için kurtuluş'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Türkiye'de kadınlara 5 Aralık 1935'te seçme ve seçilme hakkı tanınmasıyla ikinci sınıf vatandaş olmaktan asli unsur haline geldiğini söyleyerek, 'Cumhuriyet kadınlar için kurtuluş zemini oldu' dedi.
TUFAN AKCAG 6.12.2017
Samsun'un çeşme suyu uygunsuz mu?
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 'Vatandaş, kokudan çeşme suyu içemediğini söylüyor. Çarşamba grubundaki suyun İnsani Tüketim Amaçlı Sular Yönetmeliği'ne uygun olmadığı yönünde iddialar var' dedi
TUFAN AKCAG 5.12.2017
CHP Çarşamba'ya yeni başkan
CHP Çarşamba'ya yeni başkan
CHP Çarşamba İlçe Kongresinde İlhan Yürükçü başkanlığa seçildi.
TUFAN AKCAG 3.12.2017
CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz: 'Milletin parasını heba ettirmeyiz'
CHP İl Başkanı Av. Tufan Akcagöz, Samsun'daki AKP'li belediyelerin borç batağında olduğunu belirterek, 'Denetim derseniz, hak getire. Elimizdeki bilgilerle biz zorluyoruz, takip ediyoruz. Milletin parasının heba edilmesine asla izin vermeyeceğiz' dedi
TUFAN AKCAG 3.12.2017
Akcagöz, yeni dönem için aday
CHP İl Başkanı Tufan Akcagöz, 7 Ocak'ta yapılacak Samsun İl Kongresi'nde yeniden il başkanlığı için aday olduğunu açıkladı
TUFAN AKCAG 1.12.2017
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Gerçekler ortaya çıktı'
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun açıkladığı belgelerle ilgili konuşan CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 'Gerçekler gün gibi ortaya çıktı. Ülke işte bu anlayış tarafından yönetiliyor. Millete din iman, kendilerine han hamam' dedi.
TUFAN AKCAG 30.11.2017
Akcagöz'den Usta'ya sert tepki: Ağzından çıkanı kulağı duysun
MHP Grup Başkanıvekili Milletvekili Erhan Usta'nın partisi hakkında ifadelerine tepki gösteren CHP İl Başkanı Tufan Akcagöz, 'Kendisine tavsiyem, ağzından çıkanı kulağı duysun' dedi.
TUFAN AKCAG 29.11.2017
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: '2019 değişim yılı olacak'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 'Milleti baskı altına almış, ekonomiyi idare edemeyen, özgürlükleri kısıtlayan ve vatandaşı fakirliğe mahkum eden bu zihniyetten 2019 yılında kurtulacağız' dedi.
TUFAN AKCAG 27.11.2017
CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz: 'Topyekün mücadele şart'
CHP Samsun İl Başkanı Av. Tufan Akcagöz, 'Konuşarak çözülemeyen sorunların, şiddetle çözülmesi asla mümkün değildir. Şiddeti toplum hayatından tamamen çıkarmak için millet olarak çaba göstermek zorundayız' dedi.
TUFAN AKCAG 26.11.2017
Samsun Büyükşehir batakta
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Sayıştay'ın Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin 2016 bütçe inceleme raporuna göre Büyükşehir'in borçlanmasının 1 milyar TL'yi aştığını belirterek, 'Bu büyük bir açık ve müflis tüccar fotoğrafı. Yani Büyükşehir batakta ve batmaya da devam ediyor' dedi.
TUFAN AKCAG 20.11.2017
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'O paralar nerede?'
Sayıştay'ın İŞKUR'la ilgili yaptığı incelemede birçok usulsüzlük tespit edildiğini iddia eden CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 'Suriyeliler için gelen paralar nerede ve kimin cebinde?' dedi.
TUFAN AKCAG 20.11.2017
CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz: 'SSK, bile bile uçuruma atıldı'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun SSK Genel Müdürü olduğu döneme ilişkin yaşanan tartışmalarla ilgili, 'Bir devlet kurumunu zarara uğratan, o devrin politikaları. SSK, bile bile uçuruma atıldı' dedi.
TUFAN AKCAG 19.11.2017
Milletin ekmeğine göz diktiler
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, israfı önlemek amacıyla ekmeğin gramajının düşürülme kararına tepki göstererek, ''Bu düpedüz, milletin ekmeğine göz dikmek. 'Zam yaptık' diyemiyorlar da, 'israfı önlemek için yapıyoruz' diyorlar' dedi
TUFAN AKCAG 16.11.2017
Samsun depreme hazır mı?
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 'İran-Irak sınırında gerçekleşen 7,3 büyüklüğündeki deprem yanı başımızda oldu. Peki, Samsun olası bir depreme hazır mı?' dedi
TUFAN AKCAG 15.11.2017
CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz: 'Dert dinleyen yok'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, İstiklal Caddesi'nde yaşanan sorunların arttığını belirterek, 'Esnaf şikayetçi, vatandaş dertli. En kötüsü, milletin derdini dinleyen de yok' dedi
TUFAN AKCAG 14.11.2017
CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz: 'Cezaevleri doldu taştı'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 'Tutuklu ve hükümlülerden aldığımız bilgi, tüm koğuşların kapasite üstünde nüfusa sahip olduğu yönünde. Yerde yatanlar, tek karyolayı iki kişi paylaşanlar da cabası' dedi.
TUFAN AKCAG 13.11.2017
Samsun İl başkanları, MHP lideriyle aynı görüşte
Bahçeli'nin 'seçim barajı düşürülsün' açıklamasını yorumlayan CHP İl Başkanı Akcagöz, MHP İl Başkanı Tekin ve AK Parti İl Başkanı Göksel yüzde 10'luk baraj düşürülürse demokrasinin yeşereceğini belirtti.
TUFAN AKCAG 12.11.2017
CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz: 'En çok O'nu özlüyoruz'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Atatürk'ün izinden gitmenin büyük bir davayı sahiplenmek olduğunu belirterek, 'Ulu önder Atatürk'ü sadece anmak değil, anlamak zorundayız. Her giden özlenir ama en çok onu özlüyoruz' dedi
TUFAN AKCAG 9.11.2017
Samsun'da IŞİD'e karşı teyakkuz
AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, 'Türkiye'nin neresinde olursa olsun, Samsun, Kayseri, Adana, Van demeden IŞİD'le topyekün mücadele etmemiz lazım. Vatandaş uyanık olmalı.' dedi.
TUFAN AKCAG 9.11.2017
Samsun için büyük endişe
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Samsun'un da terör örgütü hedefinde olabileceği yönünde yapılan uyarıların endişe verici olduğunu belirterek, 'Samsun Valisi ve Emniyet Müdürümüz Samsun'u bu konuda bilgilendirirse kamuoyu rahat nefes alır' dedi
TUFAN AKCAG 9.11.2017
CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz: 'O listede başkanın imzası var'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Atakum Belediyesi'nde FETÖ soruşturmaları kapsamında örgütle ilişkili olabileceği düşünülen belediye personeli listesinin Başkan Taşçı tarafından imzalandığını ileri sürerek, 'İşte belgesi burada' dedi.
TUFAN AKCAG 6.11.2017
CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz: 'Ecevit, yolumuzu aydınlatıyor'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 'Ecevit'in dürüst siyaset anlayışı, her zaman bizim yolumuzu aydınlatmaya devam edecek' dedi.
TUFAN AKCAG 6.11.2017
CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz: 'Ekonomik tablo ürkütücü'
CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, açıklanan enflasyon oranlarıyla birlikte ortaya çıkan ekonomik tablonun ürkütücü boyutlara ulaştığını söyledi.
TUFAN AKCAG 5.11.2017
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Başlık parası gelenek değil'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Samsun'un Vezirköprü İlçesi'nde yaşanan başlık parası uygulamasına tepki göstererek, 'Bunun, gelenek olarak değerlendirilmesi mümkün değil.' dedi.
TUFAN AKCAG 2.11.2017
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'YEDAŞ'ın ihmali var'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, YEDAŞ'a ait elektrik kablosu kopması sonucu bir büyükbaş hayvanın yaralanmasında YEDAŞ'ın ihmali olduğunu söyledi.
TUFAN AKCAG 2.11.2017
CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz: 'Bayramlar millet bilincini pekiştiriyor'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, milli bayramların millet bilincini pekiştirdiğini belirterek, 'Bayramlarımızda toplumun her katmanında aynı heyecanı ve coşkuyu yaşatmak zorundayız' dedi.
TUFAN AKCAG 31.10.2017
CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz: 'Atatürk yolumuzu aydınlatıyor'
Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla düzenlenen kutlama programında konuşan CHP İl Başkanı Tufan Akcagöz, '1938 yılından beri Mustafa Kemal Atatürk yolumuzu aydınlatmaya devam ediyor' dedi.
TUFAN AKCAG 30.10.2017
CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz: 'Cezaevi sayıları ürkütücü'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, cezaevlerinde 668 bebek ve 17 bin kadının olduğunu belirterek 'Bu rakamların ülke tarihinde bir ilk. Rakamlar oldukça ürkütücü' dedi
TUFAN AKCAG 25.10.2017