VALİ OSMAN KAYMAK HABERLERİ

HaberlerVALİ OSMAN KAYMAKVALİ OSMAN KAYMAK
Vali Kaymak, şenliğe katıldı: 'Yaylalar turistlerle doldu'
Suluova 13. Akdağ Yayla Şenliği'ne katılan Vali Osman Kaymak, 'Karadeniz Bölgesi'ndeki çoğu yayla, turistler tarafından doldu' dedi
VALİ OSMAN KAYMAK 14.07.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak'tan 15 Temmuz mesajı: 'En hain darbe girişimi'
Samsun Valisi Kaymak, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla mesaj yayımladı. Kaymak, mesajında, TSK içinde yuvalanmış Fethullahçı Terör Örgütüne mensup bir grup üniformalı hain tarafından mevcut düzeni yıkmak ve devlet yönetimini ele geçirmek maksadı ile Cumhuriyet tarihinin en hain darbe girişimi gerçekleştirildiğini anımsattı.
VALİ OSMAN KAYMAK 14.07.2019
Seyit Ahmet Fırat'a hüzünlü veda
Seyit Ahmet Fırat'a hüzünlü veda
Eski Amasya Büyük Ağa Hafızlık Kur'an Kursu Müdürü Seyit Ahmet Fırat, 78 yaşında hayatını kaybetti.
VALİ OSMAN KAYMAK 13.07.2019
Vali Osman Kaymak'a anlamlı hediye
IPC Para Athletics Grand Prix ve Avrupa Şampiyonası'nda madalyaları toplayan Esra Bayrak, Eda Yıldırım, Fatma Damla Altın, Edanur Akın ve Antrenörleri Aytunç Göz Samsun Valisi Osman Kaymak'ı makamında ziyaret etti. Esra Bayrak, kazandığı madalyayı Vali Kaymak'a verdi
VALİ OSMAN KAYMAK 11.07.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak olay yerinde
Samsun Valisi Osman Kaymak, öğle saatlerinde İlkadım İlçesi'nde halı mağazasının da içinde bulunduğu 5 katlı binada ortaya çıkan yangınla ilgili olay yerinde incelemelerde bulundu. Dükkan sahibiyle bir itfaiye erinin de yaralandığı yangınla ilgili, kısa sürede yangına müdahale eden itfaiye personelini tebrik etti.
VALİ OSMAN KAYMAK 4.07.2019
Samsun'da tekli eğitime geçiliyor!
Milli Eğitim Bakanlığınca okullarda oluşturulması planlanan 'Tasarım Beceri Atölyeleri'nin kurulmasına yönelik 2023 Eğitim Vizyonu toplantısı Vali Osman Kaymak ve iş insanlarının katılımıyla yapıldı. Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Samsun'da artık ikili eğitimden tekli eğitime geçiyoruz' dedi.
VALİ OSMAN KAYMAK 3.07.2019
Bürokratlar sahaya indi... Vali Kaymak'tan alkış toplayan performans
Samsun Valisi Osman Kaymak, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, Adalet Komisyonu Başkanı Kemal Alver, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi akademisyenleri, Samsun Adliyesi hakimleri ve savcılarıyla halı sahada futbol maçında buluştu
VALİ OSMAN KAYMAK 3.07.2019
Vali Osman Kaymak'tan 'Samsun Roket Takımı'na teşekkür belgesi
Samsun Valisi Osman Kaymak, Amerika'da yapılan 'IREC' yarışmasında 'En iyi Takım Ruhu Ödülü'nü kazanan 'Samsun Roket Takımı'nı makamında ağırlayarak teşekkür belgesi ile ödüllendirdi.
VALİ OSMAN KAYMAK 3.07.2019
Alkışlar Vali Kaymak'a
Makamını ziyarete gelen şehit yakını bir çocukla oyuncak araba ile oynayan Samsun Valisi Osman Kaymak, sosyal medyadan büyük takdir topladı.
VALİ OSMAN KAYMAK 1.07.2019
Vali Osman Kaymak: 'Samsun'un deniz ticaretini geliştireceğiz'
Samsun Valisi Osman Kaymak, Denizcilik ve Kabotaj Bayramı nedeniyle yayımladığı mesajda, 'Dünya denizciliğinde hak ettiğimiz yeri almamız ve kuzeyi tamamen denizle çevrili ilimizde deniz ticaretinin daha da gelişmesi en büyük dileğimizdir' dedi.
VALİ OSMAN KAYMAK 30.06.2019
Vali Osman Kaymak: 'Takım kazanınca şehir kazanıyor'
Samsun Valisi Osman Kaymak, ''Bir takım hangi ligdeyse o ligde o öyle anılıyor. İnşallah Samsunspor Süper Lig' e çıkar da, şehrimiz de katma değer kazanır'' dedi.
VALİ OSMAN KAYMAK 30.06.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak: 'Şehit aileleri seçilmiş insanlar'
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Öncelikle şuna inanıyoruz: Şehitlik herkese nasip olmuyor. Allah, şehit ailelerini özellikle seçiyor.' dedi.
VALİ OSMAN KAYMAK 29.06.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak: 'Her türlü övgüye değer'
Samsun Valisi Osman Kaymak, ''Samsun'da uygulanan Maarif Hareketi çok anlamlı, faydalı, kapsamlı ve her türlü övgüye değer bir hareket'' dedi.
VALİ OSMAN KAYMAK 27.06.2019
Samsun'daki selin yaraları sarılıyor! Vali Osman Kaymak'tan açıklama
Samsun Valisi Osman Kaymak, Terme'deki sele ilişkin, 'Alanda arkadaşlarımız, tespitler yapılıyor, bir yandan da evlerden sular boşaltılıyor. Hatta çevre belediyelerden de destek aldık. 20-30 ekip evlerden su tahliye ederek vatandaşın hayatını normale döndürmeye çalışıyor.' dedi.
VALİ OSMAN KAYMAK 23.06.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak 'sel' felaketinin yaşandığı Terme'de
Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun'un Terme ilçesinde meydana gelen sel felaketini yerinde incelemek için ilçeye gitti. Selde herhangi bir can kaybının yaşanmadığını belirtilen Kaymak, mahsur kalan 2 vatandaşın ise botlarla kurtarıldığını açıkladı.
VALİ OSMAN KAYMAK 22.06.2019
Vali Kaymak açıkladı! 709 projeye 162 milyon lira hibe
Samsun Valisi Osman Kaymak, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansının (OKA), kurulduğu günden bugüne mali destek programları kapsamında 709 projeye 162 milyon lira hibe desteği sağladığını açıkladı.
VALİ OSMAN KAYMAK 21.06.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak: 'Bu projeyle herkes kazanacak'
Samsun Ticaret ve Sanayi Odası ve Çek Ticaret Odası ortaklığı ile hazırlanan AB-Türkiye İş Köprülerinin Daha Fazla İşbirliği ve Anlayış Yoluyla Güçlendirilmesi Projesi açılış toplantısından konuşan Vali Kaymak, 'Kazan kazan sisteminde sizde kazanacaksınız, biz de kazanacağız' dedi
VALİ OSMAN KAYMAK 19.06.2019
Vali Osman Kaymak'tan Babalar Günün mesajı: Babaların yeri doldurulamaz
Samsun Valisi Osman Kaymak, Babalar Günü nedeniyle yayımladığı mesajda, 'Babalık yeri doldurulamayan, değeri hiçbir şeyle ölçülemeyen, dünyadaki en yüce duygulardan biridir' dedi
VALİ OSMAN KAYMAK 15.06.2019
Vali Osman Kaymak'tan öğrencilere tavsiye
Karnelerini alan öğrencilere seslenen Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Bol bol eğlenin, spor yapın ve enerji depolayın. Kitaplar sayesinde uzun yolculuklara çıkın. Böylece başarı basamaklarını hızla tırmanın' dedi
VALİ OSMAN KAYMAK 14.06.2019
Vali Kaymak'tan öğrencilere mesaj
Vali Kaymak'tan öğrencilere mesaj
Vali Osman Kaymak, Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na girecek adaylara başarılar diledi
VALİ OSMAN KAYMAK 14.06.2019
Samsun'da protokol bayramlaşması
Samsun Valiliğince gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde protokol üyeleri vatandaşlarla bayramlaştı. Törende Samsun Valisi  Osman Kaymak, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı  Çiğdem Karaaslan, Emniyet Genel Müdürü  Celal Uzunkaya, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve beraberindeki protokol üyeleri vatandaşlarla bayramlaştı.
VALİ OSMAN KAYMAK 4.06.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak'tan bayram denetimi
Samsun Valisi Osman Kaymak, Ramazan Bayramı öncesinde yoğunluk yaşanan Samsun-Ankara kara yolunda trafik yoğunluğunu drone ile havadan denetledi, sürücüleri kurallara uymaları konusunda uyardı. Vali Kaymak, ''Bayramda sevdiklerinizle buluşmaya gidiyorsunuz, ailelerine acı haber göndermeyin' diye sürücülerimizi uyarıyoruz' şeklinde konuştu.
VALİ OSMAN KAYMAK 1.06.2019
Vali Kaymak: 'Şehit aileleri seçilmiş insanlar'
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Çok sayıda şehit ailesi ile tanışma fırsatım oldu. Biz şehit yakınlarına son derece saygı duyuyoruz ve hürmet ediyoruz. Şehit aileleri seçilmiş insanlardır' dedi.
VALİ OSMAN KAYMAK 31.05.2019
Vali Kaymak çocuklara masal okudu
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Dünyanın en iyi 10 öğretmeni' arasında yer alan Ayvacık Anaokulu öğretmeni Nurten Akkuş'un okulunu ziyaret ederek çocuklara masal okudu.
VALİ OSMAN KAYMAK 30.05.2019
Vali Osman Kaymak: 'Devletimizin sosyal yardım çalışmaları çok iyi'
Samsun İnsani Yardım Vakfı (İHH) tarafından düzenlenen programda yetim çocuklarla iftar yemeğinde bir araya gelen Samsun Valisi Osman Kaymak, son yıllarda devletin sosyal yardım kapsamında çok iyi çalışmalar yaptığını söyledi.
VALİ OSMAN KAYMAK 30.05.2019
Vali Osman Kaymak: 'Bayburt kökenli Samsunlularız'
Bayburtlu hemşehrileriyle iftarda bir araya gelen Vali Osman Kaymak, 'Bayburtluların, Bayburt kültürünü yaşarken Samsun'a da katkı yapması gerekiyor. Bizler Bayburt kökenli Samsunlularız' dedi
VALİ OSMAN KAYMAK 29.05.2019
Vali Osman Kaymak incelemede
Vali Osman Kaymak incelemede
Samsun Valisi Osman Kaymak, Terme Pazar Camisi'nde restorasyon çalışmalarını inceleyerek bilgi aldı.
VALİ OSMAN KAYMAK 28.05.2019
Vali Osman Kaymak: 'Maalesef okumayan bir toplumuz'
Bütün meselelerinin ülkenin yarınlarını teslim edecekleri gençlerin en iyi şekilde yetişmesi olduğunu söyleyen Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Maalesef okumayan bir toplumuz. Bizde ilimizde Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile birlikte okuma alışkanlığını yaygınlaştırmak için projeler üretiyoruz. Benzer etkinlikleri çok önemsiyoruz.' dedi.
VALİ OSMAN KAYMAK 27.05.2019
İftarda buluştular
İftarda buluştular
Karadeniz'in en büyük outlet alışveriş merkezi olan Lovelet AVM, iftar yemeği düzenledi
VALİ OSMAN KAYMAK 27.05.2019
OMÜ'de Geleneksel İftar! Samsun protokolü oradaydı...
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörlüğünün düzenlediği geleneksel iftar programı; Samsun protokolü, akademik ve idari personel ile öğrencilerin geniş katılımıyla gerçekleşti.
VALİ OSMAN KAYMAK 23.05.2019
Vali Osman Kaymak, Haber Medya'da
Samsun Valisi Osman Kaymak, Haberaks TV'de sunumunu Sami Kesmen'in yaptığı İftara Doğru programına katıldı. Kaymak, program öncesinde Haber Medya Grubu yetkilileriyle görüştü.
VALİ OSMAN KAYMAK 23.05.2019
Samsun'da şehit aileler ve gaziler onuruna iftar
Samsun'da şehit aileler ve gaziler onuruna iftar
Tekkeköy Belediyesi ve Tekkeköy Kaymakamlığınca, şehit aileleri ve gaziler onuruna iftar verildi.
VALİ OSMAN KAYMAK 23.05.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak HaberaksTV'de
İlahiyatçı Yazar Sami Kesmen'in sunumuyla ekrana gelen İftara Doğru programı, Samsun Valisi Osman Kaymak'ın konuk olacağı özel yayınıyla bu akşam saat 18:45'de HaberaksTV'de!
VALİ OSMAN KAYMAK 22.05.2019
Vali Osman Kaymak: 'Şehit yakınlarımızı baş tacı yapalım'
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Kamu görevlilerimize şunu öneriyorum. Lütfen şehit yakınlarımızı baş tacı yapalım ve kesinlikle onları incitmeyelim. Onlar bize şehitlerimizin emanetidir.' dedi.
VALİ OSMAN KAYMAK 22.05.2019
Vali Kaymak'tan 100. Yıl açıklaması' İlk adım kenti kendini gösterdi'
Vali Osman Kaymak, 100. Yıl etkinlikleri için Samsun'a gelen protokolü uğurladıktan sonra sosyal medya hesabından, 'Programlara ilgi gösteren Samsunlulara çok teşekkür ediyorum. Samsun ilk adım kenti olduğunu tekrar gösterdi. Nice yüz yıllara' açıklamasında bulundu
VALİ OSMAN KAYMAK 20.05.2019
Vali Kaymak: 'Milli Mücadele ruhu Samsun'dan bütün Türkiye ve dünyaya yayılacak'
Vatanın hangi fedakarlıklarla kurulduğunu gelecek nesillere aktaracak şekilde etkinlikler gerçekleştireceklerini belirten Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Gençlerimizin de bu sorumluluk bilinciyle Milli Mücadele ruhunu Samsun'dan bütün Türkiye ve dünyaya yayacaklarına ve tarif edilemez bu coşkuyu geleceğe taşıyacaklarına inanıyoruz' dedi.
VALİ OSMAN KAYMAK 18.05.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak: 'Samsun şenlenecek'
Erçal Group, tarafından düzenlenen iftar programında konuşan Samsun Valisi Osman Kaymak, pazar günü yapılacak olan 19 Mayıs 1919 100. Yıl kutlamalarında tüm siyasi parti liderlerinin Samsun'da olacağını ve Samsun'un şenleneceğini beliterek, 'İnşallah Pazar günü Türkiye'nin başkenti Samsun olacak' dedi.
VALİ OSMAN KAYMAK 18.05.2019
Vali Osman Kaymak: 'Samsun bir günlüğüne Türkiye'nin başkenti olacak'
Samsun Valisi Osman Kaymak, bağımsızlığın yıldönümü olan 19 Mayıs Pazar günü Samsun'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere önemli siyasetçiler ve bürokratları ağırlayacaklarını ve bu nedenle Samsun'un bir günlüğüne Türkiye'nin başkenti olacağını söyledi.
VALİ OSMAN KAYMAK 17.05.2019
Vali Osman Kaymak: 'Bizleri ve ülkemizi gururlandırdılar'
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Dünya ikincisi ve Avrupa birincisi olan Ampute Milli Takımı sporcularımızı, ailelerini ve onları çalıştıran antrenörlerimizi, tebrik ediyorum. Onları kutluyorum. Bizleri ve ülkemizi gururlandırdılar.'
VALİ OSMAN KAYMAK 15.05.2019
Samsun'da 100. yıl kutlamaları üst kurul toplantısı yapıldı
19 Mayıs 1919'un 100. yılı kutlama etkinlikleri, Samsun Valisi Osman Kaymak'ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda değerlendirildi.
VALİ OSMAN KAYMAK 14.05.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak'tan anlamlı hediye
Samsun Valisi Osman Kaymak, Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Milli Mücadele'yi başlatmak için Samsun'a çıkışlarının 100. yıl etkinlikleri kapsamında cadde esnafına Türk bayrağı, 100. yıl flaması ve Milli Mücadele döneminde yayınlanan Meşale Gazetesini dağıttı.
VALİ OSMAN KAYMAK 14.05.2019
Samsun Valisi Kaymak: 'Annelerin hakkı ödenmez'
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Annelik çok fedakarlık ve özveri gerektiren bir iş. O yönüyle annelerin hakkı ödenmez.' dedi.
VALİ OSMAN KAYMAK 13.05.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak: 'Bir millet küllerinden canlandı'
Samsun Valisi Osman Kaymak: 'Bir millet küllerinden canlandı'
Samsun Valisi Osman Kaymak, ''19 Mayıs; yok denilen bir milletin küllerinden tekrar canlandığı bir gündür'' dedi.
VALİ OSMAN KAYMAK 12.05.2019
O kitaplar Samsun'da
Samsun Valiliği'nin 100. Yıl Koordinasyon Merkezi, Milli Mücadele'nin ilk kıvılcımının yakıldığı günün 100. yılı anısına Türkiye Yazma Eserler Kurumu Başkanlığı ile yaptığı yazışmalar olumlu sonuçlandı ve Atatürk'ün Samsun'u 4. ziyaretlerinde okuduğu kitapların Samsun'a getirilmesini sağladı.
VALİ OSMAN KAYMAK 11.05.2019
Samsun'da 'Fedakârların' onuruna iftar
Samsun'da 'Fedakârların' onuruna iftar
Çarşamba'da yaşayan şehit yakınları, gaziler ile ailelerinin onuruna iftar verildi
VALİ OSMAN KAYMAK 11.05.2019
Samsun'dan Amerika'ya Türk bayrağı
Samsun Valisi Osman Kaymak, Türk Amerikan Dernekleri Federasyonu'nca (TADF) bu yıl 38.si gerçekleştirilecek olan 'Türk Günü Yürüyüşü' öncesinde Türk Amerikan Dernekleri Federasyonun Yönetim Kurulu Üyesi Rüstem Borluca'ya 100 metrelik Türk bayrağı teslim etti.
VALİ OSMAN KAYMAK 10.05.2019
Bu bir sosyal olgudur
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Engellilik, sadece engellilerin ve ailelerinin içinde bulunduğu bir sağlık sorunu değil, hepimizi yakından ilgilendiren sosyal olgudur' dedi
VALİ OSMAN KAYMAK 10.05.2019
Vali Osman Kaymak: 'İnananlar başarır'
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ile birlikte Yılport Samsunsporlu futbolcuları Play-Off maçları için Sakarya'ya uğurlayan Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Tüm şehir sizden çok şey bekliyor. Kendinize güvenin, bu işi başarırsınız. İnananlar başarır' dedi.
VALİ OSMAN KAYMAK 8.05.2019
Vali Osman Kaymak: 'Düğünlerde konvoyu kaldıralım'
Trafik Haftası açılış programında konuşan Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Artık düğünlerdeki konvoylar kaldıralım. Siz düğün yapıyorsunuz, mutlu olmak istiyorsunuz. Biz mutluluklar dilemek istiyoruz ama büyük bir gürültüyle yolu kesiyorsunuz. Evimin önünde otururken, çocuğum ders çalışırken bizi rahatsız ediyorsunuz' dedi
VALİ OSMAN KAYMAK 6.05.2019
Osman Kaymak: 'Basın; çağın en dinamik sektörü'
Osman Kaymak: 'Basın; çağın en dinamik sektörü'
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Basın; çağın en dinamik sektörlerinden biri' dedi
VALİ OSMAN KAYMAK 2.05.2019
Samsun'da 1919 kişiye yemek dağıtıldı!
Samsun'da 1919 kişiye yemek dağıtıldı!
Samsun Vakıflar Bölge Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet Meydanı'nda 1919 kişiye yemek dağıtıldı.
VALİ OSMAN KAYMAK 2.05.2019
Samsun'da kuyumcularda yeni dönem
Samsun'da kuyumcularda yeni dönem
Samsun'un İlkadım, Atakum ve Canik ilçelerinde kuyumcular pazar günleri 09:00 - 12:00 saatleri arasında açık olacak.
VALİ OSMAN KAYMAK 1.05.2019
Emeğin isimsiz kahramanları
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Her yapının inşasında imzası bulunan ve toplum hayatında çok önemli bir yere sahip olan emekçi kardeşlerimiz, emeğin ve üretimin isimsiz kahramanlarıdır' dedi
VALİ OSMAN KAYMAK 1.05.2019
Onlar Cumhuriyetin 100 yılına tanıklık ettiler
Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Samsun'a çıkışına ve kurtuluş mücadelesine tanıklık eden 63 kişi, Samsun Valiliğinin '100 yıla tanıklık edenler' projesi kapsamında bir araya getirildi
VALİ OSMAN KAYMAK 30.04.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak: '100 yıl öncesini unutmayın'
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Çocuklarımız 100 yıl önceki gibi milli mücadele, milli hakimiyet, bağımsızlık ruhuyla hayatlarına devam etsinler ve bunları unutmasınlar istiyoruz' dedi
VALİ OSMAN KAYMAK 25.04.2019
Vali Osman Kaymak açıkladı: Samsun ilk sıralarda
Vali Osman Kaymak açıkladı: Samsun ilk sıralarda
Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun'un uyuşturucu ile mücadelede Türkiye'nin ilk sıralarında yer aldığını söyledi.
VALİ OSMAN KAYMAK 24.04.2019
Külliye'de buluştular
TRT 41. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği kapsamında Samsun'da ağırlanan 40 ülkeden gelen 800 öğrenci dün Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde ağırlandı. Öğrencileri, Vali Osman Kaymak, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen yalnız bırakmadı
VALİ OSMAN KAYMAK 23.04.2019
Vali Osman Kaymak: 'İşinizi Allah rızası için yapın'
Samsun Valisi Osman Kaymak, Berat Kandili münasebetiyle Aşık Kutlu Eğitim Merkezi'nde katıldığı programda, 'Bizler imam olarak görevimizi hakkıyla yapacak olursak işini seven samimi örnek insan oluruz. İşinizi yaparken Allah rızası için yapacaksınız' dedi
VALİ OSMAN KAYMAK 21.04.2019
Vali Kaymak'tan Havza'ya ziyaret
Vali Kaymak'tan Havza'ya ziyaret
Samsun Valisi Osman Kaymak, Havza ilçesinde cenazeye katıldı ve bazı ziyaretlerde bulundu
VALİ OSMAN KAYMAK 20.04.2019
Vali Osman Kaymak, acıyı paylaştı
Vali Osman Kaymak, acıyı paylaştı
Samsun Valisi Osman Kaymak, Havza'da cenazeye katıldı, ziyarette bulundu.
VALİ OSMAN KAYMAK 19.04.2019
Vali Osman Kaymak: 'Ruhu diri tutmalıyız'
Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti ile kahvaltıda buluşan Vali Osman Kaymak, '100 yıl önceki ruhun diri tutulması için kutlamalarının yıl boyu sürmesini amaçlıyoruz' dedi
VALİ OSMAN KAYMAK 19.04.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak: 'Bölge Risk Haritaları hazırlanacak'
Samsun Valisi Osman Kaymak, 12 bölgeye ayrılan 81 ilde düzensiz göçün önüne geçilmesi için 'Bölge Risk Haritaları' hazırlanacağını açıkladı.
VALİ OSMAN KAYMAK 18.04.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak: 'Turizm için ortak çalışmak şart'
Samsun Valisi Osman Kaymak: 'Turizm için ortak çalışmak şart'
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Samsun turizminin gelişmesi için iş birliği, ortak çalışma ve tanıtım şart' dedi
VALİ OSMAN KAYMAK 18.04.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak: 'Tüm dünyaya haykırmak istiyoruz'
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Bağımsızlığa atılan ilk adımın 100. yılı olması münasebetiyle milli birlik ve beraberliğimizin tüm dünyaya haykırmak istiyoruz.' dedi.
VALİ OSMAN KAYMAK 16.04.2019
Samsun'da gönüllü gençlere sertifika
19 Mayıs 2019 Atatürk ve silah arkadaşlarının Samsun'a çıkışının 100. yılı nedeniyle gerek yurt içi gerekse de yurt dışından Samsun'a gelecek misafirlere 'Bana Sor Projesi' kapsamında rehberlik yapacak gönüllülere sertifikaları teslim edildi.
VALİ OSMAN KAYMAK 15.04.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Turizm için ortak hareket etmeliyiz'
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Samsun'un, turizmini geliştirmek için hep birlikte ve ortak hareket etmemiz gerekiyor' dedi
VALİ OSMAN KAYMAK 15.04.2019
Vali Osman Kaymak'tan milli güreşçi kardeşler için taziye mesajı
Samsun Valisi Osman Kaymak, dün gece geçirdikleri trafik kazası sonrası hayatını kaybeden milli güreşçi Oğuzhan Şakşak ve ağabeyi Dursun Ali Şakşak için taziye mesajı yayımladı
VALİ OSMAN KAYMAK 14.04.2019
Dünya çocukları Samsun'da!
TRT tarafından gerçekleştirilen 41. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği, 40 ülkenin çocuklarının katılımıyla Samsun'da başladı.
VALİ OSMAN KAYMAK 14.04.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Çocuk şenliği Samsun'da olacak'
Samsun Valisi Osman Kaymak, Haberaks TV'de katıldığı programda, TRT'nin katkılarıyla 40 yıldır düzenlenen Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği'nin 14- 26 Nisan 2019 tarihleri arasında, 41 ülkenin katılımıyla Samsun ve ilçelerinde kutlanacağını açıkladı
VALİ OSMAN KAYMAK 13.04.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak canlı yayında soruları yanıtlıyor
Samsun Valisi Osman Kaymak canlı yayında soruları yanıtlıyor
Samsun Valisi Osman Kaymak, Haberaks TV'de Duygu Eker Kaya'nın sunduğu Gündem Özel programının konuğu oluyor.
VALİ OSMAN KAYMAK 13.04.2019
Vali Osman Kaymak: 'Sosyal sorunlar artarak büyüyor'
Sosyal sorunların büyük şehirlerde her geçen gün arttığını belirten Samsun Valisi Osman Kaymak, aile içi şiddet, intihar ve şiddetin sadece polisiye tedbirlerle önlenmesinin mümkün olmadığını söyledi.
VALİ OSMAN KAYMAK 11.04.2019
Vali Osman Kaymak'ın eşinden Kavak ilçesine ziyaret
Vali Osman Kaymak'ın eşinden Kavak ilçesine ziyaret
Samsun Valisi Osman Kaymak'ın eşi ile vali yardımcıları ve kaymakamların eşleri, Kavak ilçesini gezdi.
VALİ OSMAN KAYMAK 6.04.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Kapsamlı ve kaliteli bir üniversite'
Samsun Üniversiteni ziyaret eden Vali Osman Kaymak, 'Samsun Üniversitesi, tahmin ettiğimden daha kapasiteli, daha kaliteli bir yapıya sahip' dedi
VALİ OSMAN KAYMAK 6.04.2019
Samsun 5. İnşaat Fuarı açıldı
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Kentsel dönüşüm alanında yapılacak çalışmaların Samsun'da inşaat sektörünü canlandıracağını düşünüyorum. ' dedi.
VALİ OSMAN KAYMAK 4.04.2019
Vali Osman Kaymak'tan '5 Nisan Avukatlar Günü' mesajı
Vali Osman Kaymak'tan '5 Nisan Avukatlar Günü' mesajı
Samsun Valisi Osman Kaymak, '5 Nisan Avukatlar Günü' dolayısıyla mesaj yayımlandı.
VALİ OSMAN KAYMAK 4.04.2019
Samsun'a 6,2 milyarlık proje
Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun'da 570 proje bulunduğunu ifade ederek, 'Projelerin toplam tutarı 6 milyar 256 milyon TL'dir. Bu projelere 2019 yılında 1 milyar 295 milyon TL ödenek tahsis edilmiştir' dedi
VALİ OSMAN KAYMAK 2.04.2019
Osman Kaymak: 'Samsun'dan Türkiye'ye yayılacak Milli Mücadele ruhu istiyoruz'
Atatürk'ün Samsun'a çıkışının 100. yılı etkinlikleri kapsamında Bafra OSB'ye '100. yıl Kurtuluş Ormanı' oluşturmak için 1919 fidan dikildi. Samsun Vali Osman Kaymak törende konuşma yaptı.
VALİ OSMAN KAYMAK 27.03.2019
Tiyatro gönüller arasında bağ kurar
Samsun Valisi Osman Kaymak, 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü nedeniyle yaptığı açıklamada, 'Tiyatro, gönüller arasında bağ kurarak toplum kültürünün gelişmesinde önemli rol oynamaktadır' dedi
VALİ OSMAN KAYMAK 27.03.2019
Bakan Selçuk, 'Samsun'da hedef 20 bin yeni istihdam'
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 'Burası Samsun Burada İş Var' sloganıyla başlatılan İstihdam Seferberliği 2019 kapsamında Samsun'da 20 bin yeni istihdam hedeflendiğini belirterek, 'İnanıyoruz ki Samsun yükselişini daha da artıracak' dedi
VALİ OSMAN KAYMAK 22.03.2019
OMÜ'de Renkli görüntüler
Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde (OMÜ) yapılan Nevruz kutlamalarında horon oynayan Afrikalı öğrenciler, ilginç görüntüler ortaya çıkardı.
VALİ OSMAN KAYMAK 21.03.2019
Nevruz, kültür zenginliğidir
Vali Osman Kaymak, 'Bolluk ve bereketin simgesi Nevruz, Balkanlar'dan Orta Doğu'ya, Anadolu'dan Orta Asya'ya uzanan geniş bir coğrafyada yüzyıllardır devam eden ortak bir kültür zenginliğidir' dedi
VALİ OSMAN KAYMAK 21.03.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Nevruz: Barış ve dostluk bayramı'
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Nevruz: Barış ve dostluk bayramı'
Samsun Valisi Osman Kaymak Nevruz Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.
VALİ OSMAN KAYMAK 20.03.2019
Samsun'da 45 bin ton üretilecek
Tarım ve Orman Samsun İl Müdürü Nail Kırmacı, 'Silajlık Mısır Ekim Alanlarının Geliştirilmesi Projesi' ile 7 bin 500 dekar alanda silajlık mısır ekilişi yapılarak, 45 bin ton silaj üretimini gerçekleştireceklerini açıkladı.
VALİ OSMAN KAYMAK 18.03.2019
Vali Osman Kaymak: 'Bizi Atatürk üzerinden bölmeye çalışanlar var'
Türkiye üzerinde birçok oyun oynandığını ifade eden Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Bizi ortadan kaldırmak için, bizi parçalamak için bizi farklılaştırarak, bölme projeleri devam ediyor. Atatürk üzerinden de bizi bölmeye çalışanlar var. Atatürk bizim ortak değerimiz. Dinimiz bizim ortak değerimiz. Kültürlerimiz ortak değerimiz' dedi.
VALİ OSMAN KAYMAK 17.03.2019
Vali Osman Kaymak: 'Şifa dağıtmaya devam edin'
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Şifa dağıtan hekimlerimize uygulanan şiddeti kınıyoruz. Bu olayların etkisinde kalarak insanlarımıza olan sevgimizi, şefkatimizi ve merhametimizi eksik etmeyelim, şifa dağıtmaya devam edelim' dedi
VALİ OSMAN KAYMAK 15.03.2019
Samsun'dan CİMER'e 33 bin 615 başvuru
Samsun'dan CİMER'e 33 bin 615 başvuru
Samsun'dan, 2018 yılı içerisinde Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezine (CİMER) 33 bin 615 başvuru yapıldığı bildirildi.
VALİ OSMAN KAYMAK 14.03.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak: 'Sağlıkta şiddetin temelinde iletişim bozukluğu var'
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Sağlık çalışanlarından en önemli beklentimiz tatlı dil ve güler yüz. Lütfen hizmet ederken insanlardan tebessümü esirgemeyelim. Bunu yapıyorsunuz ama zaman zaman şiddete maruz kalıyorsunuz. Bunu kesinlikle reddediyoruz ama bunun temelinde mutlaka iletişim bozukluğu oluyor' dedi.
VALİ OSMAN KAYMAK 13.03.2019
Samsun'da istihdam zirvesi yapılacak
22 Mart'ta Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun katılacağı 'Burası Samsun, Burada İş Var' programında istihdam hedefleri konuşulacak.
VALİ OSMAN KAYMAK 12.03.2019
İstiklal Marşı'nın kabulünün 98. yılı kutlandı
İstiklal Marşı'nın kabulünün 98. yılı ve Mehmet Akif Ersoy'u anma programları kapsamında Samsun'da öğrenciler gösteriler geçekleştirdi.
VALİ OSMAN KAYMAK 12.03.2019
Samsun'da anlamlı proje: 'Oynamıyorsan paylaş'
Samsun Milli Eğitim Müdürlüğünün başlattığı 'Oynamıyorsan Paylaş' kampanyası çerçevesinde toplanan 90 koli oyuncak ihtiyacı olan köy okullarına dağıtıldı.
VALİ OSMAN KAYMAK 8.03.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak: 'Toplumun temel taşları'
Vali Osman Kaymak, 'Hayatın her alanında sevgiyi, fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız, huzurlu ve sağlıklı bir toplumun temel taşlarıdır' dedi
VALİ OSMAN KAYMAK 8.03.2019
Madalyalar Vali Kaymak'tan
Samsun Valisi Osman Kaymak, 2019 Avrupa Salon Okçuluk Şampiyonası ödül törenine katıldı. Kaymak, dereceye giren sporculara madalyalarını vererek tebrik etti
VALİ OSMAN KAYMAK 3.03.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak incelemelerde bulundu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yarın Samsun'da halka seslenecek. Saat 16.00'da gerçekleşecek miting için Samsun'da güvenlik önlemleri artırıldı. Samsun Valisi Osman Kaymak, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ile birlikte miting alanında incelemelerde bulundu.
VALİ OSMAN KAYMAK 2.03.2019
Vali Kaymak: 'Samsun'da kenevir sanayisi kurulacak'
Vali Kaymak: 'Samsun'da kenevir sanayisi kurulacak'
Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun'da kenevirin hem üretileceğini hem de sanayisinin kurulacağını söyledi.
VALİ OSMAN KAYMAK 28.02.2019
Vali Soytürk'e Osmaniye kaymakamlarından ziyaret
Osmaniye'nin Bahçe ilçesi Kaymakamı Müfit Gültekin ile Toprakkale ilçesi Kaymakamı Ali Yıldırım, Kilis Valisi Recep Soytürk'ü makamında ziyaret ettiler.
VALİ OSMAN KAYMAK 27.02.2019
Vali Osman Kaymak: 'Altyapı projesini destekliyorum'
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Başkan İsmail Uyanık bize, 'Takımı bir defa çıkarabiliriz, süreklilik için altyapıya ihtiyaç var' diyor. İsmail Bey'i sonuna kadar destekliyorum. Valiliğimiz, Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyelerle el ele vererek kulübümüzün altyapı isteğini karşılamalıyız' dedi
VALİ OSMAN KAYMAK 24.02.2019
'13. Uluslararası Robot Yarışması' Samsun'da yapılacak
'13. Uluslararası Robot Yarışması' Samsun'da yapılacak
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından düzenlenen '13. Uluslararası MEB Robot Yarışması' Samsun'da gerçekleşecek.
VALİ OSMAN KAYMAK 22.02.2019
Vali Osman Kaymak: 'Kurtuluş Savaşı devam ediyor'
Gençlerle kahvaltıda bir araya gelen Samsun Valisi Osman Kaymak, Kurtuluş Savaşı'nın halen devam ettiğini, kendini iyi yetiştirmiş gençlerle ancak bunun üstesinden gelinebileceğini söyledi.
VALİ OSMAN KAYMAK 21.02.2019
Vali Kaymak'tan öğrencilere tavsiyeler
Samsun Valisi Osman Kaymak, söyleşi programında öğrencilere seslenerek, 'Kendinizi Türkiye ve dünyayı yönetecek sosyal bilimci olarak kurgulamalısınız' dedi.
VALİ OSMAN KAYMAK 20.02.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak: 'OMÜ ile iftihar ediyoruz'
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Mimarlık Fakültesi Öğrenci Projeleri Sergisinde Vali Osman Kaymak, 'Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Samsunumuz için büyük bir değer. Çok köklü ve saygın bir üniversite ve biz üniversitemizle iftihar ediyoruz.' dedi
VALİ OSMAN KAYMAK 20.02.2019