YAZARLAR

DİĞER YAZILARI

Selçuk KAYA

Değişim şart-2

Alpay Özalan'la kötü gidiş sürerken, 'değişim şart' diye bir yazı yazmıştım.
Ardından 1 maçlık Besim Durmuş sonrasından da Engin İpekoğlu göreve geldi.
İpekoğlu'nun gelmesinin ardından ise 'bu yönetimin son şansı, tutarsa devam ederler tutmazsa hep birlikte giderler' diye yorum yaptım.
İşler teknik adam değişikliğine rağmen hala kötü gidince ise yönetimden bu kez Coşkun Zeren hamlesi geldi, bu hamle de fazla dayanmadı.
Tribündeki tepkilerden, sahadaki ruhsuz futbolculara, maaş alamayan personelin feryadından, bitmek tükenmek bilmeyen sorunlara kadar görüyoruz ki artık yönetim için de bir kan değişikliği zamanı geldi.
Başkan Erkurt Tutu'nun İstanbulspor maçı sonrası istifa edeceği söylentileri yayılsa da Tutu yönetimiyle biraraya gelip vazgeçmişti.
Ardından da Divan Kurulu'ndan yönetimin yanında olduklarını dile getirilen bir açıklama servis edildi.
Dün bunların ışığında Eskişehirspor gibi kritik bir mücadelede 3 bin taraftar vardı.
Artık şehir de taraftar da yönetime olan güvenini kaybetmiş durumda.
Oyuncuların sezon başından bu yana prim hariç para almadıkları konuşuluyor, hoş zaten prim alsalar kaç maç kazandılar ki?
Göreve geldikleri günden bu yana borcun arkasına sığınan yönetim, her ne kadar 'kulübü yönetilebilir hale getirdik' dese de borç yerinde sayıyor.
Bu takımın yeniden havaya girmesi, koca bir sezonun çöpe gitmemesi adına artık yönetimin de bir an önce bırakması gerekir.
Her ne kadar şu anda bir oluşum dedikodusu olmasa da koskoca Samsunspor yönetimsiz kalmayacaktır.
Eskişehirspor maçıyla ilgili yazacak zaten bir şey yok...
Skor farka giderken taraftarların 'yönetim istifa' tezahüratları her şeyi özetliyor...

Bölünmek...3 gün kaldıDenetçiler kayyumdan sonra gelirse...Vakit geçiyor...Bir oyuncuyu da sen öde!Bir çıkış yolu bulalım artık...Besim DURMUŞAhh be Besim hocam...Hep birlikte başaracağızRuh yok ruhYazarın Tüm Yazıları