YAZARLAR

DİĞER YAZILARI

Selamet ATLI

YABANCILARIMIZ BİZİ AYDINLATAMIYOR...

İki takımda maça iyi başladı ama Samsunspor'un daha iyi oynadığı, üstün oynadığı dakikalarda, kontra ataktan golü Ankaragücü buldu.
Takım olarak çok iyiydik. Taa ki oyuncu değişikliklerine kadar. Bizim bildiğimiz oyuna sonradan giren, biraz çalışır çabalar bir şeyler yapar. Enes’e kızamıyorum, olmamalı ama heyecandır derim. Chibuike ve Ayite' ye gelince hayırdır paranızı mı alamıyorsunuz bilelim. Karınızdan çok zararınız oldu. Önde baskı kuramadıkları gibi, top çalma yok, kaybettiği topu kovalamak yok. Chibuike, Ayite ve Angan da dahil yabancı oyuncularımız bizi aydınlatamıyor arkadaş. Bu tarz oyuncular fiziki güçleriyle rakibi hallaç pamuğu gibi savurması lazım.
Oyuncu değişikliklerinde hocaya kızmak gibi bir şansımız yok çünkü o da bizim gibi bilemezdi oyuna attıklarının böylesi bir performans sergileyeceklerini.
Gelelim maçın yıldızına...
Samaras senin için ne söylesek az.
Top tutması, top sürmesi, attığı uzun ve isabetli paslar kısacası takımın dinamosuydu.
Ligin deplasmanda en iyi sonuçlar alan takımı Ankaragücü'ne bu maçta yanılmıyorsam sadece bir köşe vuruşu kullandırdık. Takım olarak genelde iyiydik. Bu maçta takım olduğumuzu daha iyi görebildik Niye yalan söyleyeyim zirveye oynayan takımlardan aşağı kalır bir halimiz yoktu. Kayyuma kalan bir takım oluşturulan yönetimiyle birlikte son oynadığı 5 maçında mağlubiyet görmedi. Emeği geçenleri kutlarız. Hafta içerisinde oynanan bu müsabaka için tribüne gelen bütün taraftarımızı da kutlamak, hatta ayakta alkışlamak gerekir. Tutabildiğimiz notlar şimdilik bu kadar. Kazanamadığın yerde kaybetmemekte iyidir. Balıkesir maçında Samsunsporumuza başarılar diliyorum.

ELEŞTİRİNİN ÖNÜNE GEÇEN SKORBAKKAL DEĞİL DÜNYA MARKASI...TARAFTARA ÇİLE ÇEKTİRİLMESİNFELAKET TELLALLARINA TAKILMAYALIM...BİR SAMSUNSPOR GELDİ GEÇTİ...TAKILI KALMAYALIM...BOĞULMAK İSTEMİYORSAK...ENDİŞEMİZ YOK DEĞİL..!YÖNETİLEBİLİR DEDİKLERİ YERDE, YAŞANACAK HAL KALMAMIŞ...DÜŞÜĞÜMÜZÜ UNUTTURAN SEVİNÇYazarın Tüm Yazıları