YAZARLAR

DİĞER YAZILARI

Turgay SAAT

MADALYALAR SAMSUN'A

29-0cak -2 şubat tarihleri arasında mersin erdemli poligonunda yapılan HAVALI TABANCA TÜRKİYE KUPASINDA yine SAMSUN rüzgarı esdi geçti.
Yarışmada büyük bayanlar katagorisinde GÜLÇİN GÜLER TÜRKİYE 2.cisi
ZEYNEP KAYMAKÇI genç bayanlarda TÜRKİYE 3.cüsü ve
Minik bayanlarda
Elvin yaramış
Zehra yavuz
Safiye temiz üçlüsü takım halinde TÜRKİYE 3.cüsü olarak SAMSUNUMUZA MADALYA VE KUPAYLA döndüler.
Yarışmada yıldız erkek takımı 5 puan farkla TÜRKİYE 4.cüsü oldu, diğer erkek katagorisindede yine dereceyi kılpayı kaybettiler..
Bu yarışmaya SAMSUN ATICILIK KULÜPLER BİRLİĞİ 5 takımla katıldı
Polisgücü
Parsspor
İlkadımsarp spor
hedefspor
Büyük şehşr bel. Spor
Bu takımlarımzdan 22 sporcu samsunumuzu yarışmada temsil etti.milli sporcumuzda olan GÜLÇİN GÜLER 2019 yılında yurtdışında milli formamızı ve samsununuzun adını duyurmak için vargüçüyle çalışacağım dedi,aynı zamanda komser olan gülçin güler van il emniyet müdürlüğünde çalışmaktadır ve besyo 3. Cü sınıf öğrencisidir,spora çocuk yaşlarda polis akademisinde başlayan GÜLÇİN GÜLER sayısız TÜRKİYE ŞAMPIYONU olmuş altın madalya kazanmıştır milli talımımızla beraber yurtdışında al bayrağımızı gönlere öekmek için ne gerekiyorsa gece gündüz çalışacağını söyleyen GÜLÇİN GÜLER birgün SAMSUNUMUZUN POLİSGÜCÜNÜN adını DÜNYA ŞAMPIYONU olarak duracağım diyerek SAMSUNLULARA selamını göndermiştir.
Sağlıcakla kalın...

MADALYALAR SAMSUN'A Ne olacak halimiz!Parayı veren düdüğü çalıyor...Abdullah TopaloğluAntrenörlere kimse sormaz...FEDERASYONLAR KULÜPLERİN CEBİNE ELİNİ ATTI YALNIZ KALMAYA MAHKUMUZKim olduğumuzu unuttukADALARI KAYBETMEYELİMKİMİN HABERİ VAR?Yazarın Tüm Yazıları
hızWeb