HaberlerAnkara'da o çukura düşen düşene

Ankara'da o çukura düşen düşene

Ankara'da ODTÜ'nün 100. Yıl Kapısı yakınlarında sabaha karşı çöken yol nedeniyle bir araç 3 metrelik çukura düşmüştü. Bu sefer de belediye ekiplerinin kanalizasyon aracı o çukura düştü.

Ankara'da o çukura düşen düşene

Ankara’da ODTÜ’nün 100. Yıl Kapısı yakınlarında sabaha karşı çöken yol nedeniyle bir araç3 metrelik çukura düşmüştü. Patlayan su borusunun yolun çökmesine neden olduğu ifade edilirken, yaşanan çökme ile ilgili açıklama yapan Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, çökmenin 1970 yılında yapılan foseptik çukurundan kaynaklandığını ifade etti. Olaya anında müdahale etmek isteyen Ankara Büyükşehir Belediye ekipleri, bölgeye hızlı bir şekilde intikal etti. Aracın kurtarılması için yoğun çaba harcanırken, araç çıkarıldıktan sonra bölgedeki çalışmalar devam etti.

Sabah saatlerinde yaşanan bu olay neticesinde, akşama kadar çalışan Belediye ekipleri, akşam yaşanan başka bir çökmeyle bu sefer kanalizasyon araçlarını çukurlara teslim etti. Bir otomobili yutan çukur, akşam saatlerinde de belediyenin kanalizasyon aracını yuttu. Bölgeden geçen vatandaşlar görüntüleri şaşkınlıkla takip ederken, çukura düşen kamyonun görüntüsü sosyal medyada gündem olmayı başardı.

Melih Gökçek'ten Davutoğlu tweetleriSIRADAKİ HABER