HaberlerŞampiyon Samsun PTT

Şampiyon Samsun PTT

Kulüplerarası Yıldız Erkekler Voleybol Grup ve Yarı final müsabakalarında boy gösteren Samsun PTT Spor Kulübü, grup finalinde Çorum Spor Lisesi'ni 3-0 mağlup ederek şampiyon oldu ve Türkiye finallerine gitmeye hak kazandı.

Şampiyon Samsun PTT

Kulüplerarası Yıldız Erkekler Voleybol Grup ve Yarı final müsabakalarında boy gösterenSamsun PTT Spor Kulübü, grup finalinde Çorum Spor Lisesi'ni 3-0 mağlup ederek şampiyon oldu ve Türkiye finallerine gitmeye hak kazandı.

Samsun Tekkeköy Yaşar Doğu Spor Salonu'nda düzenlenen Kulüplerarası Yıldız Erkekler Voleybol Grup ve Yarı Final müsabakalarında Samsun rüzgarı esti. Birbirinden zorlu rakipleriyle mücadele eden PTT Spor Kulübü, grup finali maçında Çorum Spor Lisesi'ni üç setide alarak 3-0 mağlup etti. Alınan bu galibiyetle PTT Spor Kulübü, ilimizi İzmir'de yapılacak Türkiye şampiyonasında temsil etme hakkına sahip oldu. Antrenörler Turan Yüzüak ve Mine Orhan, "Çocuklarımızla ne kadar gurur duysak azdır, alnımızın akıyla finallere adımızı yazdırdık. İzmir'de yapılacak Türkiye şampiyonasında ilimizi temsil etmenin mutluluğunu yaşayacağız. Bizlere desteklerinden dolayı başkan Yüksel Kudal'a ve Vedat Kızılkaya'ya teşekkür ediyoruz"dedi.SIRADAKİ HABER