HaberlerSamsun Kavak'ta toplu açılış yapılacak

Samsun Kavak'ta toplu açılış yapılacak

Samsun'un Kavak ilçesinde yapımı hızlı bir şekilde devam eden kapalı pazar yeri ve düğün salonunda çalışmalar hız kazandı. Başkan Sarıcaoğlu, yapımı tamamlanan projelerin toplu açılış töreninin yapılacağını ifade etti.

Samsun Kavak'ta toplu açılış yapılacak

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, "Pazar yerimizin ve düğün salonumuzun çalışmalarının biran önce tamamlanması için gerekli talimatı verdim. Yaz sezonuyla birlikte bu iki projeyi vatandaşlarımızın hizmetine biran önce açıp mağduriyetlerini gidermemiz gerekiyor. Düğün salonumuzda ışıklandırmalar yapıldı. İlçemize yakışır bir düğün salonu oldu. Kapalı pazar yerimizde ise son aşamaya geldik çok yakın zamanda toplu açılışı gerçekleştireceğiz" diye konuştu.

Kavak'ta yapımı hızla devam eden birçok çalışmanın bulunduğunu vurgulayan Başkan Sarıcaoğlu, "Önümüzdeki günlerde toplu açılışları birlikte yapacağız. Amacımız vatandaşlarımızın daha rahat ortamlarda yaşamlarını sürdürmelerini sağlamak. İlçemizde iki pazar yeri ve iki düğün salonu olacak. Vatandaşlarımız hangisini isterse onu kullanacaklar. Dayatmacı belediyecilik anlayışı içerisinde değil vatandaşlarımızın isteğine yönelik çalışmalara imza atıyoruz" dedi.SIRADAKİ HABER