HaberlerKavak'ta 'buzlanma' önlemi

Kavak'ta 'buzlanma' önlemi

Yollarda meydana gelen buzlanmaya karşı tuzlama çalışmaları yapan Kavak Belediyesi'nde Başkan İbrahim Sarıcaoğlu, "Herhangi bir problem olmaması için ekiplerimiz çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor" dedi

Kavak'ta 'buzlanma' önlemi

Kavak Belediyesi, yollarda meydana gelen buzlanmaya karşı tuzlama çalışmaları gerçekleştirdi.

ŞOFÖRLERİ UYARDI
Hava sıcaklıklarının önemli derecede azalmasından dolayı yollarda oluşabilecek gizli buzlanmalara karşı tüm şoförleri dikkatli olmaları konusunda uyaran Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, "İlçe genelinde yollarda oluşacak buzlanmalara karşı ekiplerimiz tuzlama çalışmaları yapmaktadır. Gerek araçlarımızın gerekse vatandaşlarımızın ulaşım ve yürümesinde herhangi bir problem olmaması için ekiplerimiz çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor" diye konuştu.

TEYAKKUZ DURUMUNDAYIZ
Kar yağışının ilçeyi olumsuz etkilememesi için belediye ekiplerinin teyakkuz durumunda bulunduğunu ifade eden Sarıcaoğlu, şunları söyledi: "Amacımız vatandaşlarımızın kış şartlarını rahat bir şekilde geçirmelerini sağlamak. Depomuzda yeteri kadar tuz stokumuz bulunmaktadır ve yol açma çalışmaları için araçlarımız hazır kıta beklemektedir."

 kavak  buzlanmatuzlama


SIRADAKİ HABER