Haberler"Samsun'da Önemli Yatırımlar Gerçekleşecek"

"Samsun'da Önemli Yatırımlar Gerçekleşecek"

AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, Samsun'un önümüzdeki 4 yıl içerisinde katma değere yönelik yatırımlar alacağını ifade etti.

AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, Zeki Gülhan Restoran’da basın mensuplarıyla bir araya gelerek Türkiye ve Samsun gündemine dair açıklamalarda bulundu.

Amaçlarının Samsun’da yapılacak hizmetlerin en iyisini yapmak olduğuna vurgu yapan AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, “Amacımız, birlik beraberlik içerisinde tüm konularda istişarelerle Samsun’da yapılacak şeyin en iyisini yapmak, Samsun’a getirilecek hizmetin en iyisini üretmektir. Bunun için de tüm Samsun halkına ihtiyacımız var. Samsun’a her türlü yatırımlar konusunda istişareler başladı. Milletvekillerimiz diğer bakanları geziyorlar. Samsun’a yapılacak birkaç tane önemli projeler var. Samsun’un önümüzdeki 4 yıl içerisinde iyi yatırımlar ve katma değere yönelik yatırımlar alacağını şimdiden söyleyebilirim. Bu çalışmalar titizlikle devam ediyor. Şehir hastanesi yapılmak üzere çalışmaları başlandı. Şehir hastanesi ile ilgili yüksek kattan vazgeçtik. Şehir hastanesinde hükümetim yüksek kattan vazgeçti. Hastanelerin çok katlı olmaması daha yataya almak istediler. Onunla ilgili de çalışmalarımız devam ediyor” ifadelerini kullandı.

“BİR BAKANIMIZ BİR GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ VAR”

2015 yılının Şubat ayında AK Parti İl Başkanlığı görevini devraldığını hatırlatan AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, “1 Kasım genel seçimlerinin sonrasında, tek başına iktidar olduk. Seçimlerin ardından AK Parti Samsun’da 6 vekil çıkarmayı başardı. Bu 6 vekilden bir tanesi 64. Hükümet’te bakan olarak, biri teşkilatlarımızda genel başkan yardımcısı ve 4 vekilimiz de Samsun’u temsil etme noktasında 6 vekilimizi Meclis’e gönderdik. 6 vekilimiz konularına hakimler. Biri hükümette, diğeri de genel merkezde yetkililer. Samsun şu anda hizmet alım konusunda her dönemden daha ileri” dedi.

“TERÖRÜN KÖKÜ KAZINACAK”

Terörlü mücadele konusunda halkın desteği ile birlikte sonlandırılana kadar devam edeceklerini ifade eden Başkan Göksel, “Bunun başka türlü oluru yok. 20 yaşında çocuklarımızı askere gönderiyoruz. Hepimizin çocukları var. Biz de gittik askere, bu çocuklar vatanı için orada mücadele ediyorlar. Bunlar bizim hassasiyetlerimizdir. Bu askerlerimizin, polislerimizin özveriyle çalışmasından olacak. Allah bu terörü sona erdirmemiz için bize yardımcı olacak. Bu terörün kökünü kazıyacağız. Türkiye’de huzur ve barış içersinde yaşamaya devam edeceğiz. Kimse bir insanı milliyeti, ırkı için hor görmüyor. Çünkü öyle bir dert yok. Ama ne yazık ki dış güçler bunları kaşıyacak varmış gibi birbirimize bizi düşürmeye çalışıyorlar. Bunların hepsi plandır. Türkiye üzerinde projeler, planlar, 100 yıl önce Osmanlı üzerinde yapılan planlar şimdi İslam coğrafyası ve Orta Doğu üzerinde yapılmakta ve yapılmaya devam ediyor. Biz neyin ne olduğunu bileceğiz. Her türlü belanın nereden geldiğini bilip, ona göre hareket edeceğiz. Birlik ve beraberliğimizi bozmaya çalışanların karşısında duracağız. İnadına daha fazla beraberliğimizi sağlayacağız” şeklinde konuştu.SIRADAKİ HABER