HaberlerAvukat O Cinayetin Detaylarını Anlattı

Avukat O Cinayetin Detaylarını Anlattı

Üsküdar'da holding binası içinde Samsunlu cinayet zanlısı tarafından uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden işadamı Rafet Özsoy son yolculuğuna uğurlandı. Cenazede konuşan şirket avukatı cinayetle ilgili açıklamalarda bulundu.

Avukat O Cinayetin Detaylarını Anlattı

Cenaze namazı öncesinde şirket Avukatı Suha Fazlı Erik, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Avukat Erik, “İnşaat işlerinde her zaman bir hesap kitap uyuşmazlığı olur. Bu taşeronla da aramızda hesap kitap uyuşmazlığı vardı. Şirket muhasebesinden öğrendiğime göre uzlaşmaya varılmış. Rafet Bey'in vurulduğu gün bu anlaşmaya varılmış. Rafet Bey kendilerine çay servisi yaparken, zanlılardan bir tanesi sigara içme bahanesiyle balkona çıkıyor ve sırtına 8 kurşun atıyor. Ardından Rafet Bey yere düştükten sonra da kurşun sıkmaya devam ediyor" dedi.

İşadamının Katili Samsunlu Çıktı

Samsunlu Cinayet Zanlısına Çelik Yelekli Koruma

"4 GÜN KEŞİF YAPMIŞLAR"

Avukat Erik, “Kabul edilmiş bir borç yok. Sahada başka bir rakam çıkar, projeye bakarsınız başka bir rakam çıkar. Şimdiye kadar bizim şirketimize dava açıp da parasını alamamış kimse yok. Teminat gücümüzle malımızla mülkümüzle ortada olan bir şirketiz. Bizim muhasebe kayıtlarımıza göre, bize 156 bin lira borçları var. Çünkü avansla çalışmışız. Bizim alacağımız var. 'Bacağına sıktım, 2 milyon 600 bine anlaştık' falan yalan. Zaten 4 gün şirkete gelip keşif yapmışlar. Ve muhtemelen demişler ki, ya biz bu parayı koparacağız ya da adamı vuracağız" ifadelerini kullandı.

Avukat Erik, “İçeriye 5 kişi giriyorlar. Rafet Bey de endişeleniyor. Toplantıda tek başına durmuyor. Yeğenlerine siz de yanımda olun diyor. Ona rağmen vurup dağılıyorlar“ ifadesini kullandı.SIRADAKİ HABER