HaberlerProjelerimizle Büyüyoruz

Projelerimizle Büyüyoruz

Asarcık Belediye Başkanı Şerif Kılağuz, "2015'te birçok projemize başladık ve hayata geçirdik. 2016'da da projelerimiz ve çalışmalarımızla ilçemizi kalkındırmaya, büyütmeye devam edeceğiz" dedi

Projelerimizle Büyüyoruz

Asarcık Belediye Başkanı Şerif Kılağuz, 2015 yılının ilçeleri açısından hizmet yılı olduğunu, birçok projeyi hayata geçirdiklerini ve geçirmeye de devam edeceklerini söyledi.

2016 İSTİHDAM YILI

İki yıl önce göreve geldiklerinde verdikleri sözleri tutmanın sevincini yaşadıklarını ifade eden Başkan Kılağuz, "Verdiğimiz sözlerin yanında planlarımızda olmayan yatırımları da ilçemize kazandırdık. Hayvan pazarı faaliyete geçti ve Küçük Sanayi'de tapu dağıtımı yaptık. İlçe meydanı için de çalışmalarımız sürüyor. Bu ve buna benzer, ilçemizin ihtiyacı olan çalışmalarımızı sürdüreceğiz. 2016'da istihdama yönelik çalışmalar da faaliyete geçecek. Tekstil fabrikamızda 250 kişi istihdam edilecek ve ilçemize önemli bir katkı sağlayacak. Büyükbaş hayvancılıkla alakalı çalışma da gerçekleştireceğiz. Yakın bir zamanda detaylarını paylaşacağız" diye konuştu.

Barış BUDANOĞLUSIRADAKİ HABER