HaberlerBayan Basketbolculardan Renkli Ziyaret

Bayan Basketbolculardan Renkli Ziyaret

Süper Lig ekibi Samsun Canik Bayan Basketbol Takımı, sosyal sorumluluk projesi kapsamında anaokulu öğrencileriyle buluştu. Oldukça renkli görüntülerin yaşandığı buluşmada, minikler şarkı söyledi, basket attı.

Bayan Basketbolculardan Renkli Ziyaret


Sosyal sorumluluk projesi kapsamında okullarda söyleşiler düzenleyerek öğrencilerle buluşan Kulüp Başkanı Ercan Bayrak, Samsun'un Süper Lig'deki tek temsilcisi Samsun Canik Bayan Basketbol Takımı Antrenörü Mehmet Can Öztürk ve oyuncular ile Canik Belediyesi Özel Kalem Müdürü Gamze Güven, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Birimi Müdürü Musa Öztürk, Şerife Bacı Anaokulu'nda minik öğrencilerle bir araya geldi.
MİNİKLER BASKET ATTI
Samsun'u Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde başarıyla temsil eden bayan basketçiler, anaokulu öğrencilerinin sevgi gösterisiyle karşılaşırken, basketbolcu ablalarıyla hoş vakit geçiren minikler etkinlik boyunca şarkı söyledi, ablalarıyla birlikte basket atışı yaptı. Oldukça renkli geçen etkinlikte bayan basketbolcular da minik öğrencilerle yakından ilgilendi.
HER HAFTA FARKLI OKULDA
Amaçlarının sosyal sorumluluk kapsamında çocuklara sporu ve basketbolu sevdirmek olduğunu belirten Samsun Canik Belediyespor Kulübü Başkanı Ercan Bayrak, 'Her hafta farklı okulda düzenlediğimiz söyleşilerde öğrencilerle basketbol takımımızı buluşturuyoruz. Bu kez ise anaokulunda farklı bir etkinliğe imza atarak, minik öğrencilerimizle bir araya geldik. Oldukça güzel bir etkinlik oldu. Bu tür çalışmalarımız bundan sonra da devam edecek' dedi.SIRADAKİ HABER