Haberler'Transferi şu an için çok önemsemiyorum'

'Transferi şu an için çok önemsemiyorum'

Akhisar Belediyespor, cumartesi günü Manisa 19 Mayıs Stadı'nda saat 16.00'da Torku Konyaspor'u konuk edecek.

'Transferi şu an için çok önemsemiyorum'

Akhisar Belediyespor'da teknik direktör Cihat Arslan, idman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Arslan, 'Çok önemli bir rakip olarak görüyoruz, çok saygın bir kulüp. Konyaspor maçı zor bir karşılaşma, tabi ki ikinci yarıya da iyi başlamak istiyoruz. İnşallah kazanmak istiyoruz. Ama rakibimizin yapmış olduğu takviyeler, kadro zenginliği de çok önemli bir takım. Zorlu bir karşılaşma bekliyor, önemli bir karşılaşma ama kazanmayı ve içerideki o galibiyet serisini devam ettirmek istiyoruz. Yani ligde daha iyi yerlere gelmek istiyoruz, inşallah kazanırız' dedi.

Arslan, transferle ilgili sorulan sorular üzerine, 'Transferi şu an için çok önemsemiyorum, bugün artık 2 gün var maça. Artık transferden çok kendi oyuncularımızın performansı önemli. Tabi ki bizden de istenen oyuncular var, bizim de istediğimiz oyuncular var. Ama istediğimiz oyuncuların da kulüpleri olduğu için görüşmeler devam ediyor. Ben teknik direktör olarak artık maça konsantre oldum, transfer işlerini yönetim sürdürüyor' diye konuştu.

Öte yandan ligin 18. haftasında Manisa 19 Mayıs Stadı'nda oynanacak karşılaşmayı hakem İlker Meral'in yöneteceği bildirildi. Akhisar Belediyespor yönetimi, Torku Konyaspor müsabakası için bilet fiyatlarını, 'Misafir Tribün 4 TL, Akigo Maraton Tribün 5 TL, Kapalı Tribün 10 TL ve VIP Tribün 15 TL' olarak belirledi.SIRADAKİ HABER