HaberlerSamsun Yolspor galibiyete kilitlendi

Samsun Yolspor galibiyete kilitlendi

Ligin yeni ekiplerinden olan ve ilk 3 haftada galibiyet yüzü göremeyen Yolspor'da Turhalspor maçının hazırlıkları sürüyor.

Samsun Yolspor galibiyete kilitlendi

Ligin yeni ekiplerinden olan ve ilk 3 haftada galibiyet yüzü göremeyen Yolspor'da Turhalspor maçının hazırlıkları sürüyor. Tecrübeli teknik adam Erol Yılmaz, "Turhalspor ile evimizde oynayacağız, bu maçtan galip ayrılıp üzerimizde ki şanssızlığı atıp ilk galibiyetimizi almak istiyoruz"dedi.

Bölgesel Amatör Lig 4. Grupta mücadele eden Yolspor'da hafta sonu oynanacak olan Turhalspor maçının hazırlıkları sürüyor. Ligin yeni ekiplerinden olan ve ilk 3 haftada galibiyet yüzü göremeyen Turuncu-Beyazlı ekip 4. hafta maçında evinde Turhalspor'u devirmenin planlarını yapıyor. Tesislerde yaptığı idmanlar ile hazırlıklarını sürdüren Yolspor Teknik Sorumlusu Erol Yılmaz, "Ligde genç ve tecrübesiz bir takımla mücadele ediyoruz. Amacımız sahaya çıkıp iyi futbol oynamak. Bu hafta içeri de Turhalspor ile oynayacağız hedefimiz bu maçı kazanıp ilk galibiyetimizi almak. Oyuncularımızdan Uğur geçirdiği rahatsızlıklardan dolayı idmanlarda yer almıyor. Onun dışında bir eksiğimiz yok" dedi.

Salim YILDIZ

 SIRADAKİ HABER