HaberlerBalıkesir haberTaraftar ve Balıkesirspor lokma hayrında buluştu

Taraftar ve Balıkesirspor lokma hayrında buluştu - Balıkesir haber

Balıkesirspor Taraftarlar Derneği, Balıkesirspor için Ali Hikmet Paşa meydanında lokma hayrı düzenledi. Lokma hayrına Balıkesirsporlu futbolcular ve yöneticiler katıldı. Balıkesirspor Kulüp Başkanı Feyyaz Çiftçi, kulübün yaşadığı maddi sıkıntıların sona ereceğini söyledi.

Taraftar ve Balıkesirspor lokma hayrında buluştu

Balıkesirspor Taraftarlar Derneği'nin düzenlediği lokma hayrı ile taraftarlar, yönetici, teknik heyet ve futbolcular tanışma ve kaynaşma fırsatı buldu. Dernek üyeleri Balıkesirspor kafilesini Milli Kuvvetler caddesinde davul ve zurna eşliğinde karşıladı. Takım otobüsünden inen teknik heyet ve futbolcular yürüyerek Ali Hikmet Paşa Meydanı'na geldiler.
Burada bir açıklama yapan Balıkesirspor Kulüp Başkanı Feyyaz Çiftçi, 'Bu lokma hayrını düzenledikleri için tüm taraftarlarımıza, taraftarlar derneğine ve bu hayıra maddi katkı sağlayan eski yöneticimiz Vural Alan'a çok teşekkür ediyoruz. Balıkesirspor'u bu sıkıntılı gününde el birliği ile Valimiz ile, Büyükşehir Belediye başkanımız ile basın ve taraftarlarımızla bu işin altından kalkacağız. Balıkesirspor'da gelişmeler iyi yönde ilerliyor. Takımın yavaş yavaş sıkıntılı günleri sona eriyor. Takımımız son haftalarda iyi gidiyor. İnşallah daha da iyi günler göreceğiz. Bu sıkıntının üstesinden hep beraber geleceğiz' dedi.
Balıkesirspor kaptanları Hüseyin Tok, Burak Çalık ve Vukovic ise Balıkesirspor taraftarlarının yaptığı bu güzel jest için teşekkür ederek, taraftarları Balıkesirspor maçlarına davet ettiler.
Lokma hayrı sonunda futbolcular Vukovic, Bekamenga, Ndongala ve Glumac, teknik ekip ve taraftarlar temsili büyük lokma ile poz verdiler.
Öte yandan lokma hayrı sırasında zeybek oyunu oynanırken, Balıkesirspor Store aracından da ürün satışı gerçekleştirildi.

Taraftar ve Balıkesirspor lokma hayrında buluştuSIRADAKİ HABER