HaberlerSamsunspor Sportif Direktörü Zeren: Nefes aldık

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: Nefes aldık

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, Şanlıurfaspor galibiyetiyle derin bir nefes aldıklarını söyledi.

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: Nefes aldık

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, Şanlıurfaspor galibiyetiyle derin bir nefes aldıklarını söyledi.

Zeren, "Milat dediğimiz Şanlıurfaspor maçını kazanmasını bildik. Bu bir ekip işi yönetimi, teknik heyeti, oyuncuları ve taraftarıyla uzun zamanın ardından mutlu sona ulaştık" dedi

YÜZÜMÜZ GÜLDÜ
Ligde Şanlıurfaspor galibiyetiyle rahat bir nefes alan Samsunspor'da biraz olsun yüzler güldü. Sahada kazanmak adına herşeyi ortaya koyduklarını belirten Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, "Su gibi, ekmek gibi ihtiyacımız olan bir galibiyeti elde ettik. Bunda emeği geçen herkese yürekten teşekkür ediyorum"dedi. Şanlıurfaspor karşısında 1-0 geriye düşmelerine rağmen maçı bırakmadıklarını dile getiren Zeren, "Son derece önemli bir 3 puanın sahibi olduk. Balıkesirspor karşısında aldığımız kötü mağlubiyeti bu maçla biraz olsun unuttuk"diye konuştu.

HER MAÇ FİNAL
Coşkun Zeren ayrıca, "Maç bitiminde soyunma odasına girdiğimde takım adeta savaştan çıkmış gibiydi. Bu çocuklar sahaya çıkıp ellerinden geleni yaptılar, yani resmen savaştılar. Herşey bitmiş değil, geride kalan tüm maçlarımız final gibi olacak. Ben teknik heyeti, oyuncuları ve taraftarları kutluyorum. Bu bir ekip işi, herkes o an elinden gelenin fazlasını yapmaya çalıştı ve mutlu sonun mimarı oldu. Alınan bu galibiyetle kazanamama ve gol atamama duygusunu da geride bıraktığımıza inanıyorum"dedi.

Salim YILDIZSIRADAKİ HABER