HaberlerSamsunspor formasını onurla taşıyorum

Samsunspor formasını onurla taşıyorum

Samsunsporlu futbolcu Murat Gürbüzerol'un maç sonrası kırmızı-beyazlı formayı yere attığı iddia edilmişti. Murat, kendi sosyal medya sayfasından yaptığı açıklamada 'Böyle bir şey asla söz konusu olamaz. Ben formayı top toplayıcı kardeşimize hediye ettim' dedi.

Samsunspor formasını onurla taşıyorum

Samsunsporlu futbolcu Murat Gürbüzerol'un maç sonrası kırmızı-beyazlı formayı yere attığı iddia edilmişti. Murat, kendi sosyal medya sayfasından yaptığı açıklamada "Böyle bir şey asla söz konusu olamaz. Ben formayı top toplayıcı kardeşimize hediye ettim" dedi.

Gürbüzerol ayrıca yaptığı açıklamada, "Her zaman onurla taşıdığım emeğimle ıslattığım şanlı Samsunspor formamı yere atmadım. Hiçbir zamanda atmam. Bu tamamen yanlış anlaşılan bir durumdur. Fotoda da göründüğü üzere söz verdigim bir kardeşime armağan ettim. Böyle yansıtılması beni çok üzdü yine de herkesten özür dilerim. Bütün takım arkadaşlarımında ayaklarına saglık herkesle gurur duyuyorum. Böylesine bir takımında parçası olduğum için çok mutluyum, güzel günler yakındır inşallah" dedi.SIRADAKİ HABER