HaberlerTokat haberErbaa'da 20 kilometrelik asfalt çalışması

Erbaa'da 20 kilometrelik asfalt çalışması - Tokat haber

Erbaa Belediyesi Yavuz Selim, Yenimahalle, Gaziosmanpaşa Evyaba, Kelkit ve İsmet Paşa Mahallelerinde 20 kilometrelik sathi kaplama asfalt çalışmalarını tamamladı.

Erbaa'da 20 kilometrelik asfalt çalışması

Geçen ay başlatılan ve 20 kilometrelik yol ağını kapsayan çalışmalarda Yavuz Selim, Yeni Mahalle, Gaziosmanpaşa, Evyaba, Kelkit ve İsmet Paşa Mahallelerinde bulunan toprak yollar sathi kaplama ile asfaltlandı.
Erbaa'nın hızla büyüyen bir kent olduğunu ifade eden Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım 'Kentimizde 20 kilometrelik toprak yolumuz vardı. Bu yolların tamamında sathi kaplama çalışması gerçekleştirdik. Bir taraftan yol açma çalışmalarımız da devam ediyor. Yeni açılan yolların haricinde kentimizde toprak yol kalmadı. Aralıksız olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Erbaa'da her gün yeni yollar açıyor, bunların alt yapısını ve üst yapısını hazırlıyoruz. 2016 yılında mevcut toprak yolların çok büyük bir bölümünde asfalt çalışmaları yaptık. Kısa sürede daha önce hiç hizmet ulaşmamış noktalara ulaştık. Ulaşmaya da devam ediyoruz' dedi.

Erbaa’da 20 kilometrelik asfalt çalışmasıSIRADAKİ HABER