HaberlerManisa haberSalihli Ülkü Ocakları şehitleri unutmadı

Salihli Ülkü Ocakları şehitleri unutmadı - Manisa haber

Musa Şentürk Başkanlığı'ndaki Salihli Ülkü Ocakları yönetim kurulu üyeleri Salihli'deki şehitlerin mezarlarını ziyaret ederek dua etti.

Salihli Ülkü Ocakları şehitleri unutmadı

Salihli Ülkü Ocakları Başkanı Musa Şentürk, ocak üyeleri, ocağın üniversite ve ortaöğretim teşkilatlarının üyeleriyle birlikte, Sabah Namazı'nın ardından Şehit Jandarma Er Mahmut Kaygusuz, Şehit Jandarma Er Mehmet Gül, Şehit Polis Memuru Mehmet Uyar, Şehit Emniyet Amiri Doğan Sakarya, Şehit Emniyet Müdürü Nurettin Ersoy, Şehit Topçu Er, Anıl Eruluç, Şehit Jandarma Er Namık Bölmeli, Şehit Polis Memuru Osman Somuncular, Şehit Piyade Er Hasan Öztürk, Şehit Jandarma Er Gürcan Karakaya, Şehit Uzman Jandarma Onbaşı Metin Uygun, Şehit Jandarma Er Mehmet Günel, Şehit Denizci Er Mehmet Ersöz, Şehit Uzman Çavuş Süleyman Gür ve Ülkücü Şehit Hasan Ünlü'yü mezarı başında ziyaret ettiklerini söyledi.
Şentürk, 'Bu Vatan için canlarını feda etmiş aziz şehitlerimizi aynı duygu, özlemle kabir ziyaretlerini gerçekleştirdik. Ülkü Ocakları olarak şehitlerimizin hiçbir zaman unutulmayacaklarını, sadece cenaze törenlerinde değil kalplerimizde her saniye yaşadıklarını bir nebze olsun hissettirebilmek için Cenabı Hakka huşu içinde dualar ettik' dedi.
Şehit mezarları ziyaretine Şırnak'ta PKK'nın yola tuzakladığı bombanın patlaması sonucu yaralanan ve tedavi gördüğü Ankara GATA'da tüm çabalara rağmen şehit olan Uzman Çavuş Süleyman Gür'ün abisi Sedat Gür de katıldı.

Salihli Ülkü Ocakları şehitleri unutmadıSIRADAKİ HABER