HaberlerSamsunspor'da Başkan para arıyor

Samsunspor'da Başkan para arıyor

Samsunspor Başkanı Tutu, hem Bahia, Valdomiro ve Fink'in protokol taksitlerini ödemek, hem de mevcut takım ile personeli rahatlatmak için para arayışında.

Samsunspor'da Başkan para arıyor

Samsunspor Başkanı, hem Bahia, Valdomiro ve Fink'in protokol taksitlerini ödemek, hem de mevcut takım ile personeli rahatlatmak için para arayışında.

Son olarak Bakan Kılıç'la da görüştüğü ifade edilen Başkan Tutu'nun büyük mesafe kat ettiği öğrenildi

ACİL ÖDEMELER
Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, hafta başında İstanbul, önceki gün de Ankara'da bir dizi görüşmeler yaparak, kulübe maddi kaynak sağlamak için çalışıyordu. Başkan Tutu'nun önceliği Bahia, Valdomiro ve Fink'in protokol taksitlerini ödeyip, mevcut futbolcularla personele ödeme yapabilmek. Hem protokollerin bozulmaması, hem de takımı rahatlatmak için çaba sarf eden Başkan Tutu, öncelikle bu sorunları çözmeye çalışıyor.

BAKAN SICAK KARŞILADI
Başkan Tutu'nun Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'la da görüşerek hem takımın son durumu hakkında bilgi verdiği, hem de bu dar boğazdan çıkış yollarını anlattığı ifade edildi. Her zaman Samsunspor'un yanında olan Bakan Kılıç'ın, kulübe gelir sağlamak için sunulan projelere sıcak baktığı ve ilk adımları attığı öğrenildi. Bahia, Fink ve Valdomiro'ya en kısa zamanda ödeme yapılacağı ve riskin ortadan kalkacağı belirtildi.

Selçuk KAYASIRADAKİ HABER