HaberlerDüzce haberAK Parti'den emniyet müdürüne ziyaret

AK Parti'den emniyet müdürüne ziyaret - Düzce haber

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Ana Kademe İl Başkanları ve yönetim kurulu üyeleriyle, görevine yeni atanan Düzce Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz'e nezaket ziyaretinde bulundu.

AK Parti'den emniyet müdürüne ziyaret

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Gençlik Kolları Başkanı Fazlı Koç, Kadın Kolları Başkanı Sebahat Uçar ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, Düzce Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz'i makamında ziyaret etti. AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, 'İlimiz ve partimiz adına ilimize hoşgeldiniz dileklerimizi sunuyorum. Sizin de bildiğiniz gibi Düzce'miz iki metropol arasında yer alan bir il ve bu anlamda emniyet teşkilatımızın yükü de ona göre artıyor. AK Parti olarak bize ne düşerse yapmaya hazırız' dedi.
Düzce Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz ise AK Parti heyetinin ziyaretinden dolayı memnuniyetini belirterek, ' Biz her zaman devletimizin yanında olduk ve bunun doğal sonucu olarak da bu makamdayız. Düzce'de büyük bir ilgi ve alaka gördüm. Düzce nüfusunun üzerinde bir il olarak görüyorum. Biz de bu ile yakışanı yapacağız. Sizlere de nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum' diye konuştu.

AK Parti’den emniyet müdürüne ziyaretSIRADAKİ HABER