HaberlerManisa haberŞehit ailelerine 'Şehadet belgesi' verildi

Şehit ailelerine 'Şehadet belgesi' verildi - Manisa haber

Manisa'nın Salihli ilçesinde yaşayan iki şehit ailesine Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Özcan Kaplan ve Manisa 1. Piyade Eğitim Tugay Komutanı Albay Şefik Güvenç'in de katılımlarıyla 'Şehadet belgesi' verildi.

Şehit ailelerine 'Şehadet belgesi' verildi

Şırnak-Cizre karayolunda PKK'lı teröristlerce düzenlenen mayınlı saldırıda yaralandıktan 10 gün sonra tedavi gördüğü Ankara GATA'da şehit olan Uzman Çavuş Süleyman Gür'ün, Manisa'nın Salihli ilçesi Kurtuluş Mahallesinde yaşayan ailesine 'Şehadet belgesi' verildi.
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Özcan Kaplan, Manisa 1. Piyade Eğitim Tugay Komutanı Albay Şefik Güvenç, Salihli Askerlik Şubesi ve Garnizon Komutanı Personel Binbaşı Kamil Karameşe ve İlçe Jandarma Komutan Vekili Teğmen Ebubekir Turan, belediye meclis üyesi Yunus Candan ile askeri erkan şehit Uzman Çavuş Süleyman Gür'ün ailesini ziyaret etti. Ziyarette, Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Özcan Kaplan ve Manisa 1. Piyade Eğitim Tugay Komutanı Albay Şefik Güvenç tarafından şehidin babası Fahri Gür, annesi Fikriye Gür, eşi Merve Gür ve kardeşleri Sedat Gür ile Serap Gür'e, şehadet belgesi verildi.
Şehit Uzman Çavuş Süleyman Gür'ün ailesine şehadet belgesini veren Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Kaplan ve Manisa 1. Piyade Eğitim Tugay Komutanı Albay Güvenç, şehit ailesine her zaman yanlarında olacaklarını söylerken şehit yakınlarının oldukça bitkin oldukları görüldü.
Öte yandan Bingöl'de terör örgütü PKK mensuplarına yönelik gerçekleştirilen operasyonda şehit olan ve memleketi Afyonkarahisar'da defnedilen Piyade Uzman Çavuş Kerim Üye'nin, Salihli'de yaşayan eşi Seher Üye'ye de şehadet belgesi verildiği öğrenildi.

Şehit ailelerine ’Şehadet belgesi’ verildiSIRADAKİ HABER