HaberlerAfyonkarahisar haberTrafik cezası cinayetinin ardından

Trafik cezası cinayetinin ardından - Afyonkarahisar haber

Afyonkarahisar'da dün yaşanan bıçaklı kavgada hayatını kaybeden 21 yaşındaki genç toprağa verilerken, olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında henüz gözaltına alınan şahıs ya da şahısların olmadığı öğrenildi.

Trafik cezası cinayetinin ardından

Bolvadin ilçesinde dün gece 'trafik cezası' yüzünden yaşandığı iddia edilen bıçaklı kavgada 1 kişi ölmuş, 1 kişi de yaralanmıştı. Olayda, Süleyman Yüksel (21), Muhterem Y. (40) ve ismi henüz belirlenmeyen bir şahıs trafik cezası yüzünden tartışmış, tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu Yüksel ve Muhterem Y., vücutlarının çeşitli yerlerinden bıçaklanırken, Yüksel olay yerine yakın bir eve sığınmaya çalışırken hayatını kaybetmişti. Olayda, yaralı kurtulan Muhterem Y. ise ambulansla Afyonkarahisar Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alınmıştı.
Olayda, hayatını kaybeden 21 yaşındaki Süleyman Yüksek bugün ikindi namazına müteakip toprağa verildi. Çarşı Caminde kılınan cenaze namazına Yüksel'in yakınları ve cemaat katıldı.
Olayla ilgili polis tarafından başlatılan geniş çaplı soruşturmanın sürdüğü bildirilirken, olayla ilgili henüz gözaltına alınan şahıs ya da şahısların olmadığı öğrenildi.

Trafik cezası cinayetinin ardındanSIRADAKİ HABER