HaberlerSamsunspor'da yaşanan rezaletin ardından beklenen gelişme!

Samsunspor'da yaşanan rezaletin ardından beklenen gelişme!

Samsunspor U-21 Takımı Teknik Sorumlusu Ali Buçan, eski teknik sorumlu Recep Sermet Boyar'ın lisansıyla Ümraniyespor maçına çıkarmak isteyince, büyük bir rezalet yaşanmıştı. Yaşanan bu olayın ardından kulüp yönetimi kararını açıkladı.

Samsunspor'da yaşanan rezaletin ardından beklenen gelişme!

Samsunspor yetkilileri Ali Buçan'ı, eski teknik sorumlu Recep Sermet Boyar'ın lisansıyla maça çıkarmak isteyince ve karşılaşmanın hakemleri de durumu fark edince, müsabaka başlamadan bitmişti.

Samsunspor altyapısında rezalet

Konuyla ilgili değerlendirmelerini yapan Samsunspor yönetimi, kulübün resmi internet sitesinden açıklama yayınladı.

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Son derece özen göstermeye çalıştığımız ve "Gelecek" olarak gördüğümüz, bugün, alt yapıdan yetişip A Takım kadromuzda oynattığımız ve gelecekte yetişecek sporcuları ile şanlı Samsunspor markasına büyük hizmetleri dokunmasını planladığımız alt yapımızda, Samsun spor kamuoyunun vakıf olduğu bir hadise yaşanmıştır. Sorumluların bu konu ile ilgili olarak önceden uyarılmış olmasına rağmen olay meydana gelmiş ve ilgili Yönetim Kurulu Üyesine iletildiğinde ne yazık ki müdahale için zaman ve imkan da olamamıştır. Yaşanan bu hadise hepimizi son derece üzmüştür. Buna sebep olan Alt Yapı sorumluları ile yollarımız ayrılmıştır. Bunu telafi edecek önlemler ve yeni kurulacak ekip ile görüşmeler başlatılmıştır. Yaşanan bu hadise nedeni ile Samsun Spor kamuoyundan özür dileriz.SIRADAKİ HABER