HaberlerManisa haberAkhisar Belediyespor, Osmanlıspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor

Akhisar Belediyespor, Osmanlıspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor - Manisa haber

Akhisar Belediyespor'da Osmanlıspor maçı hazırlıkları devam ederken, sakatlığı süren kaleci Fatih Öztürk katılmadı. N'Guemo ise takımdan ayrı çalıştı.

Akhisar Belediyespor, Osmanlıspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor

Yılmaz Atabarut Tesisleri'nde sabah saat 11.00'de başlayan idmanda yeşil-siyahlılar Teknik Direktör Tolunay Kafkas önderliğinde çabuk-kuvvet, 5'e 2 pas, şut ve orta çalışması ardından yarım sahada taktik maçı yaptı.
Akhisar Belediyespor Başkanı Hüseyin Eryüksel transfer politikası ile ilgili fazla detaya girmek istemedikleri ancak şu anda 2 yabancı ve 1 Türk futbolcu ile görüştüklerini, gelecek hafta içerisinde de sonucu kamuoyu ile paylaşacaklarını kaydetti. Öte yandan kadro dışı bırakılan Douglao ve Sami ile ilgili de konuşan Başkan Eryüksel, 'Sami ile sözleşmemizi feshettik, Douglao'nun menajerleri ile de masaya oturup konuşacağız' dedi.

Bilet fiyatları açıklandı
Öte yandan yeşil-siyahlılar 11 Aralık 2016 Pazar günü saat 16.00'da Manisa 19 mayıs Stadyumu'nda konuk edeceği Osmanlıspor maçı bilet fiyatlarını açıkladı. Yarından itibaren satışa çıkacak biletler misafir takım 10, Maraton Akigo 11, kapalı 15 ve VIP 20 TL'den satışa çıktığı bildirildi.

Akhisar Belediyespor, Osmanlıspor maçı hazırlıklarını sürdürüyorSIRADAKİ HABER