HaberlerAntalya haberAytemiz Alanyaspor'a destek çağrısı

Aytemiz Alanyaspor'a destek çağrısı - Antalya haber

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin, Süper Lig'de mücadele eden Aytemiz Alanyaspor'un maçlarını dolu tribünler önünde oynaması gerektiğini ifade ederek, Alanya halkını kombine kartı almaya davet etti.

Aytemiz Alanyaspor'a destek çağrısı

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Alanyaspor kombine fiyatlarını 200 ve 400 TL ye düşürdüklerini belirterek, 'Şehrimizin takımına sahip çıkalım' dedi. Başkan Şahin ardından şahsı adına 5 adet kombine satın alarak kampanyanın startını verdi.

'Alanyaspor'a hepimizin sahip çıkması lazım'
Alanyaspor As Başkanı Ahmet Paşaoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Güler, Fahri Gürses ve Genel Koordinatör Mevlüthan Çavuşoğlu ile bir araya gelen ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, burada bir basın açıklaması yaptı. Çok büyük zorluklarla Alanyaspor'un Süper Lig'e yükseldiğini belirten Başkan Şahin, herkesin takıma sahip çıkmasını gerektiğini vurgulayarak, 'Alanyasporumuza hepimizin sahip çıkması lazım. Henüz ilk yılında şampiyon olmuş takımlardan puan ve puanlar alarak Alanya'mızın adeta reklamını yapan Alanyasporumuz için Kulüp Başkanımız Hasan Çavuşoğlu ve yönetimi canla başla çalışmaktadır. Alanya'mızın gururu Devlet ve Hizmet Adamı Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu'nun da bölgemizde spora verdiği katkıyı anlatmaya gerek yok. Bizler de üzerimize düşeni yaparak tribünleri doldurmalıyız' ifadelerini kullandı.

Şahin, 5 kombine aldı
Konuşmasının ardından var olan kombinesine ilave olarak 5 kombine daha alan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, 'Güzel Alanya'mızda takımımızın dolu tribünlere oynaması için çabalıyoruz. Şimdiden takımımıza destek olalım. Süper Ligde kalıcı bir Alanyaspor için omuz omuza mücadele edelim' dedi. Alanyaspor As Başkanı Ahmet Paşaoğlu da, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin'in her zaman Alanyaspor'un destekçisi olduğunu belirterek, Başkan Şahin'e teşekkür etti.



SIRADAKİ HABER