HaberlerAntalya haberAntalyaspor Başkanı Öztürk, Başkan Böcek'i ziyaret etti

Antalyaspor Başkanı Öztürk, Başkan Böcek'i ziyaret etti - Antalya haber

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek'i ziyaret etti.

Antalyaspor Başkanı Öztürk, Başkan Böcek'i ziyaret etti

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri ağırladı. 'Antalyaspor bu şehrin bir markasıdır' diyen Başkan Muhittin Böcek, Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk ve yönetimine ziyaretleri için teşekkür etti.
Antalyaspor'un her zaman yanında olduklarını söyleyen Başkan Böcek, 'Antalyaspor'a maddi ve manevi yönden her zaman destek olmaya çalışıyoruz. Antalyaspor, şehrimizin bir kültürüdür. Antalyaspor'un maçlarına fırsat buldukça gitmeye çalışıyorum. Geçen hafta deplasmanda oynayan takımımıza destek olmak için İstanbul'a gittik. Bu hafta önemli bir karşılaşma daha oynayacağız. Fenerbahçe'ye karşı mücadele edecek olan takımımızın sahadan puanla ayrılacağına inanıyorum. Bu karşılaşmada Antalyaspor'a başarılar diliyorum. Takımımızı daha üst sıralarda görmek arzusuyla desteğimizin süreceğini belirtmek isterim' diye konuştu.
Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk'te Başkan Muhittin Böcek'e desteğinden dolayı teşekkür etti. Ali Şafak Öztürk, Başkan Böcek'e futbolcuların imzaladığı Antalyaspor forması ve atkısı hediye etti.

Antalyaspor Başkanı Öztürk, Başkan Böcek’i ziyaret ettiSIRADAKİ HABER