HaberlerSamsun haberAK Parti Heyeti Tekkeköy Belediye binasını gezdi

AK Parti Heyeti Tekkeköy Belediye binasını gezdi - Samsun haber

AK Parti Genel Merkez İl Koordinatörü Cumhur Ünal, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel ve beraberindekiler Tekkeköy Belediyesi'nin yeni hizmet binasını gezdi.

AK Parti Heyeti Tekkeköy Belediye binasını gezdi

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, AK Parti Genel Merkez İl Koordinatörü Cumhur Ünal, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel ve beraberindeki heyete yeni hizmete giren Tekkeköy Belediyesi'ni tanıttı.
Tekkeköy yeni Belediye hizmet binasının bulunduğu konumun avantajlarından yararlanmaya başladığını dile getiren Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ''Yeni binamız Samsun-Ordu karayolu üzerinde ve devlet yatırımlarının en fazla yer aldığı alanda bulunuyor. Yine Samsun'umuzun yerli yabancı misafirleri ile protokolün geçiş güzergahında yer alıyor. Bu avantajlar bu binaya da birçok bürokrat ve misafiri ağırlamaya müsait. Hava veya kara yolu ile Samsun'umuza gelen herkes belediye binamızın önünden geçiyor. Bu artıları kullanarak ilimize gelen protokol üyelerini belediyemizde misafir edip ağırlayarak ilçemiz hakkındaki bilgileri paylaşabileceğiz. Yine bu binanın görünüşü ilçemizin prestijini ve tanınırlığını daha da arttırıyor. 16 bin 500 metre kare kullanım alanına sahip olan bina her türlü donanıma sahip olarak inşa edildi. Bilişim teknolojileri ve donanım yönünden en son teknoloji ile donatılan binamız sayesinde vatandaşlarımıza AK Belediyecilik anlayışıyla daha hızlı daha kaliteli ve kesintisiz hizmet veriyoruz' dedi.
AK Partinin hizmetlerinin ülkenin her ilinde her ilçesinde dalga dalda arttığı gibi Tekkeköy'de de aynı seviyede arttığını söyleyen Başkan Togar, 'Tekkeköy AK Parti iktidarıyla buluştuğu andan itibaren hizmete doydu. 62 mahallemizin tamamında çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımızın ülkemizde başlatmış oldukları hizmet rüzgarını biz de aynı tempoda ilçemizde estiriyoruz' diye konuştu.
Tekkeköy Belediyesi yeni hizmet binasını ziyaret eden AK Parti heyeti binanın Tekkeköy'e yeni bir görünüm kazandırdığını ifade ederek, yeni binanın Tekkeköy'e ve Samsun'a hayırlı olması temennilerinde bulundu.

AK Parti Heyeti Tekkeköy Belediye binasını gezdiSIRADAKİ HABER