HaberlerAdana haberSiyaset Akademisi'nde dersler bitti

Siyaset Akademisi'nde dersler bitti - Adana haber

AK Parti Adana Siyaset Akademisi'nde dersleri tamamlandı.

Siyaset Akademisi'nde dersler bitti

AK Parti Kurucu Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hayata geçirdiği 'Siyaset Akademisi'nin 17'inci eğitim dönemi dersleri Adana'da tamamlandı. AK Parti İl Ar-Ge Başkanlığı tarafından Yüreğir Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen siyaset akademisine farklı siyasi görüşten 452 kursiyer katıldı.
'Büyük Güç Türkiye' için gerekli olan siyasi ve idari yapıların tartışıldığı, bilgilendirildiği, özellikle dünyadan örnekler ile somut uygulamalara dayalı bir akademi programının uygulandığı siyaset akademisinde, kendi sahasında uzman olan 31 ayrı hoca ders verdi. Siyaset akademisinde ayrıca, haftada 2 saat uzaktan eğitim dersleri de yer aldı. Siyaset akademisi sınavı ise önümüzdeki hafta yapılacak.
AK Parti Adana İl Başkan Yardımcısı Ar-Ge Başkanı Serdar Göktekin, katılımcıların deneyim paylaşımları bölümünde demokratik bir platformda daha fazla tecrübe ve siyasi hikayeye birinci ağızdan şahit olduğunu belirterek, 'Siyaset akademisi seçmenlerin partiyle bağını kuvvetlendirmek, siyasete yönelik toplumsal ilgiyi artırmak, katılımcıların tarih, siyasal tarih, ekonomi, dış politika gibi alanlarda uzmanlarca bilgilendirildi' dedi.

Siyaset Akademisi’nde dersler bittiSIRADAKİ HABER