HaberlerKırıkkale haberMHP'den Uyuşturucu konulu seminer

MHP'den Uyuşturucu konulu seminer - Kırıkkale haber

Milliyetçi Hareket Parti (MHP) Kırıkkale İl Başkanlığı tarafından, 'Damarlarındaki Asil Kanı Kirleten Uyuşturucudur' konulu konferans düzenlendi.

MHP'den Uyuşturucu konulu seminer

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Salonu'nda düzenlenen konferansa Vali Mehmet İlker Haktankaçmaz, İl Jandarma Komutanı Albay İsa Çakmak, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, İl Emniyet Müdürü Mahmut Çorumlu, AK Parti İl Başkanı Mürsel Akçay, CHP İl Başkanı Ahmet Önal, MHP İl Başkanı Erdal Baloğlu, MHP Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Halil Öztürk, Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Eski MHP Kırıkkale Milletvekili Seyit Ahmet Göçer, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
'Uyuşturucu Uyarısı'
MHP Kırıkkale İl Başkanı Erdal Baloğlu açış konuşmasında, kanayan bir yaraya parmak basmak ve topluma karşı olan sorumluluklarını yerine getirmek amacıyla madde bağımlılığına dikkat çekmek ve çözüme ortak olmak için bu konferansı düzenlediklerini söyledi.
İl Emniyet Müdürlüğü ile İl Sağlık ve Halk Sağılı Müdürlüğünün önleme ve rehabilitasyon konusundaki çalışmalarının olduğunu hatırlatan Baloğlu, 'Madde kullanımına başlanmasını önlemeye yönelik ve olası başlayanların tedaviye teşvik edilmesi aşamasında sivil toplum kuruluşları ve siyasi partilere büyük görevler düşmektedir. Uyuşturucudan beslenen şer odaklarına hiçbir gencimizi kurban etmeyeceğiz.' diye konuştu.
Konferansta Yrd. Doç. Dr. Sevil Albayrak, psikolog Esra Bahçepınar ve polis memuru Ramazan Erbaşı'da birer sunum yaptı.

MHP’den Uyuşturucu konulu seminerSIRADAKİ HABER