HaberlerOrdu haberBileğine güvenen yarıştı

Bileğine güvenen yarıştı - Ordu haber

Altınordu Belediyesi ile İdeal Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü tarafından 4. Genç Erkekler Bilek Güreşi Yarışması düzenlendi.

Bileğine güvenen yarıştı

Durugöl Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleşen yarışmaya Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Altınordu Belediyesi Birim Müdürleri, İdeal Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Başkanı Dr. Selim Akçay ve sporcular katıldı.
Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş'ın yaptığı gösteri maçının ardından başlayan yarışmada sporcular kıyasıya yarıştı. Başkan Tekintaş, burada yaptığı konuşmada, '4. Genç Erkekler Bilek Güreşi Yarışması geleneksel hale geldi. Bu işe gönül vermiş bir çok arkadaşımız var. Bu şampiyona her yıl bizlerinde katkı ve destekleriyle devam edecek. Her yıl bizde bu etkinliği katkılarımızla milletimizin sportif hizmetine katkı sunmaya devam ediyoruz. Bu çerçevede bugün bilek güreşi şampiyonası gerçekleşiyor. Bunun Türkiye şampiyonasına kadar giden yönü var. Burada seçilen arkadaşlarımız kademeli bir şekilde Türkiye şampiyonasına doğru ilerliyorlar. Her yıl katılım artarak devam ediyor. Katkı sunan herkese ve sporculara teşekkür ediyorum. Herkese başarılar diliyorum' şeklinde konuştu.
İdeal Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Başkanı Dr. Selim Akçay ise, 'Altınordu Belediye Başkanımıza katkılarından dolayı öncelikle teşekkür ediyorum. Ata sporumuz olan bilek güreşi siz değerli sporcularımızın katkısıyla yaygın hale geliyor. Emeği geçen burada olan herkese çok teşekkür ediyorum' şeklinde konuştu.

Bileğine güvenen yarıştıSIRADAKİ HABER