HaberlerGaziantep haberTopçuoğlu, terörü lanetledi

Topçuoğlu, terörü lanetledi - Gaziantep haber

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Meclis Başkanı Mustafa Topçuoğlu, masum insanları hedef alan alçak saldırıyı lanetlediğini belirtti.

Topçuoğlu, terörü lanetledi

Topçuoğlu, İstanbul'da gerçekleştirilen terör saldırısına ilişkin yaptığı açıklamada, Türkiye'nin birlik ve beraberliğini istemeyen hain güçlerin bir kez daha devre girdiğini ifade etti. Son bir yılda birçok asker, polis ve sivili terör saldırılarında kaybetmenin üzüntüsünü yaşadıklarını vurgulayan Topçuoğlu, 'Geçmişte en barbar toplulukların dahi mübarek zaman dilimlerinde savaşmayı yasakladığını biliyoruz. Bu hainlerin kutsalı yok, amaçları ülkede kaos ve kargaşa oluşturmaktır. Ülkemiz zor bir süreçten geçiyor. Milletimiz bu zor günleri de birlik ve beraberlikle atlatacaktır. Bu cennet vatana kast eden terör eylemlerini ve arkasındaki şer güçleri lanetliyorum' ifadelerine yer verdi.
Terörden ve kaostan medet umanların hiçbir zaman hedefine ulaşamayacağını ifade eden Topçuoğlu, İstanbul'da şehit olanlara Allah'tan rahmet, yaralılara da şifa diledi.SIRADAKİ HABER